شلوار جین هایی مناسب بوت و نیم بوتشلوار جين‌هايی كه طراحان براي زمستان 94 به شما پيشنهاد می كنند.

شلوار جين يكي از محبوب‌ترين بخش پوشاك و شايد بتوان گفت بخش هميشگی پوشاك بانوان و آقايان است. براي ايجاد تنوع و رسميت بخشيدن به اين لباس، دانستن اطلاعات مفيد ضروري است. در اين گزارش ما به بيان نكاتي از جمله رنگ، مدل و ساير پارامترهاي مورد توجه طراحان براي طراحي شلوار جين در زمستان امسال مي‌پردازيم و گستره‌اي از تنوع را كه توسط طراحان صاحب نام معرفي شده‌اند به شما نشان مي‌دهيم.

جين پاچه گشاد

شلوار جین مناسب نیم بوت,مدل شلوار جین زمستان 94

شلوار پاچه‌گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است


شلوار پاچه‌گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است و از قلم نيفتاده. گرچه اين مدل به اندازه ديگر مدل‌هاي زمستان امسال مثل شلوار تا خورده محبوبيت ندارد اما در ليست طرح‌هاي  زمستان ديده مي‌شود و به درد خانم‌هايي مي‌خورد كه نيم‌بوت مي‌پوشند.

جين چسبان

مدل شلوارهای جین,شلوار جین زمستان 94

اگر در فصل زمستان بوت بلند می پوشيد بايد سراغ اين مدل برويد


شلوار تنگ يا همان لوله تفنگي امسال هم قله‌هاي دنياي مد را فتح كرده است. اين مدل بيشتر مناسب بانواني است كه از تناسب اندام و پاهاي كشيده برخوردار هستند. اگر تمايل داريد در فصل زمستان بوت بلند بپوشيد بايد سراغ اين مدل برويد.

جين كلاسيك

انواع شلوار جین زنانه, طراحی شلوارهای جین

بسياری از طراحان دنيای جين، شلوار جين كلاسيک را بهترين مدل آن می دانند


بسياري از طراحان دنياي جين، شلوار جين كلاسيك را بهترين مدل آن مي‌دانند. طبق نظر آنها اين مدل شلوار را مي‌توان هنگام پياده روي، سر كار و حتي در مراسم‌ و جشن‌ها پوشيد. شلوار جين كلاسيك تقريبا به تمام خانم‌ها با هر سن و سليقه‌اي تعلق دارد و به همين دليل باعث شده تا اين مدل، در هر فصلي و هر مدي، خط اول توليد شلوار جين باشد.

جين فانتزی

انواع شلوار جین,انتخاب شلوار جین زمستان

عناصر تزئينی بيشتر مناسب لباس‌های رسمی است و به درد ‌مهمانی می خورد


در پايان به آخرين مدل مورد توجه طراحان امسال مي‌پردازيم. سنگ‌هاي رنگي، منجوق‌هاي رنگارنگ، پولك، دكمه‌هاي هم رنگ شلوار و گلدوزي مي‌تواند شلوار جين شما را زينت بخشد و تيپ شما را از يكنواختي نجات دهد. عناصر تزئيني بيشتر مناسب لباس‌هاي رسمي است و به درد ‌مهماني مي‌خورد.

جين تا خورده

مدل شلوار جین زمستان 94, شیک ترین شلوارهای جین

بعد از خرید شلوار احتیاجی به کوتاه کردن آن ندارید، دمپای آن را برگردانید


از ميان سبك‌هاي قديمي و فراموش شده، جين با لبه برگردان دوباره توجه طراحان مد را جلب كرده است. اين مدل شلوارها برش آزادي دارند، انگار كه يك سايز بزرگ‌تر خريده باشيد. چنين مدلي اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند تا شلوار همسر يا برادر خود را به كمك يك تاي كوچك يا بزرگ استفاده كنيد. البته نبايد فراموش كنيد اگر كمر شلوار براي شما گشاد است، بايد آن را همراه يك كمربند استفاده كنيد. همچنين اگر هنگام خريد، شلواري انتخاب مي‌كنيد كه قدش بلند است، مي‌توانيد بدون مراجعه به خياط، آن را به اندازه قد و قامت خود در بياوريد.

جين رنگی

شلوار جین زمستان 94,شلوار جین مناسب نیم بوت

از رنگ های متفاوت برای انتخاب شلوار جین استفاده کنید


براي روزهاي پيش رو، ديگر آبي كلاسيك، رنگ محبوب و رايج شلوار جين براي خانم‌ها نيست. كافي است به فروشگاه‌هاي لباس فروشي سر بزنيد تا با رنگ‌هاي متنوع شلوارها رو به رو شويد و مطابق سليقه و نياز خود دست به انتخاب بزنيد. برندهاي صاحب سبك در دنياي جين مانند ليوايز، در مد زمستان امسال، شلوارهايي با رنگ مشكي، سفيد، بژ، يشمي و ... طراحي و روانه دنياي پوشاك كرده‌اند.

جين پاره

شلوار جین زنانه, انواع شلوار جین زنانه

اين روزها شلوار پاره همراه ساييدگي بسيار محبوب است


شلوار جين با تكه‌هاي پاره و وصله‌دار يكي از مدل‌هاي فانتزي به حساب مي‌آيد. اين سبك خاص مخصوص خانم‌هايي است كه دوست دارند تيپ‌هاي فشن را تجربه كنند و به تيپ اسپرت علاقه‌مند هستند. اين مدل يكي از جديدترين و منحصر به فردترين سبك‌هاي زمستان امسال است. اين روزها شلوار پاره همراه ساييدگي بسيار محبوب است؛ پس اگر شلواري داريد كه از روي بدشانسي پاره شده است، نگران نباشيد! خوشبختانه مد اين روزها به شما شجاعت مي‌بخشد و امكان استفاده از دورريختني‌ها را براي شما فراهم مي‌كند. 

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------