معرفی انواع مدل های شلوار کتان زنانه و مردانه  مدل شلوار کتان دخترانه, شستن شلوار کتان, بهترین مارک شلوار کتان

شلوار کتان مردانه 

 

آشنایی با انواع شلوار کتان

همه می دانیم که شلوارها را شاید بتوانیم یکی از جذاب ترین و بهترین المان های یک استایل معرفی کنیم، المانی که در عین اینکه می تواند از تنوع زیادی برخوردار باشد، می تواند حالت تک بودن و تکراری بودن، با استایل های زیادی خودش را وفق بدهد و شما را شگفت زده نماید.

شلوارها دنیای عجیب و غریب و متنوعی دارند و می توانند بر اساس جنس پارچه، مدل، کوتاهی و یا بلندی و هر چیزی که فکرش را بکنید، یک دسته ی جداگانه و مدل جدید ایجاد نمایند. در ادامه ی ماجرای شلوارها، قصد داریم تا از یک نوع شلوار بسیار پرطرفدار که عموما بر حسب جنس از سایرین جدا مانده، صحبت کنیم. حداقل همه ی ما یکی از مدل شلوار ها را در کمد لباسمان را داریم و بر حسب اتفاق شاید پر مصرف ترین شلواری باشد که در طول هفته از قفسه اش بیرون می آید و در استایل ما قرار می گیرد. 

 

شلوار کتان دمپاکش, انواع شلوار کتان, شلوار کتانی رنگی

شلوار کتان دمپاکش

 

شلوار کتان چیست؟

چه سوالی! پاسخ این سوال را همه می دانند؛ شلواری است که از پارچه ی کتان درست شده و اتفاقا بسیار هم راحت است. حقیقتا شلوار کتان را باید جزو شلوارهای پارچه ای قرار دهیم. اما شلوار پارچه ای که مدلی کاملا اسپرت دارد و در عین اسپرت بودن می تواند در مجالس و مهانی ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

خوشبختانه زن و مرد ندارد و هر فردی مطابق با سلیقه اش می تواند یک شلوار کتان برای استایلش در نظر بگیرد بپوشد. بنابراین فرقی نمی کند که شما زن باشید یا مرد، حتما تا الان یک شلوار کتان به کمد لباس تان اضافه کرده اید. 

 

شلوارهای کتان می توانند رنگ های مختلفی داشته باشند، می توانند رسمی و ساده باشند و در رنگ های قهوه ای تیره، کرم و مشکی ارائه شوند و یا اصلا می توانند قرمز باشند و زرد! و یا اصلا طرح دار باشند و با آیتم های ساده ست شوند! به به! چه آیتمی! مطمئن باشید که هیچ شلواری به اندازه ی یک شلوار کتان، نمی توان مقرون به صرفه و پر کاربرد باشد. تصور کنید که با یک شلوار بتوانید تی شرت بپوشید، بتوانید کت بپوشید، بلوز، شومیز و هزار و یک آیتم دیگر که در این مقال نخواهد گنجید. 

 

انواع شلوار کتان

شلوارهای کتان بر حسب قد و اندازه، دم پا، راسته و یا لوله ای بودن، نوع کمر، طریقه ی دوخت و برش و غیره، می توانند انواع مختلفی داشته باشند. جالب است بدانید که شلوار های کتان نه تنها می توانند با آیتم های بالا تنه مچ شوند، بلکه قابلیت این را نیز دارند که در عین سازگاری با انواع کفش ها شما را شگفت زده کنند.

 

شما می توانید شلوارهای کتان را در کنار انواع کتانی ست کنید و یک استایل کژوال و راحت را رقم بزنید. می توانید از شلوار کتان در کنار انواع کفش ها نیز استفاده کنید. در واقع شما با توجه به مدل شلوار کتانتان، می توانید کفش های متنوعی را برای استایل خود انتخاب کنید. مثلا یک شلوار کتان کوتاه، به راحتی می تواند در کنار یک کفش تابستانی زیبا قرار گیرد و استایل قشنگی را به وجود آورد. 

 

مثلا برای آقایان، شلوار کتان یک انتخاب به شدت راحت برای تمامی مکان ها خواهد بود. چه سر کار، چه در یک جلسه رسمی، چه در یک مهمانی و چه در هر مکانی، شلوار کتان می تواند یک انتخاب به شدت جذاب و کاربردی و راحت باشد. برای خانم ها هم همین طور است، شما با انتخاب یک شلوار کتان متناسب با اندام و استایل و سلیقه ی خود، می توانید دنیایی از استایل های مختلف را بسازید. پس شاید بهتر باشد بگوییم که به یک شلوار کتان اکتفا نکنید. 

 

انواع مدل های شلوار کتان

  

انواع شلوار کتان, شلوار کتانی رنگی, شلوار کتان

شلوار کتان سبز

 

 شلوار کتان مردانه, شلوار کتان زنانه, مدل شلوار کتان

شلوار کتان زرد زنانه

 

شلوار کتان مردانه, شلوار کتان زنانه, مدل شلوار کتان

عکس های شلوار کتان

 

شلوار کتان بچگانه, انواع شلوار کتان, شلوار کتانی رنگی

عکس شلوار کتان

 

مدل شلوار کتان گشاد, شلوار کتان مردانه, شلوار کتان زنانه

مدل شلوار کتان گشاد

 

 مارک شلوار کتان, شلوار کتان بچگانه, انواع شلوار کتان

شلوار کتان 

 

 شستن شلوار کتان, بهترین مارک شلوار کتان, شلوار کتان

شلوار کتان رسمی مردانه

 

انواع شلوار کتان, شلوار کتانی رنگی,شلوار کتان کمر کش

شلوار کتان کمر کش

 

شلوار کتان مردانه کرم, شلوار کتان مردانه, شلوار کتان زنانه

شلوار کتان مردانه کرم

 

مدل شلوار کتان دخترانه, شستن شلوار کتان,شلوار کتان قهوه ای

شلوار کتان زنانه قهوه ای

 

گردآوری : بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------