راهنمای خرید لباس های زمستانه به همراه نکاتراهنمای خرید لباس های زمستانه, خرید لباس های زمستانه, نکاتی برای خرید لباس های زمستانه

راهنمای خرید لباس های زمستانه به همراه نکات

 

راهنمای خرید لباس های زمستانی:

خرید و پوشیدن لباس های زمستانی از دغدغه های هر فردی می باشد. شما باید بهترین و با کیفیت ترین لباس های زمستانی را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با راهنمای خرید لباس زمستانه آشنا می کنیم.

با رسیدن فصل زمستان، داشتن لباس مناسب برای گرم ماندن هنگام بیرون رفتن در هوای نزدیک به یخبندان و سایر عناصر خشن زمستان بسیار مهم است.

 

از آنجایی که لباس های زمستانی فقط برای چند ماه پوشیده می شوند، بسیاری از ما آن را در طول سال به راحتی در دسترس قرار نمی دهیم. شما احتمالاً هر سال وسایل زمستانی خود را ذخیره می کنید و منتظر هستید تا دما به اندازه کافی پایین بیاید تا آن را بیرون بیاورید. در غیر این صورت، ممکن است نیاز داشته باشید که برای جایگزینی اقلامی که برای شما تنگ شده و یا آن هایی که دیگر کیفیت ندارند، لوازم زمستانی جدیدی بخرید.

 

قبل از خرید لباس های زمستانی جدید، حتماً اهمیت لایه پوشش برای هوای سرد را درک کنید زیرا برخی از لایه ها برای اطمینان از گرما نیاز دارند که لباس ها از مواد خاصی ساخته شوند.

 

پست ما را در مورد سه لایه زمستانی مورد نیاز - پایه، میانی و بیرونی - بخوانید تا یاد بگیرید چگونه با هم کار می کنند تا گرمای بدن را نگه دارند.

 

5 موردی که در زمستان در کمد خود نیاز دارید:

لباس گرمکن

لباس گرمکن، به طور کلی به عنوان لایه پایه شما عمل می کند زیرا نزدیک ترین لباس به بدن شما است. می توانید بسته هایی را که شامل یک پیراهن آستین بلند و یک شلوار است در فروشگاه های بزرگ پیدا کنید. پارچه ای را انتخاب کنید که از پشم مرینو، پلی استر یا سایر پارچه های مصنوعی ساخته شده باشد و از مواد پنبه ای یا ابریشمی خودداری کنید. پنبه رطوبت را جذب می کند و می تواند باعث تعریق شما در زیر لباس شود و باعث از بین رفتن عایق شود.

 

کت زمستانی

شما به یک کت زمستانی نیاز دارید که از شما در برابر باد، باران، برف و دمای یخبندان محافظت کند. یک پوشش تنفسی را در نظر بگیرید که ضد آب یا مقاوم در برابر آب باشد. 

 

راهنمای انتخاب و خرید لباس زمستانی, نکته هایی برای خرید لباس زمستانی, راهنمای خرید لباس های زمستانی

راهنمای خرید لباس های زمستانه

 

تفاوت اینجاست:

یک ژاکت مقاوم در برابر آب دارای یک پوشش بیرونی برای خروج آب است، اما درزهای نواری ندارد. این کت ها معمولاً از کت های ضد آب ارزان تر هستند و برای بارش های سبک مناسب تر هستند.

 

یک ژاکت ضد آب کیفیتی مشابه یک ژاکت مقاوم در برابر آب دارد، اما دارای درزهای نواری است و در برابر بارش های شدیدتر مقاومت می کند.

 

دستکش و کلاه

با خرید دستکش و کلاه اندام خود را گرم نگه دارید. شما می توانید با اطمینان از پوشاندن این موارد در دمای شدید، از سرمازدگی جلوگیری کنید.

 

راهنمای خرید لباس های زمستانی, نکته هایی برای خرید لباس های زمستانه, بهترین لباس های زمستانی

نکته هایی برای خرید لباس زمستانه

 

جوراب

هیچ کس از پاهای سرد و خیس لذت نمی برد. برای زیبا و گرم نگه داشتن انگشتان پا، از خرید جوراب های ساخته شده از مواد پنبه ای خودداری کنید. پنبه رطوبت را جذب می کند و باعث می شود پاهای شما خیس و لطیف شود. جوراب های پشمی و سایر مواد مصنوعی را خریداری کنید. این مواد در صورت خیس شدن عایق را حفظ می کنند.

 

چکمه

هنگامی که جوراب مناسب را انتخاب کردید، چکمه ها در لیست بعدی شما قرار خواهند گرفت. انواع مختلفی وجود دارد که می توانید خریداری کنید، از جمله یک چکمه pac، یک چکمه چرم یا یک کفش کوهنوردی زمستانی عایق شده. یک بوت pac دارای یک آستر داخلی نرم با یک ناحیه ضد آب بیرونی در پایین است.

 

چکمه های چرم (Slip-on) هنگام عجله در پوشیدن راحت هستند زیرا بند ندارند، اما ممکن است بهترین محافظت را نداشته باشند. این چکمه ها ممکن است خاصیت عایق یا ضد آب داشته باشند یا نداشته باشند. اگر قصد دارید برای مدت طولانی در هوای سرد بیرون بروید، باید چکمه های پیاده روی زمستانی بپوشید.

 

هنگام خرید چکمه های خود، گرما، مقاومت در برابر آب، تناسب و راحتی، سهولت استفاده و ویژگی های کشش را در نظر بگیرید.

 

خرید لباس های زمستانه, نکاتی برای خرید لباس های زمستانه, راهنمای انتخاب و خرید لباس زمستانی

چکمه از پوشش های مناسب فصل سرد سال است

 

انواع لباس های زمستانی:

– پالتو

– کاپشن

– بارانی

– پافر

– بافت

– هودی

– ژاکت

– سوییت

– پلیور

– لباس های بافت

– یقه اسکی یا یقه سه سانت

– شلوار جین ضخیم

– شلوارهای لگ تو خز

 

نکته هایی برای خرید لباس زمستانی, راهنمای خرید لباس های زمستانی, نکته هایی برای خرید لباس های زمستانه

لباس های مناسب فصل زمستان

 

رنگ های مناسب برای لباس های زمستانی و پاییزی :

بهترین رنگ ها برای لباس های زمستانی، رنگ های تیره هستند. اما اگر در انتخاب لباس دچار مشکل شدید از لباس های رنگ خنثی استفاده کنید.

 

– مشکی

– سورمه ای

– قهوه ای

– شتری

– خاکی

– طوسی

– خاکستری

 

نکاتی برای خرید لباس زمستانی :

برای خرید لباس زمستانی مردانه و زنانه، باید نکاتی را در نظر بگیرید.

 

جنس لباس : لباس های زمستانی در جنس های سوییت، میکرو، چرم، بافت و ... وجود دارند. که با توجه به آب و هوا لباس مناسب را انتخاب کنید. برخی لباس های زمستانی خاصیت ضد آب دارند و در هنگام خرید بهتر است به آن توجه کنید.

 

دوخت و کیفیت : هنگام خرید لباس زمستانی به نوع دوخت و کیفیت آن توجه کنید. لباس هایی مه دوخت خوبی داشته باشند تنخور خوبی دارند.

 

برای خرید لباس پاییزی و زمستانی برای نوزادان، دقت کنید که از لباس های سرهمی و زیردکمه ای استفاده کنید.

 

از لباس هایی که کودکان را اذیت می کند استفاده نکنید. زیر بافت آن ها حتما از تریکو استفاده کنید.

 

نکاتی برای خرید لباس های زمستانه, راهنمای انتخاب و خرید لباس زمستانی, نکته هایی برای خرید لباس زمستانی

خرید لباس های زمستانه نوزادی

 

گردآوری : بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------