لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر/اگر لاغر هستید در تابستان این گونه لباس بپوشیدلباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, لباس مناسب مردان لاغر و قد کوتاه در تابستان

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

 

اصول لباس پوشیدن آقایان لاغر اندام در فصل تابستان

افرادی که از تناسب‌اندام خوبی برخوردار هستند قاعدتاً استایلی زیباتر و در نتیجه اعتمادبه‌نفس بالاتری نسبت به افراد دیگر خواهند داشت. اگر جزء آن دسته از آقایان لاغر اندامی هستید که با هیچ روشی نمی‌توانید وزن خود را بالا ببرید و دوست دارید استایلی شیک‌ داشته باشید نگران نباشید با خواندن این مطلب از بیتوته و پوشیدن لباس‌های متناسب اندام خود، می توانید بهترین استایل تابستانه را برای خود بسازید.

آقایان لاغر اندامی که مایل به شیک پوشی و خوش استایلی هستند باید حتما اصول پوشیدن صحیح لباس را رعایت نمایند و بدانند چگونه باید لباس ها را با یکدیگر ست کنند. برخی از اصول انتخاب لباس برای مردان لاغر اندام عبارتند از:

 

1. اندازه لباس باید دقیق و مناسب باشد: تصور نکنید که با پوشیدن لباس های گشاد می توانید لاغری خود را پنهان کنید.بهترین سایز لباس برای این افراد لباس هایی هستند که کاملا فیت بدن آنها هستند. در هنگلم خرید پیراهن حتما به سرشانه و آستین آنها دقت نمایید.

 

2. شلوار مناسب برای آقایان لاغر اندام: هرگز از شلوار جین تنگ استفاده نکنید. بهترین مدل شلوار برای آقایان لاغر اندام شلوار راسته می باشد.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, تیپ تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

تیپ تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

 

3. در انتخاب رنگ لباس دقت کنید:  بهتر است این افراد از لباس هایی با رنگ های روشن مانند سفید، لیمویی، پاستیلی استفاده کنند. زیرا لباس های تیره آنها را لاغرتر نشان می دهند.

 

4. به یقه لباس توجه کنید: انتخاب لباس هایی با یقه گرد در تابستان بهترین گزینه برای این افراد است.

 

5. از پیراهن های طرحدار استفاده کنید: تی شرت و پیراهن هایی با طرح های شلوغ و چهارخانه میتواند قفسه سینه شما را بزرگ تر و شانه هایتان را پهن تر نشان دهد.

 

6. به آستین لباس دقت کنید: سعی کنید از لباس هایی استفاده کنید که آستین آنها دور بازوی شما قرار بگیرد و جذب نباشد. همچنین خط سرشانه دقیقا باید سرجای خود قرار گرفته باشد. 

 

تیشرت مناسب تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

تیشرت‌ها در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها تولید می‌شوند. آقایان این مسئله را باید مدنظر داشته باشید که پوشیدن تیشرت‌ها برای موقعیت‌های غیررسمی است و تیشرت‌ها را نباید در موقعیت‌های رسمی پوشید.

 

آقایان لاغراندام قدبلند می‌توانند از تیشرت‌های رنگ روشن با یقه‌گرد و ایستاده و آقایان لاغراندام قدکوتاه می‌توانند از تیشرت‌هایی رنگی با یقه‌هفت استفاده کنند. از آنجایی‌که لایه‌لایه پوشیدن از قانون‌هایی است که می‌توان به استایلتان حجم بیشتری بدهد پس بنابراین می‌توانید از تیشرت‌ همراه با پیراهن برای بهتر دیده‌شدن استایلتان استفاده کنید.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, تیشرت تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

تیشرت تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

 

شلوار تابستانه مناسب آقایان لاغر اندام

ازآنجایی‌که فصل تابستان فصل گرمی است باید هنگام خرید لباس‌های تابستانه علاوه بر مدل به  جنس لباس نیز توجه داشته باشید. سعی کنید از شلوارهایی که جنس پارچه آن آنها لنین، کتان، ریون است استفاده  کنید. بهترین شلوار برای فصل تابستان برای استایل‌های رسمی کتان است. کتان از الیاف طبیعی ساخته شده و بدن را در مقابل گرمای تابستان خنک نگه می‌دارد. 

 

شلوارهایی که از پارچه‌های ریون تهیه شده باشد نیز مناسب هوای گرم و خشک هستند.  آقایان قدبلند لاغر از شلوارهای مدل راسته یا دم پا گشاد که در پایین دارای حجم بیشتری است می‌توانند استفاده کنند. این شلوارها به ساق پاها حجم داده شما را توپر نشان می دهند. اگر شلوارتان احتیاج به کمربند داشته باشد از خرید کمربندهای پهن اجتناب کنید؛ زیرا کمرتان را لاغرتر نشان می‌دهد.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, شلوار راسته تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

شلوار راسته تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

 

شلوارک

شلوارک‌ها بهترین گزینه برای تابستان گرم هستند. این نوع لباس را می‌توان در منزل یا مسافرت و در کنار ساحل استفاده کرد. جنس شلوارک‌های معمولی از نخ، پنبه، پلی‌استر، کتان  تهیه می‌شود. شلوارک‌های نخی را برای منزل و شلوارک‌هایی که از جنس کتان تهیه شده است برای مهمانی‌های غیررسمی و دوستانه می توان استفاده کرد. 

 

آقایان لاغر اندام بهتر است از شلوارک‌هایی که در آنها جیب تعبیه شده است برای حجم دادن به اندامشان استفاده کنند. آقایان لاغراندام باید به قد شلوارک هنگام خرید دقت لازم را داشته باشند و از شلوارکی که قدش تا روی زانو و بالای زانو است برای زیباتر نشان‌دادن استایلشان استفاده کنند. افراد لاغراندام قدبلند از پوشیدن شلوارک با تیشرت‌ بپرهیزند زیرا اندام آنها را لاغرتر نشان می‌دهد.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, شلوارک تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

شلوارک تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

 

پیراهن تابستانه مناسب برای آقایان لاغر اندام

آقایان لاغراندام هنگام خرید پیراهن به سایز پیراهن توجه داشته باشید و از خرید پیراهن‌های بسیار گشاد و بسیار چسبان که به اندامتان شکل‌های نامتعارف می‌دهد خودداری کنید. همچنین به آستین‌های پیراهنی که قصد خرید آن را دارید دقت کنید، اگر دستانی لاغر دارید از لباس‌هایی با آستین‌های گشاد و کوتاه پرهیز کنید. سرشانه پیراهن‌ها باید دقیقاً روی شانه‌هایتان قرار بگیرد و از پوشیدن لباس‌هایی که سرشانه‌های گشاد و بزرگ دارند پرهیز کنید.

 

بهتر است از پیراهن‌هایی با یقه‌ایستاده، یقه قیفی، یقه شالی برای بهبود استایلتان استفاده کنید. همچنین باتوجه‌به گرمای تابستان از پیراهن‌هایی با رنگ‌های روشن به دو منظور استفاده کنید اول اینکه رنگ‌های روشن کمتر اشعه خورشید را به خود جذب می‌کنند و شما با پوشیدن پیراهن‌هایی با رنگ‌های روشن احساس خنکی بیشتری در بدنتان می‌کند و دوم اینکه رنگ‌های روشن برای افراد لاغراندام مناسب‌تر بوده و استایل شیک‌تری را به اندامتان می‌بخشد.

 

همچنین برای بهتر دیده‌شدن اندامتان از پیراهن‌های طرح دار که حجم بیشتری به بدنتان می‌دهد استفاده کنید. همچنین می‌توانید پیراهن‌هایی که دارای الگوهای دایره‌ای و گل‌های درشت هستند را انتخاب نمایید تا اندام شما درشت تر به نظر برسد.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر,پیراهن تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

پیراهن تابستانه مردانه برای افراد لاغر اندام

 

کت های سیر ساکر 

اگر جزء آقایانی هستید که در تابستان برای محیط کار، جلسات و میهمانی‌های رسمی  مجبور به پوشیدن کت‌وشلوار هستید بهترین گزینه خرید یک‌دست کت و شلوار سیرساکر است. پارچه‌های سیر ساکر نوعی ‌پارچه نخ پنبه‌ای است که دارای طرح های راه‌راه هستند.

 

آقایان لاغراندام قدبلند سعی کنند برای بهتر دیده‌شدن اندامشان از پارچه‌هایی که دارای راه های افقی هستند استفاده کنند. ولی آقایان لاغراندام قدکوتاه باید از پارچه‌هایی با طرح‌های راه‌راه‌های عمودی جهت تهیه کت‌وشلوار استفاده کنند.

 

آقایان لاغراندام سعی کنند که کت‌وشلواری را انتخاب کنند که سایز مناسبی داشته و از خریدن کت و شلوارهای تنگ‌تر و یا گشادتر از سایزشان پرهیز کنند؛ زیرا باعث بدتر دیده‌شدن اندامشان خواهد شد. همچنین سعی کنند  کتی را انتخاب کنند که داری اپل باشد که عرض شانه آنها را پهن‌تر نشان دهد.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, کت و شلوار برای افراد لاغر اندام

کت و شلوار برای افراد لاغر اندام

 

اکسسوری‌های مردانه تابستانه 

در هوای گرم تابستان، داشتن یک استایل شیک و آراسته از چالش‌های آقایان است.  اکسسوری‌های مناسب مردانه در این فصل که استفاده آنها باعث جذابیت بیشتری به استایل آقایان می‌شود شامل: عینک‌آفتابی، ساعت‌مچی، کلاه تابستانه، کفش‌های سبک، صندل‌ها، جواهرات مردانه، کمربندهای رنگ روشن است.

 

عینک‌آفتابی

در فصل گرم تابستان یکی از واجب‌ترین اکسسوری‌ها برای فراهم‌کردن یک استایل شیک مردانه عینک‌های آفتابی است. عینک‌های آفتابی چشم‌هایتان را در برابر اشعه‌های فرابنفش خورشید که موجب بیماری‌های چشمی از قبیل آب‌مروارید، سرطان چشم، لکه‌های قرنیه یا ناخنک می‌شود محافظت می‌کند. 

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, عینک آفتابی تابستانه مردانه

عینک آفتابی تابستانه مردانه

 

کلاه 

یکی دیگر از اکسسوری‌های کاربردی برای آقایان در فصل تابستان کلاه‌ است. استفاده از کلاه باعث می شود که موها و چشم‌های شما  در مقابل اشعه‌های فرابنفش و مضر خورشید در امان بماند و علاوه‌برآن یک استایل تابستانه شیک را برای شما فراهم می‌کند.

 

کمربند

کمربندها یکی دیگر از اکسسوری‌ها است که برای بهتر نشان‌دادن استایل‌ها از آنها استفاده می‌شود. آقایان لاغراندام باید از کمربندهای باریک با رنگ های روشن استفاده کنند.

 

کروات

کروات‌ها از دیگر اکسسوری‌های مردانه هستند که باعث کامل‌تر کردن استایل آقایان می‌شود. اگر در تابستان به مراسم‌های رسمی دعوت شدید و قصد استفاده از کروات را داشتید. بهتر است افراد لاغراندام قدبلند، کرواتی را انتخاب کنند که انتهای کروات با سگک کمربند تلاقی داشته باشد و آقایان لاغراندام قدکوتاه باید از کروات‌هایی کوتاه‌تر و باریک‌تر استفاده کنند.

 

کفش

باتوجه‌ به اینکه پاها به‌عنوان قلب دوم انسان محسوب می‌شود پس باید آنها را در گرما و سرما محافظت کرد؛ بنابراین سعی کنید در تابستان از کفش‌های چرمی که پاها را گرم می‌کنند کمتر استفاده شود.

 

لباس تابستانه مردانه برای افراد لاغر, کفش و صندل تابستانه مردانه

کفش و صندل تابستانه مردانه

 

صندل تابستانه آقایان

صندل‌ها از پرکاربردترین آیتم‌های کفش تابستانه برای آقایان  محسوب می‌شود. از ویژگی‌های پوشیدن صندل‌ها در تابستان می‌توان به خنک نگاه‌داشتن پاها از گرمای تابستان، عدم تعریق پاها ، جلوگیری ازبوی بد پاها ، تنفس راحت پاها  اشاره کرد. آقایان هنگام خرید صندل‌های تابستانی به‌راحتی، سبک بودن، منعطف و نرم بودن، جنس و همچنین به کیفیت و مرغوب بودن زیره و رویه صندل دقت لازم را داشته باشید. نکته استایلی که در این‌خصوص باید مدنظر داشته باشید این است که هیچ‌گاه صندل را با جوراب و کت‌وشلوار نپوشید.

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------