تازه های لباس ، کیف و کفش

ربدوشامبر

نمونه هایی از مدل های ربدوشامبر

نمونه هایی از مدل های ربدوشامبر شیک ترین مدل های ربدوشامبر در این مقاله از بیتوته، با ربدوشامبر…

بایدها و نبایدهای لباس پوشیدن مردان لاغر در زمستانست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر, انتخاب لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر

لباس زمستانه برای آقایان لاغر اندام

 

نکات خرید لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر 

آقایانی که لاغر هستند همیشه به دنبال راهی می گردند تا بتوانند استایل خود را جذاب نمایند. این افراد بهتر است از لباس هایی استفاده کنند که فاق و ران گشادتری داشته باشند اما در قسمت ساق پا کمی جذب باشد. این افراد نباید از لباس هایی استفاده کنند که در قسمت ران و بازو تنگ و چسبان باشند. در ادامه مقاله بیتوته شما را با برخی نکات کلیدی در مورد انتخاب لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر اندام آشنا خواهیم کرد.

از آنجایی‌ که افراد لاغر اندام ممکن است کوتاه‌قد یا بلندقد باشند به نکات مهمی جهت خرید  لباس زمستانه برای هر دو دسته موردنظر می‌پردازیم.

 

شلوار مردانه برای افراد لاغر اندام

شلوارها انواعی از لباس‌ها هستند که در تمام فصول کاربردی بوده و بنا به فصل موردنظر نازک‌تر و ضخیم‌تر می‌شوند، ولی در کل برای آقایانی که ساق پای بسیار لاغر و اندامی لاغر دارند، پوشیدن شلوار جین جذب ممنوع است، زیرا لاغری پای آنها بیشتر نمایان می‌شود. 

 

این افراد برای بهبود استایلشان بهتر است از شلوارهای مدل راسته و شلوارهای مام استایل و بگ استایل استفاده کنند. این مدل شلوارها با حجم دادن به ساق پاها لاغری شخص را کمتر نمایان می‌کنند. اگر از آن دسته افراد لاغراندام  قدکوتاه هستید از شلوارهای فاق بلند که  قد شلوار تا مچ است استفاده کنید.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر,شلوار مام استایل برای آقایان لاغر اندام

شلوار مام استایل برای آقایان لاغر اندام

 

کت و شلوار برای مردان لاغر اندام

 کت و شلوارها به‌عنوان بهترین گزینه پوششی برای افراد لاغراندام قدبلند هستند؛ زیرا با پوشیدن این لباس‌ها اندامشان عریض‌تر نمایان می‌شود و لاغری اندامشان کمتر جلب‌توجه خواهد کرد.کت‌وشلوار با پارچه ضخیم زمستانه یکی از آیتم‌های ایدال برای داشتن استایلی زیبا و درشت در زمستان برای آقایان لاغراندام قدبلند است.

 

برای اینکه اندام آقایان لاغراندام قدبلند زیباتر جلوه کند بهتر است از کت و شلوارهای چهارخانه و یا طرح‌دار با خطوط افقی و رنگ‌های روشن مانند آبی اقیانوسی، بژ، سفید که افراد را توپرتر نشان می‌دهند انتخاب کنند. 

 

ضمناً سعی کنید کت‌هایی را انتخاب کنید که در دو طرف دارای دو دکمه یا سه دکمه باشد این‌چنین مدل‌هایی برای حجیم‌تر نشان‌دادن عرض سینه افراد لاغراندام مناسب‌تر است. 

نکته دیگری که افراد لاغراندام در هنگام خرید کت‌وشلوار و یا هرگونه لباس باید به آن توجه داشته باشند سایز لباس است یعنی از پوشیدن لباس‌های خیلی تنگ و یا خیلی گشاد که لاغری آنها را بیشتر نمایان کند اجتناب کنند. در هنگام خرید کت‌ و شلوار به‌ غیر از سایز کت‌ و شلوار به اجزای دیگر کت نیز توجه داشته باشید و کتی را انتخاب کنید که سرشانه‌های آویزان و گشاد نداشته باشد همچنین آستین‌های کت نباید بلند باشند.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر,کت و شلوار برای آقایان لاغر اندام

کت و شلوار برای آقایان لاغر اندام

 

کت‌های چرمی

یکی دیگر از لباس‌های شیک زمستانه برای آقایان لاغراندام کت‌های چرمی هستند. افراد لاغر با پوشیدن کت‌های چرم به اندامشان حجم بیشتری  می‌دهند. یکی دیگر از نکاتی را که  هنگام خرید کت‌چرمی  باید به آن توجه داشت قد کت  است. اگر از آن دسته از افراد لاغراندام قدبلند هستید باید از کت‌های بلند که قد کت تا روی باسن برسد استفاده کنید  و اگر از افراد لاغر کوتاه قد هستید سعی کنید کتی را انتخاب کنید که قدش روی کمر بایستد تا پایین تنه شما بلندتر به نظر برسد.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر,کت چرم مناسب برای آقایان لاغر اندام قدبلند

کت چرم مناسب برای آقایان لاغر اندام قدبلند

 

پالتو زمستانه برای افراد لاغر 

پالتو ها از آن دسته لباس‌های زمستانی پرکاربرد هستند که هم می‌توان در مجالس رسمی و هم در  محل کار از آنها استفاده کرد. دقت داشته باشید که حتی‌الامکان پالتوهایی را که دارای دو ردیف دکمه در دو طرف هستند خریداری کنید که عرض سینه شما را عریض‌تر نشان دهد. افراد قدکوتاه از پالتوهایی با طرح پارچه راه‌راه عمودی استفاده کنند تا با پوشیدن آن قدشان بلندتر از اندازه واقعی نشان داده شود.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر, پالتو برای آقایان لاغر اندام

پالتو برای آقایان لاغر اندام

 

اورکت 

یکی دیگر از لباس‌های مناسب آقایان در فصل سرما اورکت‌ها هستند. آقایانی که بیشتر به‌ظاهر خود اهمیت می‌دهند ازاین‌گونه لباس‌ها در فصل سرد زمستان استفاده می‌کنند.

 

کت‌های پشمی

کت‌های پشمی لباسی مناسب از لحاظ ضخامت برای بهار و پاییز و زمستان هستند و آقایان بسته به حساسیتشان نسبت به سرما می‌توانند کت‌ها را به‌صورت تک و یا با بافت ست کنند. افراد لاغراندام قدبلند از پارچه‌های کتی راه‌راه افقی و افراد لاغر اندام قدکوتاه از پارچه‌های راه‌راه عمودی برای بلندتر جلوه‌کردن قدشان استفاده کنند.

 

بارانی مناسب برای آقایان لاغر اندام

یکی دیگر از لباس‌هایی که آقایان لاغراندام در فصل پرباران و برف زمستان به آن احتیاج دارند بارانی‌ها هستند. این لباس‌ها با وجود سبکی بدن شما را در برابر سرما و باران گرم و خشک نگه می‌دارند. ولی باید توجه کرد که افراد لاغراندام بهتر است از بارانی‌های رنگ روشن برای چاق نشان‌دادن بدنشان استفاده کنند. افراد لاغر اندام قد کوتاه باید از بارانی‌هایی با قدکوتاه برای زیباتر نشان‌دادن اندامشان استفاده کنند. 

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر, بارانی مناسب برای آقایان لاغر اندام قد بلند

بارانی مناسب برای آقایان لاغر اندام قد بلند

 

پلیور و بافت‌ها

پلیورها و بافت‌ها برای گرم‌شدن در فصل زمستان بسیار مناسب هستند. افراد لاغراندام قدبلند می‌توانند با خریدن  پلیور و ژاکت‌های رنگ روشن که دارای یقه‌گرد، یقه‌اسکی، یقه زیپ دار، یقه‌ایستاده هستند زیبایی استایلتان را چندین برابر کنید. افراد لاغراندام قدکوتاه می‌توانند بافت‌هایی با یقه‌هفت که قد آنها را بلندتر نشان دهد خریداری کنند.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر, پلیور برای آقایان لاغر اندام

پلیور برای آقایان لاغر اندام

 

پیراهن‌های فلانل 

پیراهن‌های فلانل یکی دیگر از لباس مردانه چندکاره  که  در کمد لباس هر آقایی لازم می‌شود. پیراهن‌های فلانل از پارچه‌هایی با بافت نرم؛ مانند پشم و یا نخ پنبه تهیه می‌شود که جنس پشمی آن مناسب فصل زمستان است. این پیراهن‌ها در طرح‌های ساده و چهارخانه طراحی می‌شوند. 

 

افراد لاغراندام قدبلند باید پیراهن‌هایی با طرح چهارخانه خریداری کنند و افراد لاغراندام قدکوتاه باید از طرح‌های راه‌راه عمودی را در نظر بگیرند. این پیراهن‌ها را شما می‌توانید در فصل بهار و پاییز با یک تیشرت و در فصل زمستان بنا به حساسیت شما نسبت به سرما با انواع بافت‌ها و سویشرت‌ها ست کنید.

 

کاپشن و پافرها

کاپشن‌ها و پافرها یکی دیگر از گزینه‌های مناسب برای فصل سرما و برای افراد لاغراندام است. این دسته افراد با پوشیدن کاپشن‌هایی با رنگ روشن و کاپشن‌های که دارای حجم بیشتری هستند یک ترکیب بسیار مناسب برای خود می‌سازند.

 

هنگام پوشیدن بافرهای نگران استایلتان نباشد این لباس‌ها با انواع کتانی، نیم‌بوت‌ها، بوت‌ها ست شده و استایل جذابی را برای شما می‌سازد. باتوجه‌به اینکه قانون لباس پوشیدن در فصل زمستان  لایه‌لایه است با پوشیدن بافر و انواع لباس‌های دیگر همچون بافت‌ها، پلیور، سویشرت، هودی می توانید  بهترین استایل‌های زمستانی را پدیدآورید.

 

اکسسوری های فصل زمستان برای آقایان لاغر

دستکش‌های چرمی

از اکسسوری‌های لازم و زیبا که در زمستان برای گرم نگه‌داشتن دست‌ها  می‌توان  به آن اشاره کرد دستکش‌ها هستند. دستکش‌های چرمی  ایده‌آل‌ترین  نوع دستکش از لحاظ شیک‌بودن  می باشند.  بخصوص مدلی که در سرآستین‌هایشان دارای شیار باشند که با پوشیدن این دستکش‌ها شما علاوه بر گرم نگه‌داشتن دستانتان در مقابل سرما، یک استایل شیک و جذاب را برای خود می‌سازید.

 

 توجه داشته باشید که همیشه دستکش‌ها را با رنگ کفش‌هایتان ست کنید به این صورت که اگر کفش مشکی می‌پوشید از دستکش‌های چرمی به رنگ مشکی و اگر  دستکش‌های چرمی قهوه‌ای استفاده می‌کنید کفشتان را نیز قهوه‌ای انتخاب کنید.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر, دستکش چرم مناسب آقایان لاغر

دستکش چرم مناسب آقایان لاغر

 

شال‌گردن‌ها

شال‌گردن  برای گرم نگه‌داشتن  گردن یکی دیگر از اکسسوری‌های زیبا و جذاب برای فصل زمستان است. هنگام خرید  شال‌گردن به بافت آن توجه داشته باشید و  شال‌گردن‌هایی با بافت‌های ضخیم و درشت را انتخاب کنید و برای ست‌کردن شال‌گردن با لباس همیشه سعی کنید که شال انتخابی شما با رنگ کتتان در تضاد باشد تا استایل زیباتری در شما ایجاد کند.

 

کلاه‌های بافتنی 

از کلاه‌ها برای حفاظت سر در مقابل سرما استفاده می‌شود؛ ولی اگر نگران تغییر استایلتان و به‌هم‌ریختن تیپتان هستید از کلاه همراه با استایل نیمه‌رسمی زمستانه استفاده کنید.

 

جوراب‌های پشمی

برای گرم نگه‌داشتن پاهایتان در یخ‌بندان‌ها و سرمای شدید زمستان  از جوراب‌های پشمی زیبا استفاده کنید.

 

کفش های زمستانه مردانه 

بوت‌ها به طور نسبی یک کفش همه‌کاره برای فصل زمستان محسوب می‌شوند و از آنها می‌تواند در استایل‌های رسمی و استایل‌های راحت استفاده کرد. از دلایل محبوبت این نوع کفش‌ها در زمستان، می‌توان به ضدآب بودن و گرم نگه‌داشتن پاها و استحکام این کفش‌ها بعلاوه سبکی و راحتی و شیک‌بودن اشاره کرد.

 

ست کردن لباس زمستانه مردانه برای افراد لاغر, بوت مردانه زمستانه برای آقایان لاغر

بوت مردانه زمستانه برای آقایان لاغر

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------