چه چیزی را با شلوار سبز بپوشید؟ 

ست کردن لباس با شلوار سبز

 

شاید فکر کنید ست کردن لباس با شلوار سبز بسیار مشکل است و گزینه های کمی برای ست کردن وجود دارد اما اینطور نیست شما با خواندن این مطلب می توانید یک ست زیبا را با شلوار سبز ایجاد کنید. این ست ها را می توانید با مانتو شلوار و شال و روسری هم انجام بدهید.

در ابتدا، ممکن است استفاده از لوازم جانبی و لباس های دیگر برای ست کردن با شلوارهای سبز دشوار به نظر برسند، اما این چنین نیست. با توجه به اینکه دامنه رنگ بسیار گسترده است و همیشه باید در نظر داشته باشیم که چه زمانی از سال است، گزینه های زیادی در دسترس است. در این مقاله، ما به طور مفصل توضیح می دهیم که چه چیزی را با شلوار سبز بپوشید. البته این رنگ هایی که گفته می شود را می توان با مانتو سبز هم ست کرد.

 

سفید

یکی از ترکیب های سنتی پوشیدن با شلوار سبز، رنگ سفید است، می توانید بعضی مواقع از تی شرت سفید استفاده کنید. یا برای موارد رسمی تر از بلوز استفاده کنید. این یک ترکیب مناسب برای لباس اداری است، زیرا پیراهن های سفید با رنگ سبز تیره تر و هر رنگ تیره ای مطابقت دارد.

 

ست کردن شلوار سبز با لباس سفید

 

مشکی

یکی دیگر از ست های کلاسیک ترکیب شلوار سبز با رنگ مشکی است، رنگی که با همه چیز ست می شود. مانند مورد قبلی، می توانید با ظاهر خود سازگار شوید و پوششی را انتخاب کنید که برای مناسبت ها مناسبترین باشد. با این حال، این یک روش عالی برای یک سبک شیک و مناسب برای رویدادهای رسمی تر است که احتیاج به آداب و رسوم بیشتری دارد، به همین دلیل باعث جذابیت بیشتری به لباس شما می شود.

 

سایه های تیره رنگ سبز با رنگ سیاه خیلی مناسب به نظر نمی رسد. سبز نظامی، زیتونی یا سبز روشن توصیه می شود که سایه ها با رنگ مشکی انجام شود.

 

راهنمای ست کردن لباس با شلوار سبز

 

رنگ پوست (کرم) یا بژ

اگر می خواهید توجه دیگران را به شلوار خود جلب کنید، توصیه می کنیم آنها را با پیراهن یا ژاکت به رنگ پوست یا بژ ترکیب کنید. بنابراین، به رنگ لباس توجه نخواهد شد و نگاه ها به رنگ شلوار متمرکز می شود. رنگ پوست رنگی است که می تواند با هر سایه ای از رنگ سبز ست شود، بنابراین این یکی از بهترین گزینه ها است.

 

بهترین رنگ ست کردن با شلوار سبز

 

آبی

شما همچنین می توانید شلوار سبز را با یک پیراهن آبی ترکیب کنید، با استفاده از سایه های مختلف آبی، این گزینه راه های زیادی به شما می دهد. رنگ آبی اقیانوس، آسمان، کهربایی یا کلاین و غیره. نوعی فریبنده است اما همانطور که در زیر می بینید این دو رنگ با هم کاملاً مطابقت دارند، همانطور دو رنگ پاستیلی سبز و پاستیلی آبی کاملا با هم مطابقت دارند.

 

ست بلوز با شلوار سبز

 

رنگ صورتی

سبز و صورتی رنگ های مکمل هستند، اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند ترکیب شوند، برعکس! چه صورتی کمرنگ چه رنگ گل فوکسیا، گزینه های زیادی برای ظاهری عالی و جسورانه وجود دارد. بهترین گزینه شما این است که صورتی کمرنگ انتخاب کنید، که بدون توجه به شلوار سبز شما مناسب خواهد بود. با این وجود می توانید با استفاده از تکنیک مسدود کردن رنگ، از رنگ های صورتی روشن برای ظاهری جسورانه تر استفاده کنید.

 

ست کردن شلوار سبز با لباس صورتی

 

لباس های طرح دار

همچنین، می توانید شلوارهای سبز خود را با پیراهن های طرح دار یا گل دار، پوست حیوانات، راه راه و غیره استفاده کنید، بیشتر انواع چاپ با رنگ سبز انجام می شود. رنگ سبز با نوارهای عمودی کاملاً مناسب است، خصوصاً در ترکیب هایی مانند سفید و آبی یا کرم و صورتی روشن.

 

طرح های مناسب برای ست کردن با شلوار سبز

 

چه کفش رنگی با شلوار سبز بپوشید

یکی از شایع ترین تردیدها این است که چه کفش رنگی را با شلوار سبز بپوشید. واقعیت این است که بسیار به رنگی که شما با شلوار سبز پوشیده اید بستگی دارد.

 

چندین گزینه وجود دارد. شما می توانید یک کفش را به همان رنگ بلوزتان انتخاب کنید که همیشه یک انتخاب راحت است. با این حال ، اگر می خواهید کفش هایی به رنگ های دیگر بپوشید، به شما توصیه می کنیم که به دنبال رنگی خنثی باشید که به زیبایی با هر رنگی مثل مشکی، سفید، خاکستری یا رنگ پوست ترکیب شود.

 

کفش های مناسب برای ست کردن با شلوار سبز

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------