چگونه لباس خود را با کمبود بودجه نو کنیم؟ راهنمای نو کردن لباس, روش تغییر لباس های قدیمی

نحوه ی پوشیدن لباس های قدیمی

 

نو کردن و پوشیدن لباس های قدیمی

اگر از لحاظ بودجه مشکل دارید و نمی توانید لباس جدید خریداری کنید، با راهکارهایی که ما در زیر آورده ایم می توانید جدید و نو به نظر بیایید.

چگونه لباس خود را با کمبود بودجه نو کنیم؟

چه بخواهید پس انداز کنید و چه اعتبار پایداری خود را بالا ببرید، در اینجا شما را راهنمایی می کنیم که چگونه لباس های خود را تغییر بدهید بدون اینکه به خرید بروید.

 

یکی از فعالیت هایی که بسیاری از ما قبل از بهار انجام می دهیم سازماندهی، تمیز کردن و تازه سازی کمد لباس های خود، یافتن لباس های قیمتی قدیمی است که مدتهاست فراموش شده است و یک بار پوشیده شده است اما کاملاً مناسب است. هنگامی که ظاهری قدیمی را پایدارتر بازیافت می کنید ، خرید در کمد خود حتی بهتر است (به هر حال، ما باید همه تلاش خود را برای کمک به نجات کره زمین انجام دهیم).

 

بسیاری از ما فقط قسمت کوچکی از آنچه را که متعلق به خودمان است می پوشیم - یک مطالعه در سال 2018 نشان داد که مردم حداقل 50٪ از لباس های کمد خود را نادیده می گیرند. می توانید لباس هایی را که قبلا خریداری کرده اید را به صورت خلاقانه با هم بپوشید. و یک ست جدید و زیبا برای خود آماده کنید. در ادامه شما را راهنمایی می کنیم که چگونه با قرار دادن لباس های قدیمی خود آن ها را به صورت زیبا بپوشید. و ظاهری جدید به سبک پوشش خود بدهید.

 

بنابراین، در اینجا راهنمای شما برای تغییر شکل کمد لباس خود ، کار با آنچه که دارید و طراوت بخشیدن به سبک خود برای سال آینده است.

 

1. خنثی ها بهترین دوستان شما هستند

در حالی مشغول گشت و گذار در کمد لباس خود هستید. تمام وسایل خنثی را کنار قرار بدهید. این لباس هایی که رنگ خنثی دارند را می توان به راحتی با هر لباسی بپوشید. این رنگ در هر فصلی و با هر رنگی ست می شود. و به این صورت متفاوت به نظر می رسید.

 

لباس های خنثی را می توانید با هر رنگی ست کنید

 

2. شبکه های اجتماعی را بگردید

شبکه های اجتماعی را بگردید و از ست های مورد علاقه ی خود عکس بگیرید. مثلا چکمه ای سفید دارید و می خواهید با ستی جدید آن را به تن کنید اما نمی دانید چگونه! اما یک ست را در اینترنت دیده اید که مورد علاقه ی شما است. اگر آن ها را داشتید، بپوشید. اگر نداشتید می توانید آن را هر دفعه خریداری کنید.

 

از تیپ و لباس های مورد علاقه ی خود عکس بگیرید

 

3. یک جفت کفش اصلی که داشته باشید، می توانید آن را در هر مکانی و با هر لباسی بپوشید.

در سال 2020، کفش های ورزشی با پاشنه های بزرگ و ضخیم رایج شده بود. این کفش ها را می توانستید در همه جا بپوشید. باید ببینید در سال 2021 چه چیزی رایج می شود. اما بعضی از کفش ها هستند که می توانید با هر لباسی بپوشید. پوشیدن چکمه های مشکی در همه جا و با همه چیز قابل امکان است. می توانید چکمه های مشکی خود را با هر لباسی که قبلا نپوشیدید، امتحان کنید و ظاهری جدیدی را برای خود به وجود بیاورید.

 

کفش و بوت مشکی را می توانید با هر لباسی بپوشید

 

4. لوازم جانبی در تمام کمدها یافت می شوند

دستبندها، انگشترها، گردنبندها مواردی هستند که همیشه با تمیز کردن کمد خود، تعداد زیادی از آن ها را پیدا می کنید. این وسایل ماندگاری زیادی دارند، بنابراین می توانید آن ها سال های زیادی نگهدارید و با لباس های متفاوت استفاده کنید. استفاده از اکسسوری ها جلوه ی لباس شما را تغییر می دهند.

 

از اکسسوری ها می توانید برای جذاب کردن و تغییر دادن لباس استفاده کنید

 

5. به یاد داشته باشید، یک کت ظاهر شما را دگرگون می کند.

یک کت، مانتو و یا پالتو می تواند ظاهر شما را به کل تغییر بدهد. بنابراین نگاهی به کت ها و پالتوها و مانتوهای داخل کمد خود بیاندازید. و آن را روی لباس های دیگر خود تست کنید.

 

بعضی از کت های پاییزی و حتی زمستانه ی خود را می توانید در بهار به تن کنید.

 

با تغییر لباس زیر کت، پالتو و مانتو جلوه ی جدیدی به آن ها بدهید

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------