آشنایی با تیپ چرم، زیباترین تیپ زمستانشايد خيلی از افراد فكر كنند، با لباس‌های زمستانی نمی توان خوش پوش بود ولی ما به شما ثابت می كنيم كه برخلاف اين تصور، لباس‌های چرمی مي‌توانند زيباترين و آراسته ترين لباس ها باشند.


پوشاک چرمی در هر فصلی از سال كاربرد دارد و انواع مختلفی از آن در بازار وجود دارد مانند لباس مجلسی چرم، کت چرم، دامن چرم و .... ، پوشاک چرمی پوشاكی است كه از الياف و مصنوعات غيرطبيعی ساخته می شود. از ديگر خواص پوشاک چرمی می توان به قابليت انعطاف بالا و كشش زياد‌شان اشاره كرد كه از فاكتورهای بسيار مهم لباس های چرمی است. شايد خيلی از افراد فكر كنند، با لباس‌های زمستانی نمی توان خوش پوش بود ولی ما به شما ثابت می كنيم كه برخلاف اين تصور، لباس‌های چرمی می توانند زيباترين و آراسته‌ترين لباس ها باشند.

 

مدل تیپ چرم زمستانی,ست زمستانی با چرم

داشتن يک كمربند مشكی ضروری است چون به راحتی می توانند با هر لباسی از آن استفاده كنند


داشتن يک كمربند مشكی برای خانم ها و آقايان ضروری است چون به راحتی می توانند با هر لباس  از آن استفاده كنند. پهنای اين كمربند چندان زياد نيست و سگک نقره‌ای نسبتا ساده‌ای نيز دارد که برای ساده پسندان انتخاب مناسبی است.

آشنایی با تیپ چرم,تیپ چرم زمستانی

نيم بوت يكی از واجب ترين چيزهايی است كه در روزهای سرد زمستان به كارتان می آيد


نيم بوت يكی از واجب ترين چيزهايی است كه در روزهای سرد زمستان به كارتان می آيد و از پاهایتان در برابر سوز و سرمای هوا مراقبت می كند. نيم‌بوت‌های چرمی با پشت شاين‌دار انتخاب بسيار مناسبی برای خانم هايی است كه دوست دارند شيک پوشی شان به چشم بيايد.

لباس چرم برای زمستان, ست لباس های چرم

اين كفش چرم با هر رنگ شلوار فيت كاتی به راحتی هماهنگ می شود


اگر معمولا بوت‌های بلند می پوشيد يا به اين بوت‌ها عادت داريد، اين كفش رسمی را از دست ندهيد. اين كفش چرم با هر رنگ شلوار فيت كاتی به راحتی هماهنگ می شود و می تواند برای زمان های خاص مناسب باشد.

تیپ چرم زمستانی,مدل تیپ چرم برای زمستان

اين مدل كيف می تواند انتخاب مناسبی برای استفاده در محل كار باشد. چون بسيار ساده است


اين مدل كيف می تواند انتخاب مناسبی برای استفاده در محل كار باشد. چون بسيار ساده است، در عين حال وسايل زيادی در آن جا می شود و با هر مدل و رنگ لباسی هماهنگ خواهد شد.

ست زمستانی با چرم, نحوه ست کردن لباس های چرم

این کیف به خصوص برای مناسبت های نیمه رسمی بهترین انتخاب است


دسته ها و کناره های این کیف طرح دار، آن را با هر استایلی جذاب می کند. این کیف به خصوص برای مناسبت های نیمه رسمی بهترین انتخاب است. یک کفش کلاسیک و با پاشنه که می‌تواند جلوه ای کاملا رسمی به این کیف ببخشد.

تیپ چرم زمستانی,مدل تیپ چرم زمستانی

اين مدل كيف را بيشتر برای مناسبت‌های رسمی و خاص پيشنهاد می كنيم


اين مدل كيف را بيشتر برای مناسبت‌های رسمی و خاص پيشنهاد می كنيم؛ به خصوص اگر كفشی از خانواده رنگ قرمز هم استفاده كنيد؛ البته رنگش به گونه‌ای است كه به راحتی با لباس های مشكی هماهنگ می شود و به سادگی می توان آن را ست كرد.

ست لباس های چرم, تیپ چرم زمستانی

اين كمربند به خوبی روی شلوار خودش را نشان می دهد و به خاطر جنس نرمش كمر را اذيت نمی كند


اگر به دنبال يک كمربند بادوام و زيبا هستيد، اين كمربند به خوبی روی شلوار خودش را نشان می دهد و جنس نرم آن نيز به هيچ وجه كمر را اذيت نمی كند.

اصول انتخاب لباس چرم,لباس چرم برای زمستان

یک چکمه خوش رنگ هم قابلیت استفاده با استایل اسپرت را دارد و هم رسمی


یک چکمه خوش رنگ مخصوص روزهای برفی و بارانی. بادوام و راحت؛ هم قابلیت استفاده با استایل اسپرت را دارد و هم رسمی.

تیپ چرم زمستانی,تیپ چرم زمستانی

اين كفش چرم با رنگ خاصش طوری طراحی شده كه هم حالت كلاسيک و هم اسپرت دارد


اين كفش چرم با رنگ خاصش طوری طراحی شده كه هم حالت كلاسيک دارد و هم باب سليقه اسپرت پوشان است. برای همين ما آن را به تمامی خانم‌هايی كه سادگی، راحتی و كيفيت را در كنار هم می خواهند توصيه می كنيم.

مدل تیپ چرم برای زمستان,آشنایی با تیپ چرم

این کیف چرم هم با لباس‌های اسپرت و هم با لباس‌های رسمی هماهنگ می شود


اگر به دنبال کیف چرم می گرديد كه بتوانيد به راحتی وسايل و پوشه‌های خود را در آن جای دهيد، اندازه اين كيف كاملا مناسب است؛ به خصوص اگر ترجيح می دهيد كيفی داشته ‌باشيد كه هم با لباس‌های اسپرت و هم با لباس‌های رسمی هماهنگ شود.

منبع : مجله زندگی ایده آل - bartarinha.ir

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------