زیر پالتو چی بپوشم تا در زمستان شیک باشم؟زیر پالتو چی بپوشم, آیا می دانید زیر پالتو چی بپوشم, زیر پالتو چی بپوشم تا در زمستان شیک باشم

زیر پالتو چی بپوشم تا در زمستان شیک باشم ؟

 

راهنمای پوشش مناسب زیر پالتو:

پالتوها در طرح و مدل و اندازه خیلی متنوع هستند. اغلب به صورت جلوباز پوشیده می شوند. در این صورت باید زیر آن لباسی مناسب پوشیده شود، در ادامه این مقاله بیتوته به شما خواهم گفت که زیر پالتو چی بپوشم؟

پالتو از پرطرفدارترین لباس ها در فصول سرد سال است. امروزه بیشتر به صورت جلو باز هستند؛ بنابراین باید لباس مناسبی زیر آن بپوشیم. علاوه بر جنس و مدل باید به رنگ آن توجه کنید. باید لباس زیر پالتو را با رنگ و طرح پالتو ست کنیم و بر آن اساس انتخاب کنیم.

 

زیر پالتو چی بپوشم؟

در مهمانی های رسمی می توانید یک بلوز مجلسی یا شومیز مناسب زیر پالتو بپوشید زیرا تعداد کم لباس های زیر پالتو در مهمانی های رسمی شیک تر است اما در وضعیت روزمره و کژوال سراغ قانون لایه دار کردن استایل بروید و زیر پالتویتان یک پلیور گشاد یا یک بلوز فیت بافت پوشیده و روی این بلوز یا پلیور را با رویه یا کاردیگان زنانه سبک بپوشانید.

 

شما می توانید زیر پالتو هودی، بافت یقه اسکی، دورس، بافت اورسایز، بادی بافت، جلیقه همراه شومیز و پولیور بپوشید و جذاب تر دیده شوید. برای مجلسی شدن می توانید از دامن و جوراب شلواری ضخیم به جای شلوار استفاده کنید. می توانید از دامن خیلی کوتاه و یا دامن بلندتر استفاده کنید بستگی به مدل پالتو شما دارد.

 

نکته ای که باید نوجه کنید این است که هرگز با پالتوهای تنگ لباس ضخیم نپوشید که نتوانید دست های خود را تکان بدهید. در هر صورت باید در آن لباس راحت باشید.

 

بهترین لباس زیر پالتو:

هودی :

یکی از لباس های پرکاربرد در فصل پاییز و زمستان هودی است. می توانید با خیال راحت هودی را زیر پالتو بپوشید. باید رنگ آن را متناسب با رنگ پالتو خود انتخاب کنید. حتی می توانید از همرنگ پالتو و یا کمی تیره تر و روشن تر استفاده کنید. با پالتو مشکی می توانید از هر رنگی استفاده کنید.

 

لباس های مناسب زیر پالتو, مناسب ترین لباس های زیر پالتو, شیک پوشی با پوشیدن پالتو

هودی یک انتخاب برای اینکه زیر پالتو چی بپوشم

 

دورس :

دورس شباهت زیادی با هودی دارد. تنها تفاوت آن این است که هودی کلاه دارد اما دورس ندارد. دورس یکی از انتخاب های مناسب برای زیر پالتو می باشد.

 

راهنمای انتخاب لباس زیر پالتو, بهترین انتخاب لباس زیر پالتو, بهترین لباس زیر پالتو

استفاده از دورس در زیر پالتو

 

گپ :

استفاده از گپ های بافتنی در زیر پالتو یکی از انتخاب های صحیح می باشد. می توانید از گپ های کوتاه و یا بلند استفاده کنید. فقط نکته ای که باید دقت کنید این است که گپ ها نباید از پالتوی شما بلندتر باشند و بیرون زده باشند.

 

زیر پالتو چی بپوشم تا در زمستان شیک باشم, لباس های مناسب زیر پالتو, مناسب ترین لباس های زیر پالتو

برای زیر پالتو می توانید از انواع گپ استفاده کنید

 

یقه اسکی :

استفاده از لباس های یقه اسکی و یقه بلند، گزینه ای مناسب برای لباس های زیر پالتو می باشد. شما می توانید آن ها را از هر جنسی به راحتی در زیر پالتو خود بپوشید.

 

آیا می دانید زیر پالتو چی بپوشم, زیر پالتو چی بپوشم تا در زمستان شیک باشم, لباس های مناسب زیر پالتو

از بلوزهای یقه اسکی و یقه بلند برای زیر پالتو استفاده کنید

 

پلیور :

اگر می خواهید استایل کژوال داشته باشید، می توانید زیر پالتو پلیوری گشاد و بلند بپوشید. در غیر این صورت می توانید از پلیورهای تنگ استفاده کنید. پلیورهای بلند را زیر پالتوهای بلند بپوشید.

 

لباس های مناسب برای زیر پالتو, راهنمای انتخاب لباس زیر پالتو, بهترین انتخاب لباس زیر پالتو

پلیورها را با خیال راحت در زیر پالتو بپوشید

 

شومیز :

اگر می خواهید لباس زیر پالتو شما خیلی ضخیم نباشد، می توانید شومیز انتخاب کنید. از پوشیدن شومیزهای طرح دار شلوغ خودداری کنید زیرا ظاهر شما را به هم ریخته و شلوغ می کند.

 

زیر پالتو چی بپوشم,زیر پالتو چی بپوشم تا در زمستان شیک باشم,مناسب ترین لباس های زیر پالتو

از شومیزهای یک رنگ برای زیر پالتو استفاده کنید

 

دامن :

می توانید از دامن برای زیر پالتو خود استفاده کنید. با توجه به پالتو خود می توانید از دامن های کوتاه و یا بلندتر استفاده کنید. برای مجلسی شدن دامن های کوتاه را با پالتو کوتاه بپوشید. دامن کوتاه را با جوراب شلواری ضخیم بپوشید آن را هرگز با شلوار نپوشید. می توانید دامن خود را بلندتر از پالتو و یا کوتاه تر از آن انتخاب کنید.

 

آیا می دانید زیر پالتو چی بپوشم,لباس های مناسب زیر پالتو,شیک پوشی با پوشیدن پالتو

دامن یک انتخاب مناسب برای پالتو می باشد

 

شلوار :

بهترین شلوار برای پالتوها، شلوار جین است.

 

بهترین لباس زیر پالتو,راهنمای انتخاب لباس زیر پالتو,لباس های مناسب زیر پالتو

بهترین شلوار برای پوشیدن با پالتو شلوار جین می باشد

 

کلام آخر :

در نهایت توجه داشته باشید که استایل کردن پالتوها با لباس‌های زیر آن با توجه به سلایق و علایق افراد متفاوت است و آنچه حائز اهمیت است، رضایت خود فرد به هنگام پوشیدن یک لباس است.

 

موارد بالا تنها پیشنهاداتی هستند که به شما کمک می‌کنند استایل منحصربه‌فرد خود را پیدا کنید و نظر و سلیقه‌ی خود را به بهترین شکل ممکن اعمال نمایید.

 

حواستان باشد که هرگز در فصل زمستان زیبایی را فدای سلامت خود نکنید. اگر از استایلی خوشتان می‌آید اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا این استایل مرا در سرمای زمستان گرم نگه می‌دارد یا خیر؟ اگر جواب مثبت بود می‌توانید از استایلتان لذت ببرید و در زمستان مانند خورشیدی بدرخشید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------