تازه های لباس ، کیف و کفش

مدل تیشرت لش مردانه

شیک ترین مدل های تیشرت لش مردانه

شیک ترین مدل های تیشرت لش مردانه انواع مدل تیشرت لش مردانه در این مقاله از بیتوته، با نمونه هایی از…

مدل‌های لباس تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه: راهکارهایی برای بهبود ظاهر شمالباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, دامن مناسب با استایل افراد کوتاه قد

خرید لباس تابستانه برای زنان قد کوتاه

 

زنان قد کوتاه در تابستان چگونه لباس بپوشند؟  

فصل تابستان با هوای گرمش بهترین فرصت برای پوشیدن لباس‌های نخی خنک و رنگارنگ، سفر کردن به شهرهای ساحلی است. افراد با داشتن هر اندامی می‌توانند استایل زیبا و جذابی داشته باشند به شرطی که در انتخاب لباس، نکات استایلی و مدلینگ را دنبال کرده و آنها را به کار گیرند. در این مطلب از بیتوته سعی خواهیم کرد برخی نکات مهم درباره انتخاب لباس تابستانه زنانه برای خانم‌های قدکوتاه را بررسی کنیم.

تیشرت مناسب تابستان برای خانم های کوتاه قد

تیشرت‌ها از دسته  لباس‌های پرکاربرد برای تمام فصول سال هستند که در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شود. تیشرت‌ها بهترین گزینه برای پوشیدن در منزل و یا دورهمی‌های دوستانه و در زیر مانتوهای جلو باز و ست‌کردن آن با دامن و شلوار است. 

 

خانم‌های لاغر اندام کوتاه‌قد، باید تیشرت‌هایی با رنگ روشن که یقه‌هفت دارند را انتخاب نمایند. لباس های یقه هفت ، باعث می شوند اندام شما کشیده تر نشان داده شوند. اگر از آن دسته از خانم‌های قدکوتاهی هستید که اندامی چاق‌ دارید باید به سراغ انتخاب تیشرت‌هایی با رنگ‌های تیره مانند سرمه‌ای، خاکستری، مشکی بروید تا با پوشیدن این لباس‌ها عیوب استایلی شما پوشیده شده و اندام شما را لاغرتر و کشیده ترنشان دهد.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, تیشرت تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

تیشرت تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

انتخاب شلوار برای خانم های کوتاه قد

شلوارها دارای انواع و اقسام مدل‌های گوناگون با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف هستند. بهترین گزینه انتخاب شلوار برای خانم‌هایی که دارای قدکوتاه هستند شلواری است که فاق آن بلند باشد. شما می‌توانید از شلوارهایی که دارای خطوط راه‌راه عمودی هستند بیشتر استفاده کنید؛ زیرا با پوشیدن این‌گونه شلوارها قدتان بلندتر از آنچه هستید دیده می‌شود. 

 

بهترین جنس پارچه برای تهیه  شلوار برای فصل تابستان، پارچه‌های کتان است. پارچه‌های کتان بهترین گزینه برای تهیه انواع لباس در فصل تابستان است. پارچه کتان با توجه‌ به داشتن الیاف طبیعی باعث می‌شود که  هوا بهتر در تار و پود آن عبور کرده و باعث خنکی بدن شود.

 

شما برای اینکه قدتان بلندتر به نظر برسد باید سراغ شلوارهایی با مدل‌های راسته و دم پا بروید و از تا کردن پایین شلوار و از پوشیدن شلوارهای کوتاه خودداری کنید، زیرا قد شما را کوتاه‌تر از آنچه هست نشان می‌دهد. 

 

از خریدن شلوارهایی که پاچه آنها به‌صورت پاکتی دوخته شده است خودداری کنید. شلوارتان را حتی‌الامکان بلند انتخاب کنید طوری که بر روی کفش هایتان بیافتد. همچنین اگر قدکوتاه و چاق هستید از پوشیدن شلوارهای چسبان و فیت خودداری کنید. پوشیدن شلوارهای چسبان استایل نامناسبی برای شما ایجاد می‌کند و در ضمن تنگی شلوار باعث سایش بیشتر آن در قسمت ران‌ها شده و باعث عرق‌سوز شدن ران‌ها می‌شود. 

 

بهتر است شلوارهای  مدل مام استایل و یا شلوارهایی که پاچه کلاشی دارند را انتخاب کنید. خانم‌ها کوتاه‌قد توجه داشته باشید که از قراردادن پیراهن در داخل شلوار که باعث پهن‌تر نشان‌دادن استایل  شما می‌شود خودداری کنید. اگر با تمام این نکات گفته شده باز هم شلوار مناسبی برای خرید پیدا نکردید دوختن آن را به یک خیاط ماهر بسپارید.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, شلوار تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

شلوار تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

پیراهن مناسب برای خانم های کوتاه قد

پیراهنهای نخی و خنک با تنوع رنگهای اعجاز آمیز بهترین گزینه برای گذراندن تابستانهای گرم است . شما با پوشیدن این پیراهن ها در خانه و یا خارج از منزل تابستان خنکی را سپری خواهید کرد.  اگر دارای قدی کوتاه و لاغر اندام هستید سعی کنید از پیراهن هایی با طرحهای عمودی در دامن و خطوط افقی در بالاتنه برای حجم دادن به اندامتان و برای بلندتر نشان دادن قدتان استفاده کنید. 

 

قد مناسب پیراهن برای خانم های قد کوتاه بالای زانو و یا روی مچ پا است و از پیراهن هایی که قد آنها ساق پای شما را قطع می کنند اجتناب کنید زیرا قد شما را کوتاهتر نشان خواهند داد.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, پیراهن بلند تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

پیراهن بلند تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

انتخاب پیراهن های ماکسی برای تابستان گرم

ماکسی‌های بلند و نخی بهترین گزینه برای سفرهای تابستانی به شهرهای ساحلی و گرم است. شما با تن‌کردن ماکسی‌ها با صندل‌های رنگارنگ و شال‌های خنک و رنگی در کنار ساحل بهترین تابستان عمرتان را سپری خواهید کرد.

 

ماکسی‌ها با فراهم‌کردن استایلی بلند بهترین گزینه برای افرادی قد کوتاه است، زیرا پوشیدن این‌گونه لباس‌ها به قد شما کشیدگی بیشتری می‌دهد. سعی کنید از ماکسی‌هایی با طرح‌های ریز و یا تک‌رنگ برای بهتر نشان‌دادن استایلتان استفاده کنید.

 

شومیز بهترین انتخاب برای خانم های کوتاه قد

شومیزهای نخی بهترین گزینه برای استفاده در منزل و یا دورهمی‌های دوستانه است. شما می‌توانید شومیزها را با  دامن‌های نخی و یا شلوارهای تابستانی ست کنید. افراد کوتاه‌قد سعی کنند از شومیزهای که دارای طرح‌های شلوغ هستند حتی‌المقدور استفاده نکنند و شومیزهای با پارچه‌های ساده و بدون طرح را انتخاب کنند اگر از شومیزهای ساده خسته شده‌اید می‌توانید از شومیزهایی که پارچه‌های آنها دارای طرح‌های ریز هستند استفاده کنید. 

 

استفاده از شلوارک در تابستان گرم

یکی از لباس‌های کاربردی در تابستان شلوارک‌ها هستند که در طرح‌ها و رنگ‌ها و مدل‌های مختلف با جنس‌های مختلف پارچه در بازار موجود می باشند. ازآنجایی‌که شلوارک‌ها مناسب افراد کوتاه‌قد نمی‌باشند و قد آنها را کوتاه‌تر نشان می‌دهد؛ ولی در فصل تابستان و رهایی از گرما اجتناب‌ناپذیر است. اگر می‌خواهید از شلوارک‌ها استفاده کنید دقت داشته باشید که  شما باید از شلوارک‌هایی که دارای قد بالای زانو ویا روی زانو هستند برای بلندتر نشان‌دادن قدتان استفاده کنید.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, شومیز تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

شومیز تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

دامن مناسب با استایل افراد کوتاه قد

از دیگر لباس‌هایی که خانم‌ها در فصل تابستان می‌توانند به‌راحتی از آنها استفاده کنند دامن‌ها هستند. افرادی که دارای قدکوتاهی هستند بهتر است از دامن‌هایی که دارای قدی بلند هستند استفاده کنند و از خریدن دامن‌های پفی که قد آنها را کوتاه‌تر نشان می‌دهد اجتناب کنید. پوشیدن دامن‌های ماکسی و بلند با یک تاپ یا تیشرت که دارای رنگ‌های ساده و یقه‌هفت باشد استایل زیبایی را برای شما فراهم می‌کند.

 

انتخاب دامن‌شلواری 

از دیگر شلوارهای بلندی که مناسب هوای گرم تابستان است می‌توان به دامن‌شلواری اشاره کرد که خانم‌های کوتاه‌قد می‌توانند برای مهمانی‌های دوستانه، خانوادگی و... از آن استفاده کرد. ست‌کردن دامن‌شلواری با شومیزها و مانتوهای کوتاه بهترین استایل برای خانم‌هایی که دارای قدکوتاه هستند است.

 

دامن‌شلواری را می‌توانید به‌راحتی با صندل‌ها، کفش‌های کالج و کفش‌های پاشنه‌بلند ست کرد. شما می‌توانید با خرید دامن‌های شلواری که از جنس کتان و نخ و جین تهیه شده است یک استایل منحصربه‌فرد برای خود بسازید. اگر قد دامن‌شلواری را بلند تا روی کفشتان انتخاب کنید علاوه براستایل زیبا قد شما را بلند تراز آنچه که هست نشان می‌دهد.

  

انتخاب صندل های زیبای تابستانه 

صندل‌ها بهترین یار پاها در فصل گرم تابستان هستند. با پوشیدن صندل‌ها در تابستان دیگر نگران تعریق پاها و بوگرفتن پاها نباشید. شما می‌توانید برای بلندتر نشان دادن قدتان از صندل‌هایی که با پاشنه‌های بلند طراحی شده اند استفاده کنید. استفاده از صندل های چرمی باعث شیک شدن استایل شما می شود.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, کفش تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

کفش تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

استفاده از شال و روسری 

خانم‌های کوتاه‌قد بهتر است از شال به‌جای روسری استفاده کنند؛ ولی اگر عادت به پوشیدن شال ندارید باید از روسری‌های که دارای قواره مناسب هستند استفاده کنید. توجه داشته باشید که روسری شما باید نه قواره بزرگ و نه خیلی کوچک داشته باشد؛ بلکه دارای قواره‌ای مناسب و استاندارد باشد و زیاد شانه‌هایتان را نپوشاند. خانم های قد کوتاه برای انتخاب رنگ و طرح هیچ محدودیتی ندارند.

 

مانتو مناسب برای فصل تابستان

خانم‌هایی که دارای قدکوتاهی هستند باید توجه داشته باشند که مانتویی را انتخاب کنند که خیلی گشاد و یا خیلی تنگ نباشد ضمناً قد مانتو حتماً باید تا روی زانوهایتان باشد. برای انتخاب مانتوهای جلوباز محدودیتی در اندازه قد مانتو ندارید.

مانتوهای ساده بدون طرح که جلوبسته باشند و قدش روی زانوهایتان باشد قد شما را بلندتر نشان می‌دهد. بهتر است در تابستان مانتویی را انتخاب کنید که جنس آن نخی، لمه و یا کرپ نازک باشد.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, مانتو نخی تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

مانتو نخی تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

تاپ مناسب ترین لباس برای تابستان گرم

در تابستان بهتر است از تاپ‌هایی استفاده کنید که در تهیه آنها از نخ و یا پنبه استفاده شده باشد. خانم‌هایی که دارای قدکوتاهی هستند برای بلندتر نشان‌دادن قدشان بهتر است از تاپ‌هایی با رنگ‌های روشن و یقه‌هفت استفاده کنند. خانم‌های که دارای قدکوتاهی با اندکی  اضافه‌وزن هستند می‌توانند از تاپ‌هایی به رنگ تیره و یقه‌هفت برای لاغر نشان‌دادن اندامشان استفاده کنند.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قدکوتاه, استایل تیشرت تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

استایل تیشرت تابستانه زنانه برای افراد قد کوتاه

 

اکسسوری‌ها مناسب خانم ها در تابستان گرم

مطمئناً استفاده از اکسسوری‌های مناسب استایل و اندام شما را زیباتر نشان خواهد داد. سعی کنید از اکسسوری‌های بلند و ظریف برای بهتر نشان‌دادن استایلتان استفاده کنید.

• استفاده از عینک های آفتابی در فصل تابستان بسیار مهم است می توانید برای جذابیت بیشتر از عینک هایی استفاده کنید که با رنگ لباستان ست باشند.

 

• استفاده از کلاه حصیری و یا کلاه نقاب دار زنانه برای فصل تابستان بسیار مناسب می باشد زیرا کلاه مانع از آفتاب سوختگی پوست صورت شما می شود.

 

گردآوری : بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------