تازه های لباس ، کیف و کفش

ربدوشامبر

نمونه هایی از مدل های ربدوشامبر

نمونه هایی از مدل های ربدوشامبر شیک ترین مدل های ربدوشامبر در این مقاله از بیتوته، با ربدوشامبر…

نکات سبکی که هر خانم قدبلندی هنگام خرید لباس زمستانه باید بداندلباس زمستانه برای زنان قد بلند, لباس زمستانه زنانه برای افراد قد بلند و لاغر

لباس زمستانه برای زنان قد بلند

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد قد بلند 

قد بلندی یکی از آپشن‌های خوش‌تیپی و جذابیت است. ولی باید توجه داشت در صورتی خانم‌های قدبلند خوش‌تیپ‌تر می‌شوند که بتوانند با توجه به استایلشان، لباس های مناسبی را را انتخاب کنند. در این مطلب از بیتوته می خواهیم نکاتی را در مورد انتخاب لباس زمستانه زنانه برای افراد قدبلند بررسی کنیم.

به طور کلی در بین خانم ها  کسانی که بیش از 170 سانتی متر قد داشته باشند قدبلند به حساب می آیند. خانم های قدبلند می توانند به دو حالت لباس انتخاب نمایند. حالت اول در صورتی است که بخواهند بلندی قدشان را به رخ دیگران بکشند و حالت دوم در صورتی است که دوست داشته باشند کمی کوتاه قد به نظر برسند. در نتیجه افراد قد بلند می توانند به سه روش انتخاب لباس داشته باشند.

1. لباس های خود را به خوبی با هم ست کنید.

2. لباس های متناسب با استایل خود را پیدا کنید.

3. برای قد بلند بهترین لباس ها را انتخاب کنید.

 

لباس چند لایه بپوشید

اولین نکته‌ای که هنگام پوشیدن  لباس زمستانی  باید رعایت شود آشنایی با طرز پوشیدن لباس به‌صورت لایه‌لایه است که این قانون برای آقایان و خانم‌ها یکسان است، باتوجه‌به این قانون شما به‌راحتی می‌توانید الگوها و بافت‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید تا علاوه بر استایلی شیک، در برابر سرمای هوا بدن خود را گرم نگه دارید. خانم های قد بلند می توانند از مانتوهای جلوباز به همراه شومیزهای چهارخانه ای و یا جین استفاده نمایند تا قد بلندشان بیشتر جلب توجه نماید.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند,استفاده زنان قدبلند از لباس چند للایه در زمستان

زنان قدبلند از لباس چند للایه در زمستان استفاده کنید

 

شلوار مناسب برای خانم های قد بلند

خانم‌های قدبلند می‌توانند برای داشتن استایل شیک، از شلوارهای مدل راسته و واید که به پاها حجم بیشتری می‌دهند استفاده کنند. خانم‌های قدبلند به جز شلوارهای راسته و واید از شلوارهای مدل مام استایل یا مام فیت به شرطی که شلوارها قد مناسبی داشته باشند استفاده کنند.

 

توجه داشته باشید که خانم‌هایی که دارای قدبلندی هستند از پوشیدن شلوارهای جذب و کوتاه جدا خودداری نمایند. از دیگر مدل‌های شلواری که خانم‌های قدبلند می‌توانند در زمستان از آنها استفاده کنند تا استایل شیک و زیبا و البته گرم داشته باشند شلوار جین است البته به جز شلوارهای جین ساده شما می‌توانید از مدل شلوار جینی که پایینش ریش شده باشد نیز استفاده کنید. پوشیدن شلوار جین با بوت‌های چرمی یک ظاهر فوق‌العاده‌ای  به استایلتان می‌بخشد.

 

استفاده از کت‌وشلوار زمستانی 

کت‌وشلوار بهترین گزینه برای افراد قدبلند است. پوشیدن کت باعث می‌شود که شانه‌هایتان پهن‌تر دیده شود و جذاب‌تر به نظر برسید و نگاه‌ها از قدتان منحرف شود. خانم‌های قدبلندی که قصد پوشیدن کت‌های تک زمستانی را دارند دقت داشته باشند که رنگ کت باید متضاد از اجزای دیگر استایلشان مانند مانتو باشد.

 

شما می‌توانید از کت‌های تک زمستانه برای بیرون از منزل و از کت‌وشلوار مجلسی در مراسم‌های رسمی استفاده کنید. نکته دیگری که هنگام خرید کت‌های تک زمستانی باید رعایت کنید  انتخاب کت هایی است که دارای دو ردیف دکمه در دو طرف هستند. انتخاب این نوع کت‌ها بدن شما را حجیم‌تر نشان می‌دهد در نتیجه استایل شما زیباتر و جذابتر به نظر می رسد.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند, خانم های قد بلند کت و شلوار بپوشند

خانم های قد بلند کت و شلوار بپوشند

 

انتخاب تیشرت برای خانم های قد بلند

ازآنجایی‌که در فصل زمستان قانون لباس پوشیدن لایه‌لایه است شما می‌توانید از تیشرت به‌عنوان یک‌لایه در زیر لباس‌هایتان استفاده کنید؛ ولی باید در نظر داشته باشید  از تیشرت‌هایی استفاده کنید که دارای یقه‌گرد و یا یقه‌قایقی باشند.  زیرا پوشیدن تیشرت‌هایی با یقه‌هفت، قد شما را بلندتر از آن چه که هستید نشان می‌دهد. تیشرت‌هایی با یقه‌گرد و قایقی به‌جای بلند نشان‌دادن گردنتان، به عریض نشان‌دادن شانه‌هایتان کمک شایانی می کند.

 

انتخاب بارانی مناسب خانم های قد بلند

از دیگر لباس‌های زمستانی که خانم‌ها می‌توانند از آنها استفاده کنند بارانی‌ها هستند که علاوه بر گرم نگه‌داشتن بدنتان به خوش استایل نشان‌دادن اندامتان کمک شایانی می‌کند. خانم‌های قدبلند باید از بارانی‌هایی در فصل زمستان استفاده کنند که قد آنها بلند باشند. این نظریه را که می‌گویند لباس‌های قدبلند به درد افراد قدبلندها نمی‌خورد را فراموش کنید، نه‌تنها این‌گونه لباس‌ها به درد افراد قدبلند می‌خورد؛ بلکه استایل آنها را شکیل‌تر نشان می‌دهد. 

 

نکته دیگر که هنگام خرید بارانی باید به آن توجه داشته باشید تا اندامتان زیباتر جلوه کند استفاده از کمربندهای بزرگ در بارانی‌ها است با این انتخاب شما یک تعادل بصری از کمربند پهن در ناحیه گودی کمرتان ایجاد می‌کند و نگاه‌ها از سوی قد شما برداشته می‌شود.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند, بارانی مناسب خانم های قد بلند

بارانی مناسب خانم های قد بلند

 

لباس‌های بافت مناسب فصل زمستان برای خانم های قد بلند

از بافت‌ها می‌توان به‌عنوان  لایه میانی لباس‌ها  در فصل زمستان استفاده کرد. خانم‌های قدبلند  برای اینکه استایل مناسب‌تری برای خود ایجاد کنند بهتر است از ا از بافت‌هایی که دارای یقه‌اسکی هستند استفاده کنند. شما می‌توانید این بافت‌های شیک و زیبا را به‌عنوان یک‌لایه در زیر پالتو و کت‌های زمستانی بپوشید.

 

هنگام خرید بافت‌ها، بارانی و کت به رنگ این لباس‌ها برای ست‌کردن دقت داشته باشید سعی کنید که از رنگ‌های متضاد، برای ست‌کردن استفاده کنید تا باعث حواس‌پرتی چشم مخاطب نسبت به قدتان شود. با انتخاب رنگ سفید و خاکستری در لباس بافتتان یک استایل لوکس و ایدآل برای خودتان ایجاد کنید و اگر می‌خواهید ظاهری معمولی داشته باشید پیشنهاد می کنیم از رنگ قرمز استفاده نمایید.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند,خانم های قد بلند لباس بافت بپوشند

خانم های قد بلند لباس بافت بپوشند

 

انتخاب پالتو مناسب برای خانم های قد بلند

پالتو یکی دیگر از لباس‌های زمستانه است که باید در کمد لباس‌شخصی هر خانم شیک‌پوش  وجود داشته باشد به شرطی که در هنگام خرید به سایز بدنتان توجه داشته باشند تا با پوشیدن این لباس علاوه بر گرم‌کردن بدنتان و شیک‌بودن بتواند عیوب اندامتان را نیز برطرف کنید. 

 

در هنگام خرید پالتو خانم‌های قدبلند، پالتویی را انتخاب کنند که در دو طرف دارای دکمه باشد وجود این دکمه‌ها در دو طرف پالتو باعث می‌شود که بدن شما حجیم‌تر و قد شما متناسب‌تر به نظر برسد. نکته دیگری که در هنگام خرید پالتو و بارانی باید به آن دقت داشته باشید رنگ پالتو و بارانی است، سعی کنید از پالتو و بارانی رنگ روشن که باعث حجیم‌تر نشان‌دادن اندامتان می‌شود بیشتر استفاده کنید.

 

افراد قدبلند می‌توانید برای مناسب نشان‌دادن قدشان از پالتو های گشاد پوست و یا کاپشن‌های پرحجم استفاده کنند. اگر تیپ اسپرت را می‌پسندید می‌توانید از یک پالتو راسته استفاده کنید؛ ولی دقت داشته باشید که قد پالتوی خود را تا روی زانو انتخاب کنید. 

 

در هنگام خرید پالتو به دیگر اجزای پالتو نیز توجه ویژه داشته باشید؛ مثلاً پالتویی را انتخاب کنید که آستینش بتواند کاملاً مچ دست شما را بپوشاند توجه  داشته باشید که زیربغل پالتو نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. همچنین سرشانه ‌های پالتو باید به طور صاف و مستقیم روی شانه‌های شما قرار بگیرد تا استایل شما منظم و زیبا به نظر برسد.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند, پالتو زمستانه زنانه برای افراد قد بلند

پالتو زمستانه زنانه برای افراد قد بلند

 

انتخاب مانتو مناسب برای افراد قدبلند

مانتو یکی دیگر از لباس‌های زمستانه است که هم می‌توانید آن را به‌صورت تک و هم همراه با کت و پالتو در زمستان بپوشید. هنگام استفاده از مانتو در زمستان مانتوهایی را در لیست خرید خود قرار دهید که اولا ضخیم تر از مانتو های انتخابی در فصل های دیگر باشند ضمنا قد مانتو را بلند انتخاب کنید. همچنین از خرید مانتوهایی با طرح های عمودی و شلوغ جدا پرهیز کنید در عوض از مانتو هایی با طرح های افقی و ساده استفاده کنید تا استایل شما زیباتر جلوه کند.

 

انتخاب کاپشن مناسب برای استایل خانم های قدبلند

از دیگر لباس‌های زمستانه که خانم‌ها در مکان‌های گوناگون می‌توانند از آن  استفاده بهینه داشته باشند کاپشن‌ها هستند. کاپشن مناسب برای روزهای بارانی و برفی، موقعیت‌های رسمی و گردهمایی دوستانه و همچنین مناسب پیاده‌روی‌های صبحگاهی و یا ورزش اسکی است.

 

ولی شما خانم‌های قدبلند هر کاپشنی را نمی‌توانید انتخاب کنید شما باید از کاپشن‌هایی استفاده کنید که حجم‌دار و پفی باشند.پس بهتر است به سراغ کاپشن‌های بادی و بافر بروید تا با حجیم‌تر کردن استایلتان، نگاه ها را از روی قد شما دور کند.

 

استفاده از بوت و چکمه و نیم‌بوت

خانم‌های قدبلند برای انتخاب بوت‌ها به این نکته توجه داشته باشید که از بوت‌های ساق‌دار بلند و طرح دار استفاده کنید. زیرا نگاه اطرافیان را به پاهایتان جلب می‌کند. مطمئناً بوت‌های بالای زانو با پالتو های جلوباز یک ست بی‌نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند,چکمه و بوت های مناسب خانم های قد بلند

چکمه و بوت های مناسب خانم های قد بلند

 

استفاده از اکسسوری و جواهرات 

اکسسوری و جواهرات جزء لباس‌های زمستانی محسوب نمی‌شوند.  ولی ابزاری برای خوش‌تیپ‌تر نشان‌دادن اندام شما به حساب می آیند. افراد قدبلند بهتر است از اکسسوری‌های بزرگتراستفاده کنند تا جلوه‌ای خاص در استایلتان ایجاد شود.

 

شما می‌توانید از اکسسوری‌هایی مانند دکمه‌های سرآستین پالتو و لباس، دستمال جیبی، عینک‌های آفتابی، ساعت‌های مچی و جواهرات زنانه، کیف‌های بزرگ و دستکش برای بهتر نشان‌دادن استایلتان استفاده کنید. با استفاده از این اکسسوری‌ها  تمرکز و نگاه افراد در قسمت‌های مختلف استایل شما پخش می‌شود و کمتر نگاه‌ها به سمت قدتان جلب خواهد شد.

 

خانم‌هایی که دارای قدبلند هستند توجه داشته باشند که هنگام خرید همیشه  کیف‌های حجیم با بندهای کوتاه را مدنظر داشته باشند  و هیچگاه از کیف‌هایی با بند بلند که دید مخاطب را به سمت قد شما جلب می کند استفاده نکنید. 

 

دستکش‌ علاوه بر اینکه یک اکسسوری محسوب می‌شود می تواند برای گرم‌شدن دستانتان در زمستان بسیار موثر باشد. شما می‌توانید با پوشیدن دستکش‌های چرمی همراه پالتوهای چرمی یک استایل زیبا ایجاد کنید. البته اگر با پوشیدن دستکش‌های چرمی احساس راحتی نمی‌کنید می‌توانید از دستکش‌هایی با مدل‌های پشمی و ترمه استفاده کنید.

 

لباس زمستانه برای زنان قد بلند,خانم های قد بلند از کیف های بزرگ استفاده کنند

خانم های قد بلند از کیف های بزرگ استفاده کنند

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------