نکات خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر: چطور شیک و زیبا باشید؟خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر

لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر

 

چگونه لباس زمستانی مناسب برای اندام لاغر خود را پیدا کنیم؟ 

مهم‌ترین و بهترین کاری که در فصل زمستان با فرارسیدن سرما لازم است انجام دهید خرید لباس زمستانه است. افراد لاغراندام دیگر نگران زیبایی استایل خود نباشند نکاتی مهمی که در مورد نحوه انتخاب لباس در این مطلب از بیتوته قرار است در اختیار شما قرار دهیم بسیار کاربردی بوده و شما به‌ راحتی با رعایت‌کردن آنها می توانید تیپ زیبایی برای خود در زمستان بسازید.

خرید لباس زمستانه زنانه باتوجه‌به سلیقه فرد و منطقه‌ای که در آن زندگی می کند متفاوت است، همچنین لاغراندام‌ها به دودسته لاغراندام کوتاه‌قد و لاغراندام بلندقد دسته‌بندی می‌شوند ما سعی خواهیم کرد تا مطالب ارائه شده مورد استفاده هر دو گروه قرار گیرد. در کل لباس‌های زمستانه زنانه برای خانم‌های خوش‌پوش عبارت‌اند از:

 

پالتو زمستانه برای خانم های لاغر اندام

پالتو از اصلی‌ترین آیتم‌های لباس‌های زمستانه زنانه محسوب می شود، که علاوه بر گرم نگه‌داشتن بدن نقش مهمی در زیباتر شدن استایل شما دارد. پالتوها لباس‌های زمستانه‌ای هستند که برای مکان‌های رسمی و نیمه‌رسمی از آنها استفاده می‌شود. پالتوهای زنانه با داشتن تنوع در دوخت، رنگ و طراحی برای هر اندام و سلیقه‌ای قابل استفاده است.

 

افرادی که دارای قدبلند و لاغراندام هستند باید پالتوهای با طرح‌های افقی که دید مخاطب را نسبت به قد منحرف کند را خریداری کنند. ضمناً خانم‌های لاغراندام توجه داشته باشند که پالتوهایی را انتخاب کنند که دارای دو ردیف دکمه در دو طرف پالتو باشد؛ زیرا با این ترفند اندام آنها توپرتر نشان داده خواهد شد. این خانم ها اگر عادت به پوشیدن لباس‌های اسپرت دارند از پالتوهای زنانه مدل راسته‌ای که دارای قدی تا روی زانوها است استفاده کنند.

 

افراد لاغراندام قدکوتاه بهتر است از پالتوهایی که دارای خطوط عمودی هستند برای بهتر نشان‌دادن اندامشان استفاده کنند. این افراد باید از پالتوهایی که دارای حداقل جزئیات هستند را انتخاب نمایند. افراد لاغراندام قدکوتاه باید قد پالتوی انتخابی خود را برای بلندتر نشان‌دادن قدشان تا زانو، روی زانو و یا خیلی بلند انتخاب کنند.

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, خصوصیات پالتو زمستانه برای افراد لاغر

خصوصیات پالتو زمستانه برای افراد لاغر

 

انتخاب کاپشن برای زنان لاغر اندام 

کاپشن‌ها از دیگر لباس‌های همه‌کاره در زمستان هستند که خانم‌های لاغراندام می‌توانند به‌راحتی آنها را در هنگام ورزش‌کردن، پیاده‌روی، دورهمی های دوستانه استفاده کنند. برای خرید این قبیل کاپشن‌ها شما باید توجه داشته باشید که کاپشن‌هایی را انتخاب کنید که به اندام شما حجم بیشتری بدهد و بالاتنه شما را عریض‌تر نشان داده و دید مخاطب را از قد شما منحرف کند. 

 

بهترین مدل کاپشن برای حفظ تناسب اندام خانم‌های لاغراندام با قدکوتاه، مدل کاپشن بادی و ساده است. بهتر است کاپشن انتخابی این افراد دارای دوخت روی پارچه یا نواردوزی در قسمت کمر باشد، این مدل کاپشن‌ها به بدن این افراد یک حجم متناسب خواهند داد.

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, کاپشن زنانه مناسب برای افراد لاغر

کاپشن زنانه مناسب برای افراد لاغر

 

بارانی مناسب برای افراد لاغر اندام

یکی دیگر از لباسهای سبک و مناسب زمستانی، بارانی‌ها هستند. افراد لاغر می توانند یک استایل شیک و خاص را با پوشیدن آنها برای خود بسازند. خانم‌های لاغراندام قدبلند توجه داشته باشند که از بارانی‌های به رنگ روشن استفاده کنند ضمناً از بارانی‌هایی که دارای دو ردیف دکمه در دو طرف خود هستند برای عریض‌تر جلوه‌کردن بالاتنه‌شان استفاده کنند.

 

شلوار مناسب برای افراد لاغر اندام

شلوارها از لباس‌هایی هستند که در تمام فصول مورداستفاده قرار می گیرند. خانم‌های لاغراندام نباید از شلوارهای جین تنگ که لاغری ساق پاهایتان را بیشتر نشان می‌دهد استفاده نمایند. بهتر است از شلوارهایی با مدل راسته، مام استایل و بگ که به ساق پاهایتان حجم بیشتری می‌دهند استفاده کنند.

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر,شلوار زمستانه زنانه برای افراد لاغر

شلوار زمستانه زنانه برای افراد لاغر

 

بافت‌ها، ژاکت، پلیور

از دیگر لباس‌های زمستانه جذابی که خانم‌های خوش‌پوش می‌توانند در فصل زیبای زمستان از آنها استفاده کنند بافت‌ها، ژاکت‌ها و پلیورها هستند. از مزیت‌های لباس‌های بافتی داشتن متدهای مختلف با بافت‌ها و طرح‌های بی‌نهایت زیبا است. این بافنت می تواند هر سلیقه ای را راضی کند.

 

خانم‌های لاغراندام قدبلند بهتر است از بافتی استفاده کنند که دارای یقه اسکی و رنگی روشن باشد. یقه بلند این نوع بافت می تواند بلندی گردن این افراد را بپوشاند و روشنی رنگش باعث توپرتر نشان‌دادن اندامشان شود. 

 

بهترین استایل که خانم های لاغر می توانند داشته باشند پوشیدن پلیوری با بافت‌های درشت در رنگ‌های کرم، سفید، آبی و صورتی ، دارای یقه‌ اسکی و یا گرد با یک شلوار مام استایل و یا بگ است. این مدل پوشش می تواند شما را بسیار جذاب نماید. 

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, بافت مناسب زمستانه برای افراد لاغر

بافت مناسب زمستانه برای افراد لاغر

 

سویشرت و هودی‌ها

این لباس‌ها مناسب سه فصل بهار، پاییز و زمستان هستند و بهترین گزینه برای خانم‌های لاغراندام می باشند. باتوجه‌به قانون لایه‌لایه پوشیدن لباس‌ها در فصل زمستان شما به‌راحتی می‌توانید این لباس‌ها را با انواع تیشرت‌ها و بافت‌ها بپوشید و خیال خودتان را از سرما راحت کنید. 

 

هودی‌ها به‌راحتی با داشتن کلاه و جیب  یکی از بهترین گزینه برای افرادی هستند که زیاد احساس سرما می‌کنند. کلاه باعث گرم نگه‌داشتن سر و جیب‌های هودی‌ها باعث عریض‌تر دیده‌شدن بدنتان خواهد شد و دید مخاطب را از قدتان منحرف خواهد کرد. افراد لاغراندام باید توجه داشته باشند که از هودی و سویشرت‌های رنگ روشن برای اصلاح اندامشان استفاده کنند.

 

پافر مناسب برای فصل زمستان

پافرها یکی دیگر از بهترین انتخاب‌ها برای افراد لاغراندام در فصل زمستان هستند. این لباس‌ها با حجم دادن به بدن برای بهبود اصلاح افراد لاغراندام  بسیار مناسب است. پافرها در انواع طرح‌ها، مدل‌ها، رنگ‌ها در بازار موجود هستند که شما می‌توانید با انتخاب یک پافر مناسب که استایلتان را بهبود ببخشد بهترین خرید را داشته باشید. حتماً به این نکته در هنگام خرید  توجه داشته باشید که پافری را انتخاب کنید که سایزش متناسب بدنتان بوده و از پافرهای بزرگ‌تر و کوچک‌تر از سایزتان خودداری نمایید.

 

همچنین افراد لاغراندام  بهتر است رنگ‌های روشن این لباس را انتخاب کنند. شما می‌توانید باتوجه‌به قانون لایه‌لایه پوشیدن در زمستان از هودی‌ها، سویشرت‌ها و همچنین مانتو های ساده، بلوزهای ضخیم و بافت‌ها در زیر پافر استفاده کنید و یک استایل متفاوت را برای خود خلق کنید. شما می‌توانید به‌راحتی پافر را با بوت‌ها، نیم‌بوت‌ها و کفش‌های راحتی ست کنید.

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, پافر زمستانه زنانه برای افراد لاغر

پافر زمستانه زنانه برای افراد لاغر

 

مانتو بافت و یا بافت زنانه بلند 

یکی دیگر از لباس‌هایی که در زمستان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بافت‌های بلند و یا مانتوهای بافت هستند. هرزمانی که حوصله جور کردن و ست‌کردن لباس‌هایتان را ندارید می‌توانید از این لباس‌ همراه با یک نیم‌بوت یا یک بوت بلند و یک شال یا روسری زمستانی استفاده کنید. مطمئن باشید استایل متفاوت و جذابی برای خودتان ایجاد خواهید کرد.

 

اکسسوری های زمستانه برای خانم های لاغر اندام

• دستکش‌

ایده‌آل‌ترین دستکش‌ها برای فصل زمستان دستکش‌های چرمی هستند؛ زیرا که به استایل شما جذابیت خاصی می‌بخشند و همچنین دست شما را در مقابل سرما محافظت می‌کنند، دستکش‌های چرمی ضد آب بوده و دارای قیمت بالاتری هستند. اگر دنبال دستکشی با قیمت مناسب  هستید می‌توانید از دستکش‌های بافتنی و پشمی استفاده کنید. ولی باید به‌خاطر داشته باشید که این دستکش‌ها فقط دست شما را گرم نگه می‌دارند و ضد آب نیستند و برای روزهای برفی و بارانی مناسب نمی‌باشند.

 

• شال‌گردن‌

از دیگر اکسسوری‌های جذابی که در فصل زمستان به‌راحتی می‌توان از آنها استفاده کرد شال‌گردن‌ها هستند این نوع اکسسوری با بافت‌های درشت و ضخیم بهترین گزینه برای افراد لاغراندام است. شال‌گردن‌ها علاوه بر گرم نگه‌داشتن گردن شما، باعث زیبایی استایل شما خواهند شد. هنگام خرید شال‌گردن‌ها به سایز و اندازه شال بسیار دقت داشته باشید و نمونه‌ای را انتخاب کنید که حداقل یک‌بار آن را دور گردتان بپیچید. و یا بتوانید به شکل های جذاب از آن استفاده کنید.

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, شالگردن مناسب زمستانه زنانه برای افراد لاغر

شالگردن مناسب زمستانه زنانه برای افراد لاغر

 

• بوت‌ها و نیم‌بوت‌ها

بوت‌ها کفش‌های همه‌کاره در فصل زمستان هستند که علاوه بر بهبود استایل شما پاهای شما را در مقابل سرما و باران، گرم نگه می‌دارند. بوت‌ها را می‌توانید هم با استایل رسمی و هم با استایل غیررسمی ست کنید. 

 

اگر دارای اندامی لاغر و قدکوتاه هستید از نیم‌بوت‌های پاشنه دار  که هم رنگ شلوارتان است استفاده کنید. برای خانم‌های لاغر قدبلند مدل بوت‌های ساق‌دار که ساق آن بالاتر از زانو باشد مناسب است؛ زیرا با پوشیدن این مدل بوت‌ها ساق پاهای این افراد  بزرگ‌تر دیده می‌شود و درعین‌حال قد آنها را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

 

• جوراب‌ها

یکی دیگر از اکسسوری‌های  مهم در فصل سرد زمستان جوراب‌ها هستند که می‌توان با پوشیدن جوراب‌های پشمی و ضخیم پاها را در مقابل سرمای زمستان محافظت کرد.

 

خرید لباس زمستانه زنانه برای افراد لاغر, بوت مناسب زمستانه زنانه برای افراد لاغر

بوت مناسب زمستانه زنانه برای افراد لاغر

 

• کلاه‌های بافتنی

کلاه‌ها یکی از کاربردی‌ترین و اصلی‌ترین اکسسوری‌های محبوب خانم‌ها و  آقایان محسوب می‌شوند. هرزمان که احساس کردید که استایلتان برای زیباتر شدن به چیزی احتیاج دارد حتماً از کلاه استفاده کنید. کلاه‌ها می‌توانند به سر شما گرمی داده و جذابیت استایلتان را تکمیل کنند.

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------