آشنایی با مدهای تابستانهمه ما در هر شرایطی این حس را داریم كه كمدمان كامل و بی‌عیب و نقص نیست. هر كدام از ما اگر در این لحظه به ‌مهمانی، دورهمی یا رستوران دعوت شویم و مطمئنا چیز به دردبخوری در كمدمان خود نداریم اما گاهی فقط به یك نمونه یا یك الگو ساده احتیاج داریم تا ایده تازه‌ای به ذهن‌مان بیاید و از همان موجودی كمد به شكلی تازه استفاده كنیم؛ پس حتی اگر قصد خرید ندارید، نگاهی به این ست‌ها بیندازید و ایده بگیرید.

مشكی، رنگ مشكل گشا

معرفی مدهای تابستان 2015, مد تابستان 2015

امسال هم كفش های عروسكی پاشنه تخت ، نوک تیز با بندی دور مچ پا مد شده است


طبق معمول هر سال، امسال هم كفش‌های عروسكی پاشنه تخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. با این تفاوت كه امسال کفش‌های نوك‌تیز با بندی دور مچ پا مد شده است. سعی كنید همیشه در جاكفشی تان یک جفت كفش عروسكی مشكی داشته باشید چون در بسیاری از ست كردن‌ها به كمک تان می‌آید.

ارتشی به بازار آمد

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

امسال شلوارهای میدی و كوتاه و ارتشی مد شده است


شلوارهای میدی و كوتاه برگشته‌اند! از آنجایی كه رنگ ارتشی هم مد شده، برای تكمیل ست هایتان خوب است از این رنگ هم استفاده کنید. یادتان نرود كمربند این شلوارها به هیچ‌وجه نباید پهن باشد؛ سراغ مدل‌های ظریف و نازك بروید.

خنک و تابستانی

مد تابستان 2015, مد تابستان 94

داشتن تاپی همرنگ شلوار ارتشی هم به زیباشدن این ست كمک می‌كند


همان‌طور كه داشتن شلوار ارتشی برای این روزها خوب است، داشتن تاپی همرنگ آن هم به زیباشدن ست كمك می‌كند! برای یك دورهمی دخترانه می‌توانید از این ست اسپرت استفاده كنید.

آزاد و راحت

آشنایی با مدهای تابستان 2015,معرفی مدهای تابستان 2015

مانتوی خاكستری با طرح و رنگی ساده كه باب طبع اسپرت پوش‌ها باشد


مانتوی خاكستری با طرح و رنگی ساده كه باب طبع اسپرت پوش‌ها باشد و در كنار آن یک مدل كاملا راحت محسوب شود، كلید این تیپ است. این مدل مانتو با این شلوار بهترین انتخاب برای این تیپ است. ویژگی دیگر این مانتو، راحتی آن برای دخترخانم‌هایی است كه به پوشیدن كفش‌های اسپرت و راحت عادت دارند.

اسپرت، ساده و زیبا

آشنایی با کیف های تابستان 2015,مدهای تابستان 2015

کیف بزرگ و غیر رسمی محبوب دخترخانم های جوان و اسپرت پوش‌ است


اسپرت‌پوش‌ها علاقه زیادی به كیف‌های رسمی ندارند در حالی كه داشتن كیف بزرگ از نیازمندی‌های آنهاست. این كیف پارچه‌ای، هر دو ویژگی مذكور را دارد و محبوب دخترخانم‌های جوان است. این مدل كیف هرچند در نگاه اول طراحی متفاوتی ندارد اما از راحت‌ترین و كاربردی‌ترین كیف‌هاست.

ظاهرتان را تغییر دهید

آشنایی با بدلیجات های تابستان 2015,گوشواره های مد تابستان 2015

این گوشواره های سبز رنگ مناسب ترین مدل برای این ست می باشد


به این گوشواره خوب دقت كنید. شک نكنید باید با چنین تركیبی دنبال زیورآلاتی به رنگ های سبز باشید. این گوشواره با تلفیق رنگی ست تان، مطمئنا می‌تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد.

جادارهای محبوب

شیک ترین کیف های تابستان 2015,کیف های مد تابستان 2015

کیف های بزرگ تابستان 2015 مد شده است


طراحان هم فهمیده‌اند ما خانم ها یک عالمه وسایل داریم كه توی نیم‌وجب كیف جا نمی‌شود و نیاز به یك فضای ‌بزرگ برای جولان دادن دارد و چه چیزی بهتر از یك كیف بزرگ. برای هرچه زیباتر كردن این ست، سراغ یك كیف آبی بروید.

به روز!

کفش و لباس مد تابستان,کفش های مد سال 2015

مد امسال كفش های نوک تیز که دور مچ پا بسته می شوند برای خانم هایی با ست های کلاسیک است


خانم‌هایی كه ست‌های كلاسیک را دوست دارند، بهتر است از میان كفش‌های محبوب امسال، سراغ كفش نوک تیز آبی بروند؛ كفش‌هایی كه دور مچ پا بسته می‌شوند. این كفش‌ها را می‌توانید با یک پیراهن كلاسیک ست كنید.

انتخاب تابستانی

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

یک پیراهن گیپور ستی شیک برای مراسم های نیمه رسمی می باشد


اگر دنبال ستی شیك برای مراسم نیمه‌رسمی هستید، این پیراهن زرد را به شما پیشنهاد می‌كنیم. پیراهن‌های گیپور امسال بازار را تصاحب کرده اند و شما با خرید یک نمونه از این پیراهن‌ها می‌توانید ست‌های مختلف تابستانی را تجربه كنید.

ساده و تحسین برانگیز

مد تابستان 2015, مد تابستان 94

دستمال گردن شما اگر حریر باشد تیپ شما را رسمی و اگر نخی باشد اسپرت می کند


در این ست جنس و مدل دستمال‌گردن نقش تعیین‌كننده‌ای در لباس شما دارد. اگر از شال حریر استفاده كنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می‌رود و می‌توانید در ‌مهمانی و دورهمی از آن استفاده كنید اما اگر شال‌های نخی را به‌كار ببرید، ست اسپرت تر به نظر می‌رسد.

كاملا امروزی

دستبندهای مد سال 2015,بدلیجات مد تابستان 2015

برای پیراهن ساده و زرد رنگ یک دستبند بزرگ آبی مناسب است


اگر پیراهن زرد را برای این تیپ خود انتخاب كرده‌اید، برای انتخاب زیورآلات سراغ رنگ آبی بروید. برای چنین پیراهنی كه پارچه آن طرحدار است، دستبند بزرگ، آن هم در رنگ آبی انتخاب كنید تا تك رنگ و ساده بودن مدل پیراهن را بشكند.

جذاب تر شوید

آشنایی با بدلیجات های تابستان 2015,گوشواره های مد تابستان 2015

این گوشواره با رنگ آبی مكمل ست شما می شود


اگر دستبند آبی انتخاب كردید، گوشواره‌ای با تم آبی هم جذابیت بیشتری خواهد داشت. با انتخاب گوشواره آبی، استفاده از گردنبند انتخاب شیكی نیست. این گوشواره با رنگ آبی مكمل ست شماست.

بدون مرز

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

برای ست های اسپرت یا نیمه رسمی از شلوار کتان استفاده كنید


شلوار جین كمی دست و پای شما را برای ست‌های نیمه‌رسمی می‌بندد ولی شلوار كتان محدودیتی برای‌تان ایجاد نمی‌كند و می‌توانید در فضاهای اسپرت یا نیمه‌رسمی از این شلوار استفاده كنید؛ به همین دلیل اغلب پسران جوان، طرفدار جدی این مدل شلوارها هستند. برای انتخاب این مدل می‌توانید به مركز خرید اندیشه مراجعه كنید.

ساده اما خاص

آشنایی با کلاه های تابستان 2015,مدهای تابستان 2015

با این کلاه ظاهری اسپرت ولی در عین حال خاص برای آقایان


آقایان علاقه‌مند به ظاهرهایی اسپرت ولی در عین حال خاص! این كلاه پیشنهاد ایده آلی ها به شماست. به این كلاه نگاه كنید؛ ساده، شیك، زیبا و در عین حال خاص است،‌ دیگر چه می‌خواهید؟ تمام گزینه‌هایی كه آقایان خوش‌سلیقه دنبال آن هستند را یك‌جا دارد.

بازگشت ونس ها

کفش و لباس مد تابستان,کفش های مردانه مد سال 2015

کفش های ونس ستی مناسب برای تیپ‌های اسپرت و نیمه‌رسمی برای آقایان است


مدل كفش‌های ونس در سال‌هایی كه شاید شما یادتان نمی‌آید، مرسوم بودند و حالا بعد از سال‌ها به بازار مد برگشته‌اند؛ كفش‌هایی كه امكان ست شدن آن با تیپ‌های اسپرت تا نیمه‌رسمی میسر است و در عین حال كفشی خنك، سبك و راحت برای آقایان محسوب می‌شود.

ساعت یادتان نرود

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

ساعت شیک مشكی یكی از اجزای دائمی یك آقای آراسته و برازنده است


در هر شرایطی ساعت را فراموش نكنید. شاید ساعت‌تان زیاد به چشم نیاید اما شما باید همیشه دقت خودتان را در پوشیدن لباس كامل و آراسته نشان دهید و ساعت نقش كلیدی در این میان دارد. یك ساعت شیك مشكی، یكی از اجزای دائمی یك آقای آراسته و برازنده است.

هرچه تیره‌تر، بهتر

آشنایی با مدهای تابستان 2015,مدل بلوز نیمه رسمی تابستان 2015

بلوز نیمه رسمی و پرکاربرد برای آقایان که با شلوار جین و کتان ست می شود


این هم یك نمونه بلوز نیمه‌رسمی؛ بلوزی پركاربرد كه می‌توانید با شلوار جین یا كتان استفاده كنید. برای این مدل بلوزها كه یقه سفید مجزا دارد، از شال یا دستمال گردن استفاده نكنید؛ چون هم ست لباس شما شلوغ می‌شود و هم زیبایی لباس‌تان را می‌پوشاند.

اكسسوری را فراموش نكنید

دستبندهای مردانه سال 2015,بدلیجات مد تابستان 2015

آقایان خوش‌سلیقه برای این ست دست بند مشکی را فراموش نمی کنند


آقایان خوش‌سلیقه كه حواس‌شان به همه چیز است برای این مجموعه هماهنگ، دستبندی مشكی را حتما در سبد خرید خود و در كنار این لباس‌ها قرار می‌دهند. این دستبند شیك لوئی ویتون می‌تواند به شیك‌تر شدن ست شما كمك كند و البته برندبازی‌تان را نشان دهد.

متفاوت تر از همیشه

کفش و لباس مد تابستان,کفش های مد سال 2015

برای کامل شدن این ست به سراغ کفش های سفید و آبی بروید


چنین ستی را می‌توانید با كفش‌های كالج یا كفش‌های نیمه اسپرت مردانه بپوشید اما برای متفاوت و خاص كردن ست‌تان بهتر است سری به كمد كفش‌های تابستانی بزنید و یك كفش اسپرت انتخاب كنید. كفش آبی و سفید هر دو برای كامل كردن این ست مناسب هستند و هر چه اسپرت‌تر باشد، بهتر است.

از جادوی ساعت غافل نشوید

شیک ترین ساعت تابستان 2015,مدل ساعت مردانه 2015

اگر می خواهید به روز باشید ساعتی كه قاب صفحه آن طلایی و بندش سرمه‌ای باشد انتخاب کنید


می‌خواهید در عرض چند دقیقه ظاهری زیبا و جذاب پیدا كنید؟ انتخاب ساعتی كه قاب صفحه آن طلایی و بندش سرمه‌ای باشد، به‌روز بودن شما را نشان می‌دهد. در این تركیب اتفاق اصلی وقتی رخ می‌دهد كه شما برای ساعت انتخابی‌تان به رنگ سرمه‌ای و طلایی فكر كنید.

اگر می‌خواهید تک باشید

عینک آفتابی تابستان 2015, جدیدترین مدل عینک مردانه 2015

عینک های گرد با شیشه های رنگی مد شده که در این ست به سراغ رنگ آبی بروید


اگر می‌خواهید در این ست خود از عینك آفتابی استفاده كنید، بهتر است سراغ این نمونه عینك بروید. این‌ عینك با شیشه‌ گرد و آبی بخشی از مد امسال است كه طرفداران مد خاص از آن استقبال می‌كنند. عینك‌های گرد با شیشه‌های رنگی را در اغلب فروشگاه‌ها می‌بینید و به راحتی می‌توانید صاحب یكی از این نمونه‌ها شوید.

كتان، بهترین انتخاب تابستانی

مدهای تابستان 2015,آشنایی با مدهای تابستان 2015

شلوار کتان بهترین انتخاب تابستانی است


برای خرید شلواری كه به شما حق انتخاب بدهد و بتوانید با مدل‌های مختلف پیراهن مردانه ست كنید، سراغ این شلوار كتان با رنگ آبی بروید. اگر اضافه وزن ندارید و از اندام متناسبی برخوردار هستید، شلوارهای فیت انتخاب خوبی برای شما هستند ولی اگر چنین ویژگی ندارید، بهتر است سراغ شلوارهایی با برش آزادتر و كلاسیك بروید.

ابهت كت‌ها

کت تابستان 2015, کت مردانه تابستان 94

انتخاب کتی اسپرت با طرحی سنگین شما را در تابستان 2015 خوش پوش می کند


در كنار این لباس‌های هماهنگ و زیبا، می‌توانید دنبال كتی اسپرت باشید كه هم رسمی باشد و هم اسپرت. طرح سنگین و شیك این كت، وقار شما آقای خوش‌پوش را چندین برابر می‌كند. این كت را می‌توانید با شلوارجین هم بپوشید. این كت اسپرت- كلاسیك، همراه چهار فصل شما خواهد بود.

قابل تقدیرها

مدل های تی شرت تابستان 2015,مدل تی شرت تابستان 2015

تی شرت های 3 دکمه ای با رنگ شاد انتخاب خوبی برای روزهای تابستان هستند


تی‌شرت‌های 3 دکمه انتخاب خوبی برای روزهای تابستان هستند؛ وقتی نمی‌خواهید به اندازه یك تی‌شرت اسپرت بپوشید و به اندازه یك پیراهن مردانه، رسمی. برای انتخابی كه حد وسط را نگه دارد، به یك تی‌شرت 3 دکمه احتیاج دارید. برای تابستانی شدن انتخاب‌تان سراغ رنگ‌های شاد این تی‌شرت‌ها بروید كه اغلب برندها تولید می‌كنند. 

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------