آشنایی با اصول شیک پوشی برای افراد لاغراصول شیک پوشی برای افراد لاغر, نکاتی برای شیک پوشی خانم های لاغر, نکاتی برای پوشش خانم های لاغر

آشنایی با اصول شیک پوشی برای افراد لاغر

 

16 ایده جذاب لباس برای زنان لاغر:

هر فردی در هر اندام و هیکلی می تواند خوش تیپ باشد. فقط کافیست به یک سری نکات توجه کنند و لباس مناسب خود را انتخاب کنند و بپوشند. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با اصول شیک پوشی برای افراد لاغر برای خانم ها را آورده ایم.

نکته هایی برای شیک پوشی خانم ها:

همه ما می دانیم که صنعت مد حول محور زنان لاغر و لاغر می چرخد. آنها از همه زیباترین و شیکترین هستند.

 

شیک پوشی رمز و رازی دارد که هر کسی باید آن را بداند. اصول شیک پوشی باید متناسب با فرم بدن تان و این که چاق یا لاغر هستید باشد. اگر شما هم جزو دسته افراد لاغر اندام هستید با ما همراه شوید تا ترفندهای شیک پوشی را به شما بگوییم.

 

یافتن لباس برای زنان لاغر بسیار دشوار است. چند نوع ساختار بدن زنان لاغر وجود دارد، و پیدا کردن تناسب مناسب با تیپ بدنی خود برای آنها دشوار است.

 

اگر ریزه اندام یا لاغر هستید، به احتمال زیاد بدن شما مستطیل شکل است، به این معنی که بالاتنه شما تقریباً با پایین تنه شما برابری می کند و در خط کمر بسیار کم یا اصلا باریک است. بنابراین، تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که باید لباسی بپوشید، که دور کمر یا ناحیه کمر شما را برجسته می کند.

 

برای ایجاد توهم برای مردم که لاغر نیستید، در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد. در این مقاله، قصد داریم شما را با لباس های ضروری و غیر ضروری برای خانم های لاغر آشنا کنیم.

 

16 ایده جذاب لباس برای خانم های لاغر :

1. تاپ های کراپ

با شروع از تاپ، می توانید با انواع تاپ های کراپ بازی کنید زیرا به کمر شما ختم می شوند، که به نوبه خود ناحیه کمر شما را برجسته می کند. این لباس مد روز و همچنین یکی از لباس های بسیار شیک برای خانم های لاغر است.

 

یک یقه گرد ساده یا یقه آویز بهترین کار را برای شما به عنوان یک دختر لاغر دارد. همچنین می توانید یقه های اسکوپ یا یقه های دلبر را امتحان کنید که ساختار یا قسمت بالایی شما را مشخص می کند.

 

پیراهن سفید بهترین دوست همه است و شما می توانید آن را بالا یا پایین بپوشید. این امن ترین و با طراوت ترین گزینه برای هر فصل است، و من حدس می زنم که همه می توانند از آن استفاده کنند.

 

بهترین انتخاب برای خانم های لاغر, راهنمای پوشش برای خانم های لاغر, نکاتی برای پوشش زنان لاغر

کراپ بهترین انتخاب برای خانم های لاغر

 

2. طول آستین

تقریباً افراد لاغر می توانند از هر نوع آستینی استفاده کنند، اما معمولاً قد یک چهارم (قد 3/4) بهترین عملکرد را دارد زیرا به خط کمر شما ختم می شود، که دوباره آن را برجسته می کند.

 

جدای از این، سعی کنید از آستین های رفل دار (چین دار) بیشتری استفاده کنید زیرا باعث می شود ناحیه شانه و بازوهای شما بازتر شود که به شما کمک می کند پرتر به نظر برسید و همچنین توجه بازوهای باریک شما را از بین می برد.

هر چیزی که جزئیات آستین های هیجان انگیز داشته باشد، بهترین دوست شما خواهد بود، که شامل انواع آستین های گلدوزی شده یا آستین های مدل دار توری است.

 

تکنیک های لباس پوشیدن خانم های لاغر, رمز و راز شیک پوشی افراد لاغر, رازهای شیک پوشی افراد لاغر

خانم های لاغر آستین بلند و سه ربع و طرح دار را انتخاب کنند

 

3. شلوار

برای شلوار، تقریباً می توانید هر چیزی بپوشید، با این حال سعی کنید به سمت بالا کمر بروید، شاید شلوار جین، شلوارک، شلوار کتانی، دامن یا هر چیز دیگری همانطور که از خط کمر شروع می شود، نه تنها آن را برجسته می کند، بلکه به ساختار کلی شما نیز می افزاید.

 

شلوار جین و شلوار بوتلگ برای خانم های لاغر عالی به نظر می رسد زیرا شکل و ابعاد بیشتری به بدن می بخشد.

در مورد شلوار، به دنبال شلوارهای کاملاً دوخت، نه خیلی فیت، نه خیلی گشاد، فقط مناسب است.

 

شلوار یا شلوار جین اسکینی پاهای شما را لاغرتر نشان می دهد، اما از دست دادن آن ها انحنای بصری و وزن بیشتری را به کل ظاهر اضافه می کند که فوق العاده شگفت انگیز به نظر می رسد.

 

4. نوع شلوار جین

اگر عاشق جین هستید، نباید به سراغ شلوارهای جین اسکینی (تنگ) بروید، در عوض باید به دنبال انواع مختلف جین ها مانند جین های گشاد با کمر بلند، یا شلوار جین گشاد کوتاه یا قد بلند، شلوار جین بوی فرند و بلند باشید. شلوار جین بلندی که باید بپوشید

 

از پوشیدن شلوار جین فاق کوتاه خودداری کنید و سعی کنید بیشتر از نوع جین فاق بلند استفاده کنید زیرا انحنای بیشتری به اندام شما اضافه می کند.

 

سعی کنید شلوار جین صاف یا بوت کات بپوشید زیرا وزن بصری و انحنای بیشتری به ساختار شما می بخشد.

همچنین سعی کنید عناصری مانند جزئیات توری در انتهای شلوار جین یا گلدوزی شلوار جین اضافه کنید تا توجه بیننده را به خود جلب کنید.

 

نکاتی برای شیک پوشی خانم های لاغر, نکاتی برای پوشش خانم های لاغر, بهترین انتخاب برای خانم های لاغر

خانم های لاغر از شلوارهای چسبان استفاده نکنند

 

5. حالت دادن به لباس های گشاد

همه ما با پوشیدن لباس های گشاد در مقایسه با لباس های تنگ احساس راحتی می کنیم. در حالی که اگر دختران لاغر لباس های گشاد بپوشند، ممکن است به نظر برسد که لباس ها به چوب لباسی آویزان شده اند!

بنابراین ترفندی که با آن می توانید به سراغ لباس های گشاد برای خانم های لاغر بروید این است که پایین تاپ های گشاد خود را در شلوار خود قرار بدهید. این تکنیک بدن شما را بسیار زیبا به دو نیمه تقسیم می کند.

 

6. کت یا کت کوتاه

می توانید کت هایی را امتحان کنید که به خط کمر یا کمی زیر آن ختم می شوند که به دراز شدن پاهایتان به درستی کمک می کنند. بنابراین، نوعی تعریف کلی از ظاهر خود ارائه دهید.

 

راهنمای لباس پوشیدن خانم های لاغر, مهارت های لباس پوشیدن خانم های لاغر, تکنیک های لباس پوشیدن خانم های لاغر

کت های کوتاه بهترین انتخاب برای افراد لاغر است

 

7. لباس های فون و لباس های A-line

مطمئناً می توانید با انواع لباس های دارای خط کمر بازی کنید. شما حتی می توانید به آنها یک کمربند اضافه کنید تا کمر خود را کمی بیشتر کنید.

نکته کلیدی در اینجا این است که برای افزایش وزن به ظاهر کلی خود، به سراغ لباس هایی با قد متوسط یا A-line بروید.

 

جدا از این، با لباس ها و تاپ های سبک پپلوم (Peplum)، انحنا را به اندام خود اضافه کنید، به نظر می رسد این بهترین لباس برای خانم های لاغر است.

 

اصول شیک پوشی برای افراد لاغر,نکاتی برای پوشش خانم های لاغر,راهنمای پوشش برای خانم های لاغر

افراد لاغر از پیراهن های طرح دار، فون و A-line استفاده کنند

 

8. انواع کیف و کلاچ

باز هم برای کیف ها و کلاچ ها، باید کیف های کوچک تا متوسط را انتخاب کنید زیرا کیف های سایز بزرگ برای خانم های لاغر نامتناسب به نظر می رسند.

 

9. چاپ و الگوها

چاپ ها توهم اضافه کردن وزن دارند. به سراغ چاپ های متوسط تا بزرگ بروید تا به ساختار خود حجم دهید. همچنین یک پیراهن خوش دوخت دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.

 

10. راه راه

ساده ترین کار برای لباس زنان لاغر این است که از راه راه های عمودی خودداری کنید زیرا باعث لاغرتر به نظر رسیدن شما می شود. سعی کنید از راه راه های افقی استفاده کنید، که باعث ایجاد توهم وزن می شود و شما را پهن تر نشان می دهد، بنابراین یک موقعیت برد خواهد بود. می توانید نوارهای عمودی را برای قسمت پایین انتخاب کنید زیرا شما را بلندتر نشان می دهد.

 

نکاتی برای شیک پوشی خانم های لاغر,بهترین انتخاب برای خانم های لاغر,نکاتی برای پوشش زنان لاغر

افراد لاغز از لباس های راه راه عمودی استفاده نکنند

 

11. نگاه تک رنگ

اگر فرم بدن شما مستطیلی است، همانطور که قبلاً اشاره کردیم، می توانید یک ظاهر تک رنگ را انتخاب کنید. این به افزایش قد و حجم به ساختار بدن شما کمک می کند.

 

12. لوازم جانبی

می توانید با اضافه کردن قطعات جواهرات، مانند گوشواره، یقه، ساعت و ... هوشمندانه بازی کنید. اینها همچنین به عنوان لایه بندی عمل می کنند که به وزن بصری و جلب توجه به لوازم جانبی شما کمک می کند.

 

گردنبندهای مینیمال، می تواند استخوان قسمت یقه ی شما را برجسته کند و گوشواره های کوچک تا متوسط بهترین عملکرد را خواهند داشت.

 

هرگز از گردنبندهای بزرگ استفاده نکنید.

 

بازی با لوازم جانبی کلید اصلی است، مانند گنجاندن روسری های چاپی بسیار روشن و رنگارنگ در کمد لباس خود. آنها کمک می کنند گردن شما کمتر بلندتر و باریک تر به نظر برسد، بنابراین وزن بیشتری در اطراف آن ناحیه اضافه می کنند که فوق العاده مناسب است.

 

13. لایه بندی لباس

برای لباس ها، می توانید لایه بندی قطعات خود را شروع کنید، اما آن را سبک و ساده نگه دارید، زیرا نمی خواهید پر از پارچه به نظر برسید، درست است؟ لایه بندی تاپ یا لباس احتمالاً یکی از بهترین تکنیک هایی است که می توانید در استایل روزانه خود استفاده کنید.

 

14. Middies (لباس های میدی)

می توانید دامن ها و لباس های میدی را در لباس های بگنجانید زیرا برای شما مناسب تر است. آنها به طول مناسب ختم می شوند که به شما نسبت درستی با ساختار کلی بدن شما می دهد.

 

رازهای شیک پوشی افراد لاغر,تکنیک های لباس پوشیدن خانم های لاغر,راهنمای لباس پوشیدن خانم های لاغر

پیراهن و دامن های میدی برای خانم های لاغر اندام بهترین انتخاب است

 

15. شلوارک های چاپ دار (Printed Balloon Shorts)

برای شلوارک، می توانید به سراغ شلوارک های چاپی مانند شلوارک های چاپی حیوانی، تیک دار یا آنهایی که چاپ بوهو دارند، بروید.

معمولاً این نوع شلوارک ها با کمربند عرضه می شوند و دوباره به عنوان یک گزینه عالی عمل می کنند، زیرا کمک می کند تا کمی انحنا پیدا کند و از جایی که کمر شروع می شود نشان دهد که بسیار عالی است. بنابراین، Printed Balloon Shorts بهترین کار را برای شما دارد.

این کاملاً به شما بستگی دارد، می خواهید کمربند داشته باشید یا نه، من به شما پیشنهاد می کنم که این کار را انجام دهید، زیرا انحناهایی به ساختار شما اضافه می کند و باعث می شود کمی پرتر به نظر برسید.

 

16. مدل مو

مدل موهای مختلف را امتحان کنید؛ شاید موهای مواج، مجعد یا نامرتب بهترین عملکرد را داشته باشند زیرا وزن بیشتری به کل ظاهر شما می بخشد و توجه ناظر را از بدن باریک شما منحرف می کند.

 

در اینجا چند ترفند دیگر برای کامل کردن لباس برای زنان لاغر وجود دارد.

• سعی کنید از لباس های تمام مشکی یا تمام رنگ های تیره خودداری کنید، در عوض تاپ های روشن با کتانی تیره یا بالعکس را انتخاب کنید.

 

• جدای از این، اگر قصد پوشیدن یک پیراهن گشاد را دارید، می توانید آن را همانطور که قبلاً ذکر کردم به تن کنید یا می توانید آن را به عنوان پوشش یا کیمونو بپوشید.

 

با استفاده ار این 16 ایده جذاب می توانید با وجود داشتن اندامی لاغر خوش تیپ بمانید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023