این لباس ها را با چی بپوشم؟در لحظه خريد هيچ كس به اندازه يک مادر وسواس ندارد؛ نه وسواس برای اينكه لباسی مرغوب و با كيفيت بخرد، بلكه اطمينان از اينكه سوروسات تمام اهالی خانه به راه است و در سبد خريد هيچ كدام از بچه ها چيزی كم نباشد.

 

شايد به همين دليل هميشه چيزی در سبد خانم خانه كم است؛ يک كفش آن هم به رنگ كرم برای لباس بژی كه خياط تازه دوخته يا يک كيف سبز برای كفش سبزی كه در حراج خريده است. برای مادرانی كه با چنين وسواس و دلسوزی خريد مي‌كنند، يک ست جادویی سراغ داريم. كيف و كفشی كه فرصت ست‌های متنوعی را در اختيار شما قرار می دهد و با يک بار خريد، از داشتن كمد رنگارنگی از كيف و كفش بی نياز می شويد.

رنگ سال
اين رنگ سبز - آبی، يكی از رنگ‌های مد برای بهار و تابستان امسال است. رنگی تازه در دنيای لباس‌ها كه به همين دليل در كمد همه ما كمتر ديده مي‌شود اما اگر می خواهيد در مراسمی به عنوان خوش پوش ترین فرد شناخته شوید، بی شک بايد چنين رنگی را از ميان رنگ های تابستانی انتخاب كنيد. ست را شلوغ كنيد. يک دستبند از مدل پهن كه این روزها خيلی رايج است و يک جفت گوشواره كامل كننده ست شماست. اين رنگ ملايم سبز- آبی با كيف و كفش رنگ پوست شما بيش از آنكه فكر كنيد، شيک است.

تکنیک های خرید لباس, ستی برای لاغر شدن

رنگ سبز - آبی، يكی از رنگ‌های مد برای بهار و تابستان امسال است


اين مدل پيراهن را به كسانی پيشنهاد می كنيم كه دوسايزی هستند يعنی بالا تنه ظريف دارند و در پايين تنه دچار چاقی موضعی هستند. مدل دامن اين پيراهن می تواند اين مشكل را بپوشاند.

انتخابی برای همیشه
يكی از شيک ترين تركيب‌ها لباس مشكی با اين كيف و كفش جادويی است. اين تركيب و تضاد رنگی ميان آنها باعث می شود تا هر دو جلوه بيشتری پيدا كنند. فقط برای اينكه هماهنگی در كل ست شما حفظ شود، بهتر است گوشواره‌ای با همان رنگ استفاده كنيد. اين بلوزهای توری بخشی از مد امسال هستند. بلوزی به دردبخور كه می تواند شما را صاحب ستی نيمه رسمی و پركاربرد كند.

راهنمای انتخاب لباس, نکاتی برای خرید لباس

تمام خانم‌ها با هر اندامی، می توانند سراغ اين ست بروند زیرا آنها را لاغرتر نشان می دهد


تمام خانم‌ها با هر اندامی، می توانند سراغ اين ست بروند و مطمئن باشند كه آنها را لاغرتر از هميشه نشان می دهد. اين معجزه رنگ مشكی و شلوارهای راسته است.

تابستان صورتی
چنين پيراهن ساده‌ای با يک رنگ تابستانی، لباسی است كه هر خانمی برای ‌مهمانی و دورهمی زنانه در عصرهای بهار و تابستان به آن احتياج دارد. چه بهتر كه اين پيراهن در رنگ سال يعنی صورتی يخی انتخاب شود. صورتی از رنگ‌های ثابت تابستان است كه امسال نسخه ملايم و كمرنگ آن مرسوم است. چنين پيراهنی را می توانيد با همان كفش و كيف رنگ پوست خود بپوشيد. رژلب تان را هم از رنگ ملايم انتخاب كنيد تا آرامش ست به هم نخورد اما براي اينكه بی حال به نظر نرسيد، از سايه طوسی برای آرايش چشم استفاده كنيد.

يک جفت گوشواره ساده برليانی برای هميشه شما را از سردرگمی انتخاب زيورآلات نجات می دهد چون هميشه شيک، فاخر و جذاب است.

اصول انتخاب انواع لباس,اصول و نحوه پوشش

چنين پيراهن ساده‌ای با يک رنگ تابستانی، مناسب برای مهمانی عصرهای بهار و تابستان است


به رنگ پوست
در اصطلاح كارشناسان مد، به اين رنگ كيف و كفش «nude» گفته مي‌شود؛ يعنی رنگی مشابه رنگ پوست بدن. رنگی كه وقتی كفش آن را به پا می كنيد، در نگاه اول به چشم نمی آيد. بار كلاسيک اين رنگ به شما اجازه می دهد تا به راحتی آن را با ست های مختلف بپوشيد. هنگام انتخاب دقت كنيد كه سراغ ساده ترين مدل برويد. اين سادگی تاريخ مصرف ست شما را افزايش می دهد. يک كيف با دو بند كه مي‌توانيد روی دست يا روی شانه حمل كنيد، بهترين انتخاب است.

ویژه دوسایزی ها
باور می كنيد يا نه؛ حتی به وقت اسپرت‌ پوشی، اين كيف و كفش با رنگ معجزه گرشان در یک مهمانی زنانه به كمک تان می آيند. شلوار جين و تاپ تابستانی شما برای تبديل شدن به يک ست نيمه رسمی و چشمگير به اين كيف و كفش احتياج دارند. اين روزها، تاپ های حرير كه مدل گشاد دارند را در فروشگاه های لباس زياد خواهيد ديد. اين نارنجی پرتقالی هم يكی از رنگ‌های بهار و تابستان امسال است كه به خصوص به خانم‌های برنزه توصيه می كنيم.

ست های اسپرت،ست های لباس زنانه

اين رنگ نارنجی پرتقالی هم يكی از رنگ‌های بهار و تابستان امسال است


اين ست براي اغلب خانم‌ها، حتی كسانی كه چاقی موضعی در شكم دارند مناسب است چون مدل كلوش تاپ، چاقی شكم را می پوشاند و از طرف ديگر اين مدل شلوار، پاها را كشيده تر نشان می دهد.

 

منبع : مجله سیب سبز / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------