نحوه پوشیدن کت جین آقایان به 10 روش مدرنپوشیدن کت جین مردانه, نحوه ی پوشیدن کت جین مردانه, طرز پوشیدن کت جین مردانه

روش های پوشیدن کت جین برای آقایان

 

نحوه ست کردن کت جین آقایان 

کت جین یکی از لباس های اصلی آقایان و خانم ها محسوب می شود که اغلب افراد  این کت را دارند. از این کت ها می توان در هر مکان و زمانی استفاده کرد. در ادامه با 10 روش پوشیدن کت جین برای آقایان آشنا می شوید.

10 روش مدرن برای پوشیدن کت جین آقایان

کت جین یک گزینه ی خارق العاده است که به دلیل تطبیق پذیری، آن را می توان با انواع لباس ها بپوشید.

 

در اینجا 10 روش مختلف برای پوشیدن کت و شلوار جین وجود دارد با ما همراه باشید.

 

با Chinos

شاید شما به طور موثر کت جین خود را با شلوار جین می پوشید و می دانید که پوشیدن جین دوتایی مقداری خطرناک است. از شلوارهای chinos استفاده کنید. آنها می توانند شیک باشند، دارای ویژگی های رسمی مانند چینی ها، چین و بسته شدن زبانه هستند ، اما همچنین می توانند گاه به گاه باشند.

 

با این وجود تاریخچه نظامی آنها و پارچه پنبه ای و پنبه ای کاملاً منفعت طلبانه آنها را به یک متحد جین قابل اعتماد تبدیل می کند. خاکی اصلی - از نظر فنی یک رنگ ، نه یک سبک - یک جفت سازی کلاسیک است. یک تی شرت سفید اضافه کنید (به زیر مراجعه کنید) و آخر هفته آخر شما دان دراپر هستید.

 

با یک تی شرت سفید

این یکی دیگر از جفت سازی های کلاسیک است که در Americana ثبت شده است. ظاهری واضح اما بدون سر و صدا، چندان آسان نیست که فکر کنید.

 

پوشش شما به انتخاب تیشرت سفید شما بستگی دارد. تیشرت سفید نازک، گشاد، چسبان، ضخیم، بلند، کوتاه و ... . مثلا هرگز تیشرت بلند و یا گشاد را با کت جین کوتاه و تنگ نپوشید.

 

روش های پوشیدن کت جین مردانه, اصولی برای پوشیدن کت جین, روش هایی برای پوشش کت جین

پوشیدن کت جین با تیشرت سفید

 

با جاگرها

یک کت جین دقیقاً در زمره لباس های ورزشی قرار نمی گیرد، اما می توانید هنگامی که پیاده روی می کنید از کت جین استفاده کنید. برای این منظور می توانید کت جین خود را با شلوار جاگر به تن کنید.

 

با شلوار جین سیاه

استفاده از دو تا جین می تواند دو برابر خوب باشد اما دقت کنید هرگز شلوار جین گشاد را با کت جین به تن نکنید. برای شیک شدن شلوار جین باید چسبان باشد. می توانید شلوار جین را و کت جین را در رنگ های تیره و روشن استفاده کنید، این گونه شیک تر به نظر می رسید.

 

می توانید کت جین را با شلوار جین مشکی، سفید، خاکستری و ... به تن کنید.

 

با شلوار جین نیلی

کت جین را می توانید با شلوار جین نیلی سنگشور شده و چسبان بپوشید. این ست را می توانید با یک تی شرت سفید مناسب کامل کنید.

 

با پیراهن

شما می توانید ترکیب کت جین و آکسفورد دکمه دار برای لباس کار و حتی تجارت استفاده کنید. حتی می توانید از کروات برای این ست استفاده کنید.

 

توجه: حتی اگر ژاکت جین شما بیش از حد کمرنگ نشده باشد، هنوز هم غیررسمی تر از هر معادل سفارشی است، بنابراین ممکن است مناسب محل کار شما باشد. البته اگر شغل شما کارمندی نباشد.

 

نحوه ی پوشیدن کت جین مردانه, طرز پوشیدن کت جین مردانه, روش های پوشیدن کت جین مردانه

پوشیدن کت جین با پیراهن

 

با شلوار پارچه ای

مشابه پیراهن و کراوات، اگر بتوانید اختلاف ظاهری بین ژاکت و شلوار خود را به حداقل برسانید، به شما کمک می کند. اگر کت جین تیره ی شسته نشده که به صورت دوخت های خیاطی هستند را با شلوار پارچه ای دوخته خیاطی به تن کنید.

 

به همین ترتیب، شما می توانید شلوار خود را با یک شلوار قابل توجه و قابل انعطاف تر که به طیف جین نزدیک تر است، در سطح رسمی قرار بدهید. یا یک تناسب راحت، یک طول برش داده شده یا چرخش را انتخاب کنید.

 

با یقه اسکی

در هرجایی که می توانید پیراهن بپوشید، می توانید از یک یقه اسکی استفاده کنید. اما قبل از اینکه انتخاب کنید، به کت جین خود توجه کنید، چه نیلی بکر باشد و چه سنگ شور، و اینکه چگونه کت با بلوز شما ست می شود.

 

اگر دومی خیلی نازک و براق باشد، ممکن است با جین خشن و سخت ناسازگاری ایجاد کند. اگر خیلی ضخیم باشد، کت شما ممکن است در مقایسه با آن بی اهمیت به نظر برسد. (به طور کلی، لایه ها هرچه از بدن شما دورتر شوند باید ضخیم تر شوند و برعکس).

 

با هودی

این ترکیب، ترکیبی برای هر بلاگر لباس مردانه است که سعی دارد به صورت مبهم به نظر برسد. اجازه ندهید که شما را به عقب بیاندازد. هودی يک شريک طبيعی برای يک ژاكت جين است زيرا هر دو از انتخاب های لباس آخر هفته هستند.

 

در همین راستا، در این کار زیاده روی نکنید. رنگ ها را خنثی نگه دارید و از رنگ های تند و زننده دوری کنید. از آرم های سرسام آور لباس خیابانی اجتناب کنید و زیر یک کت جین آبی، هودی سرمه ای یا خاکستری یا سفید بپوشید.

 

اصولی برای پوشیدن کت جین, روش هایی برای پوشش کت جین, نکاتی برای پوشیدن کت جین

نحوه ی پوشیدن کت جین با هودی

 

با کت یا پالتو بلند

اگر می خواهید آن را زیر پالتو بپوشید، همانند کت های بلند و پشمی، کت جین شما باید نازک باشد و بهتر است اندام شما لاغر باشد. باید یقه ی پالتو روی یقه ی کت جین را بپوشاند و از زیر آن بیرون نزند.

 

حداقل باید پالتو شما 2-3 انگشت از کت جین شما بلندتر باشد. تا هنگام پوشیدن کت جین نمایان نباشد. از نظر ماهیت، حتی شیک ترین لباس های بیرونی از درجه ی ناهمواری برخوردارند، بنابراین آنچنان که فکر می کنید ناسازگار نیست.

 

برای انتخاب رنگ پالتو و کت جین دقت کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------