حمله تند پرویز پرستویی به جشنواره فیلم فجر/ عکساخبار,اخبار فرهنگی,پرویز پرستویی

پرویز پرستویی در انتقاد از جشنواره فجر گفت: مگر در این سالهای اخیر جشنواره ما جز یک دورهمی است؟مگر یادمان رفته که بعد جشنواره داورها در برنامه های تلویزیونی اعتراف به اشتباهاتشان می کنند و حتی درمورد جابجایی سیمرغ ها؟کی قراره این ماجراها تموم بشه؟

پرویز پرستویی نوشت: کی قراره ما نظم ونظام و رو یاد بگیریم؟چرا همه چی حسینقلی خانیه؟مثلا هیئت محترم انتخاب الان حدود یکماهه که فیلم هارو انتخاب کردند،بدون اینکه فیلم هارو کامل دیده باشند،وسه فیلم هم در رزرو دارند. این یعنی چی؟اگر فیلم ها آماده بودند،پس این رزرو چه داستانیه؟واگه فیلمها آماده نبودند،پس چگونه فیلم هارو دیدند؟هزارماشاالله به این نگاه و تخصص وعلم غیب! 

 

خوب حالا آیه قرآن غلط میشد سه فیلم رزرو هم به این ۲۲فیلم اضافه میشد و دل همه رو شاد می کردیم؟چی می شدآقای سیروس الوند عزیز هم که از نسل قبل از انقلابه و بعد ۴ سال فیلم خوبی هم ساخته در این جشن بزرگ حضور میداشت؟(البته نه به خاطر حضور بنده در فیلم ایشان که سالهاست از جشنواره لذتی نمیبرم ،متاسفانه)

 

مگر در این سالهای اخیر جشنواره ما جز یک دورهمی است؟مگر یادمان رفته که بعد جشنواره داورها در برنامه های تلویزیونی اعتراف به اشتباهاتشان می کنند و حتی درمورد جابجایی سیمرغ ها؟کی قراره این ماجراها تموم بشه؟

اخبار,اخبار فرهنگی,پرویز پرستویی

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------