زنان مشهور هالیوود که نمی دانستید مادربزرگ شده اندنوه دار شدن قطعاً یکی از لذتبخش ترین تجربیات زندگی است. برخی سلبریتی های زن هالیوود هم شانس مادربزرگ شدن و تجربه ی این اتفاق شیرین را داشته اند.

 

مریل استریپ

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

دختر مریل استریپ، میمی گامر در سال ۲۰۱۹ صاحب یک پسر شد و مادر مشهور خود را مادربزرگ کرد. او کمی پیش از به دنیا آمدن نوه اش در مصاحبه ای به شوخی گفته بود: «سال ها کار کرده ام و حالا دارم خود را برای نوه دار شدن آماده می کنم. فرزند دخترم به زودی به دنیا می آید و قرار است بروم و زندگی اش را خراب کنم. من متخصص دادن راهنمایی های ناخواسته ام.»

 

کاترین زتاجونز

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

کاترین زتاجونز در سال ۲۰۱۷ مادربزرگ شد، زمانی که ناپسری اش، کامرون داگلاس، فرزند همسرش مایکل داگلاس، صاحب یک دختر شد. زتاجونز در مصاحبه ای گفت که دختر کامرون، او را «زی زی» و پدربزرگش را «بوبا» صدا می کند. زتاجونز و داگلاس در سال ۲۰۲۱ با به دنیا آمدن پسر کامرون، برای دومین بار مادربزرگ و پدربزرگ شدند.

 

ووپی گلدبرگ

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

ووپی گلدبرگ وقتی برای اولین بار مادربزرگ شد تنها ۳۴ سال داشت. و او حالا در ۶۷ سالگی نتیجه ی خود را هم دیده است. گلدبرگ ۳ نوه و یک نتیجه دارد.

 

او در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه ای درباره ی مادربزرگ شدنش به شوخی گفت: «جالب ترین اتفاق دنیا است برای من. من یک مادربزرگ جوان بودم و حالا هم جد مادری. من تازه مادربزرگ شده بودم که نوه ام آمد و گفت بچه دار شده و من دلم می خواست گلویش را فشار دهم.»

 

هلن میرن

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

هلن میرن در سال ۱۹۹۷ بعد از ازدواج با تیلور هکفورد، نامادری ۲ پسر او، الکس و ریو شد. ریو که در سال ۲۰۲۲ در سن ۵۱ سالگی بر اثر سرطان درگذشت، ۲ پسر داشت. برادر او الکس هم یک پسر دارد.

 

میرن از قرار معلوم رابطه ی خوبی با نوه هایش دارد، چرا که او در سال ۲۰۲۳ یکی از آن ها را با خود به مراسم اکران افتتاحیه ی فیلمش «شزم: خشم خدایان» (Shazam: Fury of the Gods) آورده بود.

 

کریس جنر

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

همه ی ۱۲ نوه ی کریس جنر او را «لاوی» (Lovey) به معنای «عزیزم» صدا می کنند. جنر در اینباره گفته: «اول “مامان بزرگ” بودم ولی یک دفعه دیدم از آنطوری که به نظر می رسد خوشم نمی آید. مادرم دوستی داشت که او را “لاوی” صدا می کردند و به نظرم بامزه ترین اسم بود.»

 

دمی مور

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

بزرگ ترین دختر دمی مور و همسر سابقش بروس ویلیس، رومر ویلیس چندی قبل در سال ۲۰۲۳ صاحب یک دختر شد و والدین مشهورش را برای اولین بار مادربزرگ و پدربزرگ کرد. مور پس از تولد نوه اش تصویری از خود در حالی که او را در آغوش داشت منتشر کرد و نوشت: «چرخه ی زندگی» که اشاره ای به آن بود که خود چند دهه پیش رومر را به دنیا آورده بود و حالا فرزند او را در دستان خود گرفته بود.

 

سوزان ساراندون

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

سوزان ساراندون ۳ فرزند و ۳ نوه دارد. با این حال، دوست ندارد نوه هایش او را «مامان بزرگ» صدا کنند. به جای آن، اسم دیگری را انتخاب کرده؛ نوه هایش او را «هانی» (Honey) به معنای «عزیزم» صدا می زنند.

 

جین سیمور

مادربزرگ های هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

جین سیمور ۴ فرزند و ۳ نوه دارد. او از قرار معلوم با نوه هایش زیاد وقت می گذراند چرا که تصاویر زیادی از خود در کنار آن ها در اینستاگرامش منتشر می کند. به گفته ی سیمور نوه هایش او را «اوما» (Oma) صدا می زنند. او نوه هایش را «فوق العاده» توصیف کرده و خود را «خوشحال ترین مادربزرگ دنیا» دانسته است.

 

روزیاتو

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------