۹ مادر مشهور هالیوود که فرزندان خود را به تنهایی بزرگ می کنندمادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

این زنان مشهور هالیوود در عین تلاش برای پیشرفت حرفه ای خود، قدرت و تعهد زیادی هم در بزرگ کردن فرزندان خود به تنهایی نشان داده اند. آن ها ثابت می کنند مادر مجرد بودن مانع رسیدن به موفقیت و عشق نیست.

 

آنجلینا جولی

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

آنجلینا جولی اولین بار در سال ۲۰۰۲ مادر شد، زمانی که مدکس شیون را از پرورشگاهی در کامبوج به فرزندخواندگی گرفت. زهارا مارلی که متولد اتیوپی است، ۳ سال بعد به خانواده ی آن ها پیوست. برد پیت که آن زمان همسر جولی بود هم با قبول سرپرستی مدکس و زهارا، پا به دنیای پدرانگی گذاشت.

 

خانواده ی آن ها با تولد دخترشان شایلو در سال ۲۰۰۶ و به سرپرستی گرفتن پکس تین از ویتنام در سال ۲۰۰۷ گسترش یافت. و در نهایت در سال ۲۰۰۸ آن ها صاحب دختر و پسر دوقلوی خود، ویوین و ناکس شدند. این زوج در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند.

 

ساندرا بولاک

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

ساندرا بولاک یک پسر ۱۳ ساله به نام لوییس باردو و یک دختر ۱۱ ساله به نام لیلا است که هر دوی آن ها فرزندخوانده ی او هستند. بولاک وقتی لوییس را به سرپرستی گرفت هنوز همسر جسی جیمز بود. بعد از جدایی این زوج در سال ۲۰۱۰، او به عنوان یک مادر مجرد به رسیدگی به فرزندش ادامه داد تا اینکه در سال ۲۰۱۵ سرپرستی لیلا را برعهده گرفت. بولاک از سال ۲۰۱۵ با برایان رندل در رابطه عاشقانه است.

 

شارون استون

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شارون استون اولین پسرخوانده ی خود، رون جوزف برانستانین را در سال ۲۰۰۰ به همراه همسر سابقش فیل برانستاین به سرپرستی گرفت، اما این زوج در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند. پس از آن، استون ۲ پسر دیگر نیز به فرزندخواندگی گرفت، لرد در سال ۲۰۰۵ و کویین در سال ۲۰۰۶.

 

مگ رایان

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

مگ رایان و همسرش دنیس کواید در سال ۱۹۹۲ صاحب پسری به نام جک شدند، اما پس از ۹ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۰۰ از یکدیگر جدا شدند. رایان در سال ۲۰۰۶ با به عهده گرفتن سرپرستی دختری متولد چین به نام دیزی، خانواده ی خود را گسترش داد.

 

دایان کیتن

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

دایان کیتن نخستین بار در ۵۰ سالگی مادر شد، زمانی که در سال ۱۹۹۶ سرپرستی اولین فرزندخوانده ی خود، دختری به نام دکتر را برعهده گرفت. او پس از آن نیز در سال ۲۰۰۱ پسری به نام دوک را به فرزندخواندگی گرفت.

 

مدونا

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

مدونا با وجود داشتن یک دختر به نام لوردس از کارلوس لئون و پسری به نام روکو از گای ریچی، تصمیم به گسترش خانواده ی خود گرفت. او در سال ۲۰۰۶ پسری به نام دیوید را از مالاوی را به فرزندخواندگی گرفت. او همچنین در سال ۲۰۰۹ دختری به نام مرسی و در سال ۲۰۱۷ دوقلوهایی به نام استر و استلا را به فرزندخواندگی گرفت که آن ها هم متولد آفریقا هستند.

 

لوسی لیو

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

لوسی لیو در سال ۲۰۱۵ از طریق رحم اجاره ای صاحب پسری به نام راکول شد. او هویت اهدا کننده ی اسپرم را فاش نکرده است. با این حال، او در بزرگ کردن پسرش احساس تنهایی نمی کند.

 

لیو در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای گفت: «درواقع پسرم را به تنهایی بزرگ نمی کنم. دوستان خیلی زیادی دارم و یک گروه آدم هستند که به من کمک می کنند. کمک خواستن خیلی امر مهمی است. اگر می توانید به تنهایی از عهده اش بربیایید که خوب است. اما آدم ها نباید احساس کنند که مجبورند تنهایی انجامش دهند.»

 

شارلیز ترون

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شارلیز ترون در سال ۲۰۱۲ سرپرستی پسرخوانده اش جکسون را برعهده گرفت و دخترش آگست را نیز در سال ۲۰۱۵ به فرزندخواندگی گرفت.

 

ترون در اینباره گفته: «همیشه می دانستم که یک روز سرپرستی بچه ای را برعهده می گیرم. می دانید، فکر نمی کنم هیچ مادری تصمیم بگیرد که یک مادر مجرد. من چنین قصدی نداشتم، ولی پیش آمد.»

 

امبر هرد

مادران مشهور هالیوود،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

امبر هرد ۴ سال پس از جدایی از همسر سابق خود جانی دپ، در سال ۲۰۲۱ با انتشار عکسی از خود و دخترش در اینستاگرامش از مادر شدن خود خبر داد. دختر او که در آن زمان ۱۲ هفته داشت، از طریق رحم اجاره ای متولد شده است.

 

هرد در این پست نوشته بود: «چهار سال قبل تصمیم گرفتم بچه دار شوم. می خواستم این کار را به روش خودم انجام دهم. حالا می فهمم که چقدر برای ما زن ها مهم است که درباره ی اساسی ترین بخش های سرنوشت مان اینگونه فکر کنیم. امیدوارم به جایی برسیم که اینکه نخواهیم برای بچه دار شدن حتماً ازدواج کنیم تبدیل به امری عادی شود.»

 

 روزیاتو

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------