آخرین اخبار فرهنگی - هنری

اکبر عبدی حمید جبلی و محمود کلاری ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

اکبر عبدی، حمید جبلی و محمود کلاری در یک قاب/ عکس

اکبر عبدی تصاویری از خودش در کنار حمید جبلی و محمود کلاری منتشر کرد که در میان مخاطبان واکنش برانگیز شد. به گزارش خبرآنلاین؛…

تاثیر عجیب جونگکوک کوچکترین عضو گروه بی تی اس در بازار/ او هرچه دوست دارد نایاب می‌شودجونگکوک،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
جونگکوک 25 ساله در کنار یک خواننده و آیدل موفق، یکی از موثرترین روش‌ها برای تبلیغات موثر محصولات نیز هست!

به گزارش وقت صبح، جونگکوک بار دیگر ناخواسته باعث جنجالی بزرگ در فضا مجازی شده است. جنجال تبلیغاتی جونگکوک از چند سال قبل آغاز شده است.

 

زمانی که چند سال پیش این آیدل به طور اتفاقی برند «داونی» را به عنوان نرم کننده پارچه مورد علاقه خود نام برد. این محصول تقریباً یک شبه سهام دو ماهه خود را فروخت و ارزش سهام شرکت را 11 درصد افزایش داد.

 

دفعه بعد، زمانی که کوچکترین عضو گروه بی تی اس برند مورد علاقه خود از نوشیدنی کامبوجا را در یک ویدیو زنده فاش کرد، این محصول به قدری سریع فروخته شد که حتی خود جونگ کوک نیز برای مدتی نتوانست این نوشیدنی را بخرد!

 

اگرچه نمونه‌های زیادی از تاثیر فوق العاده جونگکوک و طرفدارانش وجود دارد، اما جدیدترین آن زمانی بود که چندین محصول از برند مشهور کالوین کلاین که جونگکوک پوشیده بود تماما فروخته شدند.

 

این اتفاق پس از آن افتاد که جونگکوک خبر همکاری خود با این برند را منتشر کرد.

 

تاثیر غیرقابل باور آقای ستاره

 

به عنوان یک سفیر، جونگ کوک مستقیماً این محصولات را تأیید و تبلیغ می‌کرد. بنابراین این نتایج برای کسی تعجب آور نبود.

 

با این حال، محصول دیگری نیز وجود دارد که به گزارش وقت صبح او اخیراً حتی بدون ذکر نام برند یا انجام تبلیغاتی برای آن، کاملاً فروخته شده است.

 

در تاریخ 25 می، این عضو بی تی اس یک ویدیو زنده از خود به  اشتراک گذاشت. جایی که با طرفداران آواز می‌خواند و صحبت می‌کرد.

 

در طول پخش، جونگ کوک در حال نوشیدن از یک لیوان دیده شد و طرفداران به جزئیات دقیق این محصول پی بردند.

 

این محصول نیز در مدت زمان بسیار کمی به طور کامل فروخته شد. در واقع این لیوان با رنگی که جونگکوک در دست داشت دیگر برای خرید در اینترنت موجود نیست!

 

تا کنون، به نظر می‌رسد که این خواننده با هر پخش زنده، باعث افزایش فروش چندین محصول مختلف شده است.

 

این واقعیت که جونگکوک حتی بدون حضور در رسانه‌های اجتماعی نیز چنین نفوذ و قدرتی در زمینه تبلیغات دارد به خوبی گویای محبوبیت جهانی او به عنوان یک ستاره است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------