تازه های دکوراسیون


مدل سیسمونی پسرانه, مدل رنگ سیسمونی پسرانه

رنگ سیسمونی پسرانه

نمونه هایی از جدیدترین مدل رنگ سیسمونی های پسرانه رنگ سیسمونی پسرانه مدل سیسمونی پسرانه مدل رنگ…


چگونه می توان از بشقاب در چیدمان منزل استفاده کرد؟ 

حتي ممكن است تعدادي از ظرف‌هاي سرويس چيني شما ترک خورده و قابل استفاده نباشد، ولي نتوانید آنها را دور بريزيد. در این صورت، سطح خالي ديوار بهترين فضا براي نگهداري آنهاست.

گاهی اوقات، تزئین دیوارها به مشکلی تبدیل می‌شود و براي پر كردن قسمتی خالي از ديوار بايد وقت و هزينه‌ای بسیار بپردازید، زيرا به‌عنوان مثال، براي خريد تابلویی تزئینی باید دست‌کم 50 تا 60 هزار تومان هزینه کنید. چرا از اشيايي كه در خانه داريد، مانند ظرف‌ها و بشقاب‌ها براي جلوه دادن به ديوار‌ها كمك نمي‌گيريد؟

چیدمان منزل, آویزان کردن بشقاب‌ها

بشقاب‌های تزئینی را که کادو گرفته‌اید یا به‌عنوان سوغات از سفری با خود آورده‌اید یا به شما ارث رسیده است، به ياد بياوريد. حتي ممكن است تعدادي از ظرف‌هاي سرويس چيني شما ترک خورده و قابل استفاده نباشد، ولي نتوانید آنها را دور بريزيد. در این صورت، سطح خالي ديوار بهترين فضا براي نگهداري آنهاست. با اين كار، با يك تير دو نشان مي‌زنيد؛ هم فضاي كابينت‌ها و قفسه‌هاي شما خالي مي‌شود و هم سطح ديوار‌ها روح و جانی تازه مي‌گيرد.

•    بشقاب‌ها می‌توانند رنگ و سبک‌های مختلف را به فضای شما وارد کنند و روي ديوار هر فضایی از آشپزخانه گرفته تا اتاق کار، آويزان شوند. براي نصب اين ظرف‌ها كنار هم يا تركيب آنها با عناصر دكوري ديگر، وقت و سليقه خرج كنيد و طرح‌هايی زيبا و جالب به‌وجود آوريد.

•   بشقاب‌های سرامیکی با زمینه سفید می‌تواند برای دکوراسیون مدرن شما مناسب باشد. اگر فضای شما سبکی سنتی دارد، از بشقاب‌هایی با طرح‌های قدیمی مانند گل و مرغي، لیلی و مجنون، شاه عباسی یا گل سرخی استفاده کنید. فراموش نکنید که انتخاب ظرف‌هایی که با یکدیگر هماهنگی داشته باشند و به خوبی کنار یکدیگر بنشینند، بسیار مهم است.

چیدمان منزل, آویزان کردن بشقاب‌ها

• دليلي ندارد جنس تمام بشقاب‌ها چيني يا سراميك باشد، حتي مي‌توانيد از بشقاب‌هاي ملامين يا مسي هم استفاده كنيد.

• براي تغيير جلوه بشقاب‌هاي ساده و سفيد، آنها را نقاشي كنيد يا طرح و شكل را با استفاده از برچسب‌هايي روي بشقاب‌ها منتقل كنيد.

چیدمان منزل, آویزان کردن بشقاب‌ها

• برای آویختن بشقاب باید به دنبال قلاب‌هایی باشید که تحمل وزن بالا را داشته باشند و تنها به یک یا دو نقطه متصل نباشد. بهترین و مطمئن‌ترین راه آن است که از قلاب‌هایی استفاده کنید که چهار طرف بشقاب را تحت پوشش قرار دهند. همچنين، می‌توانید از قلاب های مخصوص نصب قاب عکس روی دیوار استفاده کنید.

چیدمان منزل, آویزان کردن بشقاب‌ها

مراحل آویزان کردن بشقاب‌ها:

1.  برگه یا روزنامه‌ای را به اندازه فضایی از دیوار که می‌خواهید ظرف‌ها را روی آن نصب کنید، روی زمین قرار دهید. پیش از آن که بشقاب‌ها را روی دیوار آویزان کنید، روی برگه بچینید و به چیدمانی نهایی برسید. اگر طرح‌های سنتی را دوست دارید از چیدمانی متقارن استفاده كنيد و چنانچه طرح های مدرن مورد علاقه شماست، آنها را به صورت نامتقارن روی برگه بچینید.

2. برای حفظ تعادل، حدود 15 سانتی متر بین ظرف‌ها و از آنها تا سقف فاصله‌ بگذارید.

3. محل قرار گرفتن ظرف‌ها را با ماژیک روی برگه مشخص کنید و برگه را به کمک چسب کاغذی روی دیوار بچسبانید. سپس، این نقاط را روی دیوار مشخص کنید.

منبع:bartarinha

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------