پوشیدن این لباس ها در هواپیما، ممنوع است!زمانی که صحبت از پرواز می شود، هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. به عنوان مثال ممکن است پروازتان تاخیر داشته باشد یا کیفیت پرواز آنطور که شما انتظارش را دارید پیش نرود. از این رو پوشیدن لباسی راحت می تواند چنین شرایط سختی را برایتان قابل تحمل تر کند. در ادامه لباس هایی که پوشیدن شان در طول سفر با هواپیما توصیه نمی شود را برایتان آورده ایم.

 

لباس های تابستانه

شاید فکر کنید که لباس های تابستانه، به علت راحتی و خنکی، برای پوشیدن در طول پرواز مناسب اند، اما اینطور نیست. هوای داخل هواپیما خنک تر از آنچه شما فکرش را می کنید، است. بنابراین بهتر است که دور لباس های تابستانه را خط بکشید و لباسی به تن کنید که از یخ زدن شما در طول پرواز جلوگیری کند.

 

هوای داخل هواپیما خنک است لباسی به تن کنید که از یخ زدن شما جلوگیری کند

 

لباس های سخت

در طول پرواز، هیچوقت لباس هایی به تن نکنید که سخت از تن تان در می آید. آیا به سرویس بهداشتی کوچک هواپیما فکر کرده اید؟ اگر می خواهید پروازی راحت و بدون دردسر داشته باشید، لباس هایی مثل جامپ سویت که سخت از تن در می آیند یا به تن می شوند، نپوشید.

 

در طول پرواز، هیچوقت لباس هایی به تن نکنید که سخت از تن تان در می آید

 

لباس های گشاد

لباس های گشاد نیز انتخاب خوبی برای پوشیدن در هواپیما نیستند، به این دلیل که نیروهای امنیتی فرودگاه ممکن است فکر کنند که شما در زیر لباس تان چیزی پنهان کرده اید و بازرسی بدنی تان بیش از همیشه به طول انجامد.

 

لباس های گشاد نیز انتخاب خوبی برای پوشیدن در هواپیما نیستند

 

کفش نامناسب

زمانی که صحبت از کفش هایی که شما باید برای پرواز به پا کنید می شود، راحتی قبل از زیبایی اهمیت می یابد. با یک جفت کفش تخت راحت، شما ساده تر می توانید به این طرف آن طرف بروید. علاوه بر آن از پوشیدن کفش هایی که کمی پایتان را می زند نیز خودداری کنید، زیرا در طول پرواز پاهایتان ورم می کند و کفش ها برایتان تنگ تر می شوند.

 

در هواپیما از پوشیدن کفش هایی که کمی پایتان را می زند خودداری کنید

 

عطر زیاد

افرادی که عاشق عطر و ادکلن هستند، حواس شان باشد! قبل از ورود به هواپیما، زدن کمی عطر قابل قبول است اما در این کار زیاده روی نکنید زیرا اطرافیان تان را می رنجانید. این که شما بوی عطرتان را دوست دارید، دلیل نمی شود که دیگران هم به اندازه شما از آن لذت ببرند. علاوه بر آن، عطر زیاد در فضای سر بسته هواپیما ممکن است موجب سردرد دیگران شود، بنابراین در این کار افراط نکنید.

 

در زدن عطر زیاده روی نکنید زیرا اطرافیان تان را می رنجانید

 

لنز چشم

در طول پرواز از لنزهای چشم استفاده نکنید، به این دلیل که رطوبت هوا ناگهان کم و موجب خشکی چشم های شما می شود. بنابراین به جای لنز، بهتر است که در طول پرواز از عینک استفاده کنید.

 

به جای لنز، بهتر است که در طول پرواز از عینک استفاده کنید

 

لباس هایی با تزیینات فلزی

سعی کنید لباسی که برای پرواز انتخاب می کنید، تزیینات فلزی نداشته باشد، در غیر این صورت زمانی که می خواهید از گیت پرواز رد شوید، آژیر به صدا در آمده و ماموران شما را از ورود به آن سوی گیت باز می دارند. آنوقت است که باید به فکر لباس دیگری باشید.

 

لباسی که برای پرواز انتخاب می کنید، تزیینات فلزی نداشته باشد

 

لباس های تنگ

شاید فکر کنید که با لباس های تنگ جذاب تر به نظر می رسید اما این را هم در نظر بگیرید که لباس های تنگ جریان خون شما را محدودتر می کند. بنابراین برای پرواز، به خصوص اگر بیشتر از 5 ساعت باشد، از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید. طبق تحقیقات، مسافرانی که لباس های تنگ می پوشند، بیشتر در معرض ترومبوز وریدی عمقی قرار می گیرند.

 

برای پرواز بیشتر از 5 ساعت، از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید

 

پارچه های خارش دار

آیا تا به حال برایتان پیش آمده لباسی بپوشید که موجب خارش تن تان شود؟ برخی از پارچه های حساسیت های پوستی ایجاد می کنند، بنابراین قبل از انتخاب لباس برای پرواز به جنس پارچه آن نیز دقت کنید. از آنجا که دمای کابین هم مدام کم و زیاد می شود، بهتر است که از پوشیدن لباس های پشمی و گیپوردار خودداری کنید.

 

برای پرواز بیشتر از 5 ساعت، از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید

 

منبع : bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------