استایل هیپ هاپ چیست؟استایل هیپ هاپ, استایل هیپ هاپ چیست, آشنایی با استایل هیپ هاپ

همه چیز درباره ی استایل هیپ هاپ

 

سبک لباس هیپ هاپ

هیپ هاپ تنها یک ژانر موسیقی، نوعی رقص یا روشی برای لباس پوشیدن نیست. هیپ هاپ یک فرهنگ است. سبک زندگی هیپ هاپ که از برانکس در شهر نیویورک پدیدار شد - با موسیقی، دی جی، رقص و گرافیتی - راه فراری از نیروهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بی شماری فراهم کرد.

آشنایی با استایل هیپ هاپ:

برای دانستن همه چیز در مورد لباس های هیپ هاپ، لازم نیست راه دوری بروید. اگر در یکی از خیابان های آمریکا قدم بزنید، افراد زیادی را می بینید که تیشرت های سایز بزرگ، گرمکن یا کت های کلاه دار، زیر شلواری و شلوارک هایی با وسایل اضافی آویزان شده، و کلاه های هیپ هاپ را می بینید - همه آنها فوق العاده «باحال» به نظر می رسند.

 

مد تحت تأثیر رپ، به آرامی اما پیوسته، خود را در مد اصلی ادغام کرده است. اشتباه نیست اگر بگوییم لباس های هیپ هاپ برای بسیاری از مردم در سراسر جهان یک احساس است. 

 

فرهنگ هیپ هاپ به غیر از سبک موسیقی خاص از جمله رپ، ارتباط نزدیکی با عناصری مانند بریک دنس (b-boying)، دی جی، ام سی، گرافیتی، یک سبک خاص از زبان عامیانه و سبک خاص لباس خیابانی دارد.

 

تاریخچه مد هیپ هاپ

ژانر موسیقی هیپ هاپ در میان طبقه کارگر جوان شهرنشین آفریقایی آمریکایی و لاتین تبارها به عنوان ترکیبی از سبک های مختلف موسیقی مانند جاز، سول، گاسپل و رگی آغاز شد. گفته می شود ژانر موسیقی در سال 1973 توسط کول دی جی از برانکس جنوبی نیویورک طراحی شده است.

 

اصطلاح هیپ هاپ برای اولین بار توسط کیت "کاوبوی" (نام صحنه هنرمند رابرت کیث ویگینز، یکی از اعضای Grandmaster Flash and the Furious Five) در سال 1978 ابداع شد. دهه های 1980 و 1990 دوران اوج هیپ هاپ بود. هنرمندان هیپ هاپ فهرستی مانند آیس کیوب، ناتی داگ، اسنوپ داگ، توپاک، بیگی، جم مستر جی هیپ هاپ را به عنوان یک جنبش موسیقی بسیار مهم در سراسر جهان پایه گذاری کردند. 

 

امروزه به بخشی از فرهنگ شهری تمام آمریکا و همچنین جهان تبدیل شده است. دیگر محدود به بخش خاصی از جامعه نیست. هنرمندان هیپ هاپ تحسین شده و تاثیرگذار بین المللی مانند جی زی، امینم، کانیه وست، لیل وین، ویز خلیفه، میناژ، دریک نام های معروفی هستند. تمام تکرارهای بدی که فرهنگ هیپ هاپ به دلیل ارتباط با خشونت، سوء مصرف مواد مخدر و غیره به دست آورده است در نبض های همیشه سبز موسیقی رپ فراموش شده است. 

 

درباره ی استایل هیپ هاپ, شناخت استایل هیپ هاپ, درمورد استایل هیپ هاپ

مد و استایل هیپ هاپ

 

مد و استایل هیپ هاپ چیست ؟ و لباس های آن چیست ؟

هیپ هاپ تنها یک ژانر موسیقی، نوعی رقص یا روشی برای لباس پوشیدن نیست. هیپ هاپ یک فرهنگ است. سبک زندگی هیپ هاپ که از برانکس در شهر نیویورک پدیدار شد - با موسیقی، دی جی، رقص و گرافیتی - راه فراری از نیروهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بی شماری فراهم کرد.

 

سبک لباس از دهه 1970 زمانی که برای اولین بار به وجود آمد، بسیار تکامل یافته است. در دهه 1980 سبک لباس های هیپ هاپ شامل کفش های کتانی و تعداد زیادی زنجیر طلا بود. در اواخر دهه 1980، این سبک شامل شلوار حرمسرا بود. در دهه 1990 شلوار جین گشاد و شلوار جین Anti-fit سبک شدند.

 

امروزه بسیاری از لباس های هیپ هاپ را می توان به عنوان لباس های لوکس خیابانی نامید که تفاوت زیادی با زمان ظهور آن دارد. بسیاری از برندها مانند گوچی، آدیداس، ریباک، نایک، باربری، سربازان و شوالیه های بریتانیا شروع به جذب علاقه مندان به هیپ هاپ کردند. بسیاری از این برندها شروع به همکاری با هنرمندان هیپ هاپ کردند. برندهای انحصاری هیپ هاپ مانند شان جان، کراس کالرز، مکه و کارل کانی نیازهای جوانانی را که می خواهند با فرهنگ هیپ هاپ همیشه سبز همراه باشند، برآورده می کنند.

 

اگر می خواهید به سبک هیپ هاپ لباس بپوشید چه بخرید؟

شلوار گشاد

این شامل شلوارهای هیپ هاپ گشاد، شلوار جین کم آویز و شلوارهای مخصوص برندهای بزرگ مانند آدیداس بود.

 

استایل مد و فشن هیپ هاپ, مد و فشن هیپ هاپ, استایل مد هیپ هاپ

شلوار استایل هیپ هاپ

 

تی شرت و سویشرت رپر

معمولاً این یک تی شرت با چاپ گرافیکی بزرگ است یا تی شرت های گشاد و بلند مشکی با آستین بلند هستند.

 

استایل هیپ هاپ,آشنایی با استایل هیپ هاپ,شناخت استایل هیپ هاپ

تی شرت رپر استایل هیپ هاپ

 

کت بمب افکن / کت های نایلونی یا چرمی روکش دار

استایل هیپ هاپ,آشنایی با استایل هیپ هاپ,شناخت استایل هیپ هاپ

کت چرمی برای استایل هیپ هاپ

 

کفش ورزشی

مد و فشن هیپ هاپ, استایل مد هیپ هاپ, آشنایی با استایل مد هیپ هاپ

کفش ورزشی استایل هیپ هاپ

 

کلاه بیسبال

استایل هیپ هاپ,آشنایی با استایل هیپ هاپ,شناخت استایل هیپ هاپ

کلاه استایل هیپ هاپ

 

گردآوری : بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------