انواع مدل های تابلو مغازهمدل های تابلو مغازه, تصاویری از مدل های تابلو مغازه, انواع مدل های تابلو مغازه

مدل های تابلو مغازه

 

تابلو های سر در مغازه:

تابلوهای سردر مغازه انواع مختلفی از نظر ظاهری، کیفیت مواد استفاده شده و قیمت دارند. برخی از افراد ترجیح می دهند از تابلوهای ارزان قیمت استفاده کنند و عده ای دیگر که امکان هزینه بیشتر دارند، یک تابلوی لاکچری و گران قیمت را ترجیح می دهند. اما این نکته را نمی توان پنهان کرد که یک تابلوی جذاب و زیبا می تواند باعث جذب و افزایش مشتری شود.

بهترین تابلو سردر مغازه چه ویژگی دارد؟

واقعیت این است که تمام مدلهای تابلوهای تبلیغاتی به نوبه خود جذاب هستند و می توانند کسب و کار شما را به خوبی معرفی کنند. برای انتخاب تابلو سردر مغازه به سلیقه خود، جنس حروف برجسته و بودجه خود باید توجه کنید.

 

تابلو های تبلیغاتی که برای سر در مغازه و یا فروشگاه ها استفاده می‌شوند انواع مختلفی دارند. بنر، فلکس، ال ای دی روان، نئون های شیشه ای، ال ای دی های ثابت و تابلوهای حروف برجسته که به تابلوهای چلنیوم معروف هستند، از جمله تابلوهای تبلیغاتی هستند که در سردر مغازه ها فروشگاه ها، ادارات، بانک ها و … می توانید مشاهده کنید. تابلوهای حروف برجسته (چلنیوم) از زیبایی و کارایی بالایی را در بین انواع تابلوها تبلیغاتی برخوردار هستند. این تابلوها که نسبت به سایر تابلوها جدیدتر و مدرن تر می باشد از پر طرفدار ترین تابلوهای تبلیغاتی نیز محسوب می‌شوند که خود انواع مختلف و قیمت های مختلفی دارد.

 

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم، تابلوهای چلنیوم یکی از بهترین تابلوها هستند، زیرا هم زیبایی دارند و هم هزینه تهیه آنها زیاد نیست.

 

انتخاب تابلو چلنیوم به عنوان تابلوی سردر فروشگاه، یک انتخاب هوشمندانه و اقتصادی است. تابلوهای چلنیوم مدل های مختلفی دارند و هرکدام از این مدل ها هزینه خاصی دارد.

 

تصاویر تابلو مغازه, مدل تابلو سر در مغازه, تابلوهای سر در مغازه

انواع تابلو مغازه

 

انواع تابلو سر در مغازه چه جنس هایی دارند ؟

برای ساخت تابلوها از مواد مختلفی از قبیل آلومینیوم، چوب ترمووود، پلاستیک فشرده، لاسوگاسی، کامپوزیت، تیتانیوم، وکیومی، نئون پلاستیک، استیل و… استفاده می شود. بعضی از جنس ها مقاومت خوبی دارند؛ اما بعضی دیگر از جنس ها مقاومت کمتری از خود نشان می دهند. مثلا تابلوهای تیتانیومی و تابلوهای استیل بسیار مقاوم هستند و به راحتی خراب نمی شوند.

 

انواع تابلوهای سر در مغازه, تابلوهای مغازه, مدل تابلوهای مغازه

شیک ترین تابلوهای سر در مغازه

 

انواع تابلو های حروف برجسته :

تابلو های حروف برجسته که در سردر مغازه ها استفاده می‌شوند بطور اختصار عبارتند از : تابلو چلنیوم، تابلو لترمکس، تابلو فلزی، تابلو پلاستیک یا نئون پلاستیک، تابلو استیل، تابلو لبه پانچ، تابلو لاسوگاسی، تابلوهای ترکیبی، تابلو لبه سوئدی، لایت باکس، تابلو وکیوم و … .

 

هر کدام از این نوع تابلو های حروف برجسته با روش خاصی طراحی و تولید می شوند که بنا بر سلیقه و صنف کاری در کاربردهای متفاوتی استفاده می گردند.

 

تابلوهای گرانقیمت بیشتر برای فروشگاه ها، مغازه ها و اماکن خاص مورد استفاده قرار می گیرند مثل تابلوی طلا فروشی، تابلوی صرافی ها، تابلوی فروشگاه های بزرگ و …. تابلوی چوب ترمود، تابلوی استیل، تابلوی لاسوگاسی، تابلوی تیتانیومی، تابلوی وکیومی از جمله تابلوهای گران قیمت محسوب می شوند.

 

ویژگی های تابلو مغازه, شیک ترین مدل تابلو مغازه, تابلوهای مغازه ی شیک

نمونه هایی از مدل تابلو مغازه

 

تابلوهای سر در مغازه استیل, تابلوهای مغازه با چوب ترموود, انواع تابلوهای مغازه

طراحی تابلو مغازه

 

تصاویری از مدل های تابلو مغازه, انواع مدل های تابلو مغازه, تصاویر تابلو مغازه

نمونه ای از تابلوهای مغازه

 

مدل تابلو سر در مغازه, تابلوهای سر در مغازه, انواع تابلوهای سر در مغازه

تابلو مغازه استیل

 

ویژگی های تابلو مغازه, شیک ترین مدل تابلو مغازه, تابلوهای مغازه ی شیک

تابلوهای سر در مغازه برجسته

 

تابلوهای سر در مغازه استیل, تابلوهای مغازه با چوب ترموود, انواع تابلوهای مغازه

نمونه ای مدل تابلوهای سر در مغازه

 

تصاویری از مدل های تابلو مغازه, انواع مدل های تابلو مغازه, تصاویر تابلو مغازه

تابلو مغازه لاسوگاسی

 

مدل تابلو سر در مغازه, تابلوهای سر در مغازه, انواع تابلوهای سر در مغازه

مدل های تابلو لاسوگاسی

 

گردآوری : بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------