لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

تازه های دکوراسیون


میز تلویزیون آینه ای, مدل میز تلویزیون آینه ای, مدل های میز تلویزیون آینه ای

شیک ترین مدل میز تلویزیون آینه ای

شیک ترین مدل های میز تلویزیون آینه ای مدل های میز تلویزیون آینه ای میز تلویزیون مدل هایی بسیار با…

مبل را کجای خانه بگذاریم تا پولدار شویم؟! قوانین ثروت در فنگ شویی,آشنایی با قوانین فنگ شویی

قوانین فنگ شویی خانه برای جذب ثروت

 

فنگ شویی خانه

فنگ شویی چیدمان منزل، تعیین محل وسایل و مبلمان یکی از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون منزل است. در فنگ شویی قوانینی وجود دارد که سبب جذب ثروت می شود در ادامه با آن ها آشنا شوید.

فنگ شویی به معنای باد و آب، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و فنگ شویی چیدمان منزل یعنی دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا برای داشتن بهترین اثر بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به‌ طور کلی ایجاد جریان انرژی مثبت در منزل است. عناصری که نقش بسیار مهمی در فنگ شویی چیدمان منزل ایفا می کنند عبارتند از: چوب، آب، باد، خاک، آتش.

 

در بین مردمان چينی باوری وجود دارد که با کمک تکنيک های فنگ شویی می ‌توان برای جذب ثروت و پول اقدام و بخت و اقبال اعضای خانواده را دچار تحولی مثبت کرد.

 

چينی ها علاوه بر آنکه از تکنيک های فنگ شويی در معماری و چيدمان خانه شان بهره می برند با اجرای اين تکنيک ها در روند زندگی روزمره و ايجاد هارمونی و هماهنگی در زندگی می پردازند و به اين ترتيب انرژی های ثروت را به خود جذب می کنند. اگر شما هم دوست داريد با تمرکز بر انرژی های جذب ثروت شرايط زندگی خود را تغيير دهيد و پولدار شويد به شما توصيه می کنيم با ما همراه باشيد.

 

اجازه بدهید انرژی جریان داشته باشد

قوانین فنگ شویی به هم ریختگی را دشمن جریان انرژی می داند. برای اینکه کارتان رونق بگیرد و درآمد بیشتری داشته باشید باید از به هم ریختگی محل کار و میز کارتان به شدت دوری کنید. کشویی کنار میزتان در نظر بگیرید و تمام کاغذهای اضافه را در آن قرار دهید و در کشو را همیشه بسته نگه دارید.

 

اگر چیز اضافه ای در محل کارتان وجود دارد آن‌ را دور بریزید. در کمدها و کشوهای مشترک را هم ببندید. به علاوه واقعا لازم نیست مقدار زیادی وسیله روی میز بچینید. سعی کنید تا جایی که می توانید میزتان خلوت باشد و اطراف تان فضای کافی برای جریان انرژی وجود داشته باشد. در عین حال سعی کنید میزتان از زمین مقداری فاصله داشته باشد و زیر آن باز باشد.

 

میز کار و محیط کار و خانه را مرتب نگه دارید

 

هرگز مبل ها را به دیوار تکیه ندهید

مبل ها باید به گونه ای چیده شوند که به راحتی بتوان ارتباط برقرار کرد. حداقل پایه های جلویی مبل را روی فرش قرار دهید تا میهمان ها روی مبل نشسته و به راحتی با همدیگر صحبت کنند.

 

آشپزخانه را تمیز نگه دارید

آشپزخانه رابطه ای مستقیم با توانایی شما در جذب پول دارد روی کابینت و داخل یخچال را تمیز و پر از غذاها و میوه های تازه ای که هم اکنون استفاده می کنید نگه دارید. برای جذب پول بیشتر روی گاز و فر را هم تمیز نگه دارید و روی میز آشپزخانه را مرتب نگه دارید.

 

نمادهای ثروت در جنوب شرقی خانه

سمت جنوب شرقی خانه، سمت ثروت و موفقیت است. در واقع در قوانین فنگ شویی در این جهت جفرافیایی از نمادهای ثروت استفاده می کنند تا باعث جذب بیشتر درآمد شوند. فنگ شویی نمادهای ثروت متفاوتی دارد. چینی ها از مجسمه هایی استفاده می کنند که سکه ای در دهان دارند.

 

شما می توانید قلک، ظرف گندم، سکه، ظرف سکه، مجسمه های کوچک طلايی و مجسمه ماهی در این قسمت خانه قرار بدهید. می تواند تاثير زيادی در افزايش تفکر خلاقانه و جذب سرمايه و رفاه به محيط خانه باشد. استفاده از قبوض یا دفترچه اقساط در این بخش خانه اصلا خوب نیست. به علاوه شما می توانید از گلدان های سبز و سالم هم برای افزایش ثروت در این بخش خانه استفاده کنید.

 

استفاده از مجسمه های طلایی در سمت جنوب شرقی خانه

 

آکواریوم پول می آورد

شما می توانید از یک آکواریوم هم در جهت جنوب شرقی خانه استفاده کنید. آکواریوم ترکیبی از عناصر است که می تواند انرژی چی را در آن بخش از خانه شما تقویت کند و برایتان ثروت به ارمغان بیاورد. آب آکواریوم نماد عنصر آب، گیاهان نماد عنصر چوب، شن و سنگ کف آن نماد عنصر زمین، خود سازه به عنوان نماد عنصر فلز و ماهی های رنگی می توانند نماد عنصر آتش باشند. سعی کنید آکواریوم تان را همیشه تمیز نگه ‌دارید و به سلامت ماهی های آن توجه کنید. قوانین فنگ شویی می گوید بعد از این کار می توانید شاهد وفور ثروت و انرژی مثبت در زندگی تان باشید.

 

استفاده از آکواریوم و ماهی باعث جذب پول و ثروت می شود

 

با طبيعت گرايی ثروتمند شويد

قرار دادن آب نماهای کوچک در فضای خانه يکی ديگر از روش های جذب پول و رفاه به خانه است. اغلب چينی ها بر اساس همين باور در محيط خانه شان آب نمايی کوچک را قرار می دهند. آنها معتقدند آب روان يکی از نمادهای جاودانه جذب ثروت در خانه است و می تواند روند فعاليت ها و کارهای اعضای خانواده را به سمت جذب رفاه و آسايش هدايت کند. علاوه بر آبنما، چينی ها باور ديگری دارند و آن استفاده از گياه بامبو در خانه است.

 

افزودن آب و گیاه

برای جذب فراوانی باید یک محیط منظم تازه و سالم ایجاد کنید. بی نظمی انرژی را در خانه از بین می برد بنابراین باید همیشه محیط خانه منظم و مرتب باشد. به علاوه با گل و گیاه و آب طراوت و تازگی را به خانه بیاورید.

 

کاسه و قالیچه و حوله در حمام

چکه کردن شیر آب انرژی را از خانه شما بیرون می برد. بنابراین اگر به فکر افزایش درآمد هستید ابتدا شیرآلات خانه را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. در قوانین فنگ شویی بین عنصر آب و رفاه و ثروت ارتباط مستقیمی وجود دارد. این عنصر در حمام وجود دارد، بنابراین توجه به دکوراسیون حمام می تواند در افزایش ثروت شما موثر باشد. همیشه از یک گلدان سبز در حمام استفاده کنید. کاسه ای پر از سنگریزه به نشانه عنصر زمین و یک قالیچه کوچک یا حوله قرمز به نشانه آتش می تواند انرژی های حمام شما را متعادل کند.

 

آب یکی از نمادهای فنگ شویی است

 

دکور قرمز، بنفش یا سبز

رنگ تاثیر بسیاری در روحیه دارد و رنگ قرمز به یک رنگ قوی معروف است. بنفش و سبز هم از جمله رنگ هایی هستند که فراوانی و نعمت را جذب می کنند. می توانید فرش قرمز استفاده کنید و یا دیوار را سبز کنید و برای مبل ها و صندلی ها از رنگ بنفش استفاده کنید.

 

رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید

باید دکوراسیون خانه را طوری بچینید که بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید. یکی از اشتباهاتی که مردم انجام می دهند این است که برای خانه سلیقه هایی به خرج می دهند که خودشان علاقه چندانی به آن ندارند. به عنوان مثال رنگ قرمز رنگ شانس و جذب ثروت و فراوانی است اما تا زمانی که به این رنگ علاقه ای نداشته باشید هیچ تاثیری نخواهد داشت.

 

زباله ها را تلنبار نکنيد

يکی از باورهای مردم چين اين است که نگهداشتن زباله ها در منزل سبب اختلال در جريان گردش انرژی چی، ثروت و رفاه در منزل می شود. آنها بر اين باورند اگر زباله ها را بيش از 24 ساعت در منزل نگه داريد و آنها را به خارج از خانه منتقل نکنيد، موجب از بين رفتن تمرکز انرژی ها می شويد. به همين دليل است که چينی ها با انضباط و وسواس زيادی هر شب راس ساعت 9 زباله ها را از منزل خارج می کنند و به هيچ وجه در اين کار کوتاهی نمی کنند.

 

از قرار ندادن زباله ها بیرون از خانه پرهیز کنید

 

از نگهداشتن گل های خشک پرهيز کنيد

پرهيز از تزئين اتاق ها با گل خشک يا گل های مصنوعی يکی ديگر از قواعدی است که به باور چينی ها می تواند تاثير زيادی در جذب نشدن سرمايه، ثروت و رفاه داشته باشد. از اين رو چينی ها هرگز از گل های خشک نگهداری نمی کنند و اعتقادی به نگهداشتن گل ها به عنوان يادگاری ندارند.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------