مجید واشقانی: اجرای برنامه زنده فوتبالی جرات می‌خواست/ دردسرهای استقلالی بودناخبار,اخبار فرهنگی,مجید واشقانی

مجید واشقانی بازیگر سینما و تلویزیون که امسال با اجرای برنامه «نوروز فوتبالی» میهمان خانه های مردم بود از چالش های اجرای برنامه زنده گفت.

مجید واشقانی درباره انتخاب اجرای برنامه «نوروز فوتبالی» به صبا گفت: امسال من تا ۲۸ اسفندماه در حال تصویربرداری بودم و همان زمان حامد غفاری تهیه کننده برنامه «نوروز فوتبالی» شبکه سه با من تماس گرفت و پیشنهاد اجرا داد.

 

وی افزود: زمانی که اجرا را پذیرفتم همزمان شد با فضای پرالتهاب مسایل مربوط به عادل فردوسی پور و برنامه «نود» و من در ابتدا نمی دانستم که برنامه «نوروز فوتبالی» زنده است، فکر هم نمی کردم برنامه ۲ ساعت و نیم و تنها برنامه فوتبالی نوروز باشد.

 

این بازیگر با اشاره به یکی از ماجراهایی که در طول اجرا برایش پیش آمد، بیان کرد: برای اینکه برنامه مهیج تر شود اعلام کردم که استقلالی هستم ولی در فضای مجازی مقداری مورد حمله قرار گرفتم ولی چون به هیجان برنامه کمک کرد برایم اهمیتی نداشت.

 

وی ادامه داد: برنامه در ساعتی پخش می شد که نه سریالی بود نه زمان مهمانی همچنین اسپانسر هم به دلیل رفتن ستاره مربع ها از تلویزیون از برنامه جدا شده بود پس برای من انتخاب این برنامه بسیار جرات می خواست. به هرحال پذیرفتم ولی تا روز اجرا دیداری با تهیه کننده نداشتم و تمام کارها تلفنی انجام شد. البته من از قبل برنامه «پنجره ها» را اجرا کرده بودم ولی به دلیل کمبودهای آن برنامه و قول هایی که داده شد و انجام نشد خداحافظی کردم.

 

واشقانی در مورد سختی کار اجرا تشریح کرد: اجرا برای من هیچ وقت سخت نبوده و در این کار هم حضور افشین عبدالهیان از نقاط قوت بود اما تنها سختی من حضور ۲ مجری بود که مقداری بلاتکلیفی برایم ایجاد می کرد. 

 

بازیگر سریال «آنام» در مورد تفاوت بازیگری و اجرا افزود: بازیگری و اجرا خیلی با هم تفاوت دارد. در اجرا لنز تمام زندگی می شود ولی در بازیگری لنز ملتی هستند که تو را نگاه می کنند خصوصا در کار زنده. در هر دو حال تو باید بسیار مسلط باشی تا از پس آنچه به تو سپرده شده بربیایی. 

 

مجری برنامه «نوروز فوتبالی» درباره ورود بازیگران به عرصه اجرا گفت: مجریان خوب ما همه مشغول اجرا هستند پس اینطور نیست که ورود بازیگران باعث بیکاری آنها باشد. اجرا و بازیگری شباهتش در این است که در هر دو مجری یا بازیگر بد کنار گذاشته می شود. اگر بازیگری از پس اجرا بربیاید هیچ ایرادی ندارد مثل این که مجری ها هم وارد بازیگری شدند. البته بعضی از مجری ها هم هستند که به دلیل سوتی ها هایشان در فضای مجازی مطرح شده اند. مهم ترین مساله این است که در هرجایی هستی به بهترین نحو از پس آنچه به تو سپرده شده بر بیایی.

 

وی درباره سال ۹۷ و اتفاقات آن گفت: سال ۹۷ برایم سالی خوبی بود و برای بازی در سریال «آنام» به خود می بالم ولی نسبت به کاندید نشدنم در جشنواره جام جم بسیار ناراحتم چون می دانم باید کاندید می شدم و جایزه میگرفتم و برایم سوال است چرا بازی من در «آنام» دیده نشد! 

 

واشقانی در پایان بیان کرد: سال ۹۸ را شلوغ شروع کردم؛ با اجرای برنامه و از ۱۷ فروردین ماه هم سریال روزهای «بی قراری» را روی آنتن دارم و امیدوارم مردم سریال را دوست داشته باشند. مردم در تنگنای اقتصادی و سیل هستند و من آرزو می کنم حال مردم و  همصنفانم خوب باشد. 

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------