«مرگ خاموش» سریال کدام شبکه خواهد بود؟/ آخرین خبرها از «سارق‌روح۲»اخبار,اخبار فرهنگی

سیمافیلم درباره زمان پخش سریال «مرگ خاموش» تصمیم‌گیری می‌کند ولی احتمال دارد در تابستان یا پاییز، این مجموعه امنیتی سریال شبکه سه باشد.

به گزارش تسنیم،‌ «مرگ خاموش» نام سریال جدید امنیتی تلویزیون است که بعد از مدت‌ها تصویربرداری در داخل و خارج از ایران به پایان رسید. این خبر را تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در اختیار خبرنگار خبرگزاری تسنیم قرار داد؛ او گفت: این روزها پروژه در مراحل فنی و پساتولید قرار دارد. سیمافیلم باید تصمیم بگیرد که این سریال در چه زمان و کدام شبکه‌ای به پخش برسد. احتمال زیاد در ابتدای تابستان یا مهرماه، این سریال سی و سه قسمتی از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد بود. همه این‌ها بستگی به تصمیم و نظر سیمافیلم دارد.

 

ابوالفضل صفری تأکید کرد: مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی تدوین آن را انجام می‌دهد. این سریال تلویزیونی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد. سعید راد، جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی‌پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری،رضا مولایی، سامیه لک،مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌زاده، حسین سحرخیز در آن به ایفای نقش پرداختند.

 

وی در خصوص ساخت فصل دوم «سارق روح» تأکید کرد: مجموعه دوم «سارق روح» یک موضوع امنیتی جدیدی را مطرح می‌کند که این روزها در حال نگارش است. با دانیال حکیمی یکی از بازیگران فصل اول این سریال مذاکره شده و بازیگران جدیدی به این پروژه اضافه خواهند شد. پیش‌بینی‌مان این است که تولید از تیرماه آغاز شود و این قصه پیچیده به زودی روی آنتن برود.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------