ابراهیم‌آبادی در بیمارستان بستری استاخبار,اخبار فرهنگی,ابراهیم‌آبادی

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان آراد بستری است.

به گزارش تسنیم،‌ آخرین سریالی که برای تلویزیون بازی کرد «پادری» محمدحسین لطیفی است اما بارها بازی درخشان «ابراهیم آبادی» در سریال «مختارنامه» و «آپارتمان شماره 13» دیده می‌شود. بسیار بازیگر مردمی و هنرمند قابل احترامی است؛ او چندی پیش از مسئولان فرهنگ و هنر خواست که فکری به حال هنرمندان پیشکسوت کنند. نگذارند هنر به یغما برود و هرکسی بدون تربیت، پرورش و آموزش لازم وارد این حرفه بشود. او حتی صریح از رئیس‌جمهور خواست:‌ "من خواسته‌ام شاید خیلی بزرگ باشد و دوست ندارم کسی را به دردسر بیندازم. اما جناب رئیس جمهور که به هر حال بر کشور نظارت دارند و ناظر بر اعمال کشور هستند می‌دانند در حال حاضر چگونه کشور می‌چرخد. خواسته ما این است که یک مقداری بیشتر به هنرمندان محبت کنند نه‌تنها مسئله هنرمندان که در جامعه کسانی هستند که هنرمند واقعی‌اند ولی گلوی گشادی ندارند که بتوانند حرف بزنند و ساکت و راحت در منزل نشسته‌اند و محتاجند؛ کسی نیست به آن‌ها کمک کند.

 

از رئیس جمهور که همیشه به هنرمندان علاقه‌مندند و می‌دانند چه بر ملت می‌گذرد، تقاضای من این است که به خواسته‌های ما اهمیت بدهند که بارها در بسیاری از مجال‌ها گفته‌ایم ولی یک کدام را که بیشتر اولویت دارد جامه عمل بپوشانند. این موضوع اولویت‌دار، راه‌اندازی همین بیمارستان مخصوص هنرمندان است که به‌خدا بهترین ثواب است. من الآن خبر دارم که رضا رویگری در چه وضعیتی زندگی می‌کند، چه اشکالی دارد در یک بیمارستان بخوابد و از او حمایت کنند. از جناب رئیس‌جمهور و رؤسای دولت تقاضا می‌کنم به عرایض منِ پیرمرد توجه کنند و این خواسته را انجام بدهند؛ مطمئناً بد نمی‌بینند. حقیقت امر این است که هنرمندانی هستند که محتاج واقعی‌اند؛ حتی محتاج دارو...".

 

حالا ابراهیم‌آبادی خودش در بیمارستان آراد بستری است و به گفته خودش که به سختی صحبت می‌کند به دلیل تنگی نفس، مشکلات ریه راهی بیمارستان شده و الان در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت نظر پزشکان است. او در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیمیک پیام هم برای ملت ایران که بارها او را در صحنه‌های مختلف بازیگری تلویزیون، سینما و تئاتر دیده‌اند یک درخواست داشت: به پاس 63 فعالیت هنری در تئاتر، تلویزیون و سینما که 128 سریال و تله فیلم و 54 فیلم سینمایی و کارهای متعدد نمایشی را در کارنامه خودم دارم از مردم مهربان ایران درخواست می‌کنم مرا دعا کنند.

 

دختر این هنرمند پیشکسوت هم به خبرنگار خبرگزاری تسنیمگفت که معلوم نیست به دلیل مشکلات قلبی و ریوی،‌ ابراهیم آبادی تا چه زمانی در بیمارستان بماند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------