آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, برنامه تلویزیون

همه حاشیه‌های نوروزی تلویزیون

مثل تمام مناسبت‌های دیگر، این‌بار هم تلویزیون در ایام نوروز، بدون حاشیه نبود. طبیعتاً تعداد حواشی خیلی بیشتر از ۱۰ موردی است…


تجلیل از رابرت دنیرو در جشنواره پالم اسپرینگزاخبار,اخبار فرهنگی,رابرت دنیرو
رابرت دنیرو برای فیلم «مرد ایرلندی» جایزه تاثیر خلاقانه در امر بازیگری را از جشنواره پالم اسپرینگز دریافت می کند.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، خبرگزاری ورایتی با اهدای جایزه تاثیر خلاقانه در امر بازیگری از رابرت دنیرو در جشنواره پالم اسپرینگز تجلیل می کند.

 

رابرت دنیرو این جایزه را روز ۳ ژانویه در مراسم سالانه جشنواره دریافت می کند. پیش از این اعلام شده بود تاد فیلیپس کارگردان فیلم «جوکر» نیز جایزه تاثیر خلاقانه در امر کارگردانی این دوره جشنواره را دریافت می کند.

 

دنیرو که پیش از این دو بار جایزه اسکار را برای بازی در فیلم های «پدرخوانده ۲» و «گاو خشمگین» کسب کرده، امسال با نقش فرانک شیرن در «مرد ایرلندی» مارتین اسکورسیزی دوباره توجه منتقدان را به خود جلب کرده است.

 

کلودیا الر سردبیر ورایتی در بیانیه اهدای این جایزه به ستاره «راننده تاکسی» گفت: رابرت دنیرو یکی از بزرگترین بازیگران سینماست و همکاری اخیرش با مارتین اسکورسیزی در «مرد ایرلندی» بهترین کار کارنامه اوست. دنیرو شخصیت فرانک شیرن را از ۲۰ سالگی تا کهنسالی با اجرایی ظریف که تماشاگران و منتقدان را تحت تاثیر قرار می دهد، تجسم بخشیده است. ما خوشحالیم که جایزه خود را به او اهدا می کنیم.

 

جشنواره بین المللی فیلم پالم اسپرینگز از روز ۲ تا ۱۳ ژانویه برگزار می شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------