فیلم‌های اکران آنلاین در جشن «حافظ» داوری می‌شونداخبار,اخبار فرهنگی,جشن حافظ
دبیر جشن سینمایی «حافظ» از اعمال تغییراتی در قوانین داوری فیلم‌های سینمایی پس از آغاز اکران آنلاین برخی از آثار سینمایی طی ماه‌های اخیر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حالی که بخش سینمایی جشن حافظ به داوری فیلم‌های اکران شده در یک سال اختصاص داشت، اما با آغاز اکران آنلاین در سینمای ایران، ستاد این جشن تغییراتی در قوانینش لحاظ کرد.

 

امید معلم دبیر جشن حافظ درباره این تغییرات گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و مسائل پیش‌آمده، ما نیز در جشن حافظ تصمیم گرفتیم که اکران آنلاین فیلم‌ها را در قوانین جشن لحاظ کنیم. از این پس داوری‌های جشن حافظ شامل اکران اینترنتی فیلم‌ها نیز می‌شود. به همین منظور فیلم‌هایی که فقط نمایش اینترنتی دارند و در سالن‌های سینما به نمایش درنمی‌آیند داوری خواهند شد.

 

وی ادامه داد: با افزودن این بند آثار بیشتری را مورد بررسی و داوری در جشن حافظ قرارخواهیم داد. این بند شامل فیلم‌هایی با پروانه ساخت سینمایی خواهد شد که تا تاریخ مشخص شده از سوی جشن حافظ در سالن‌های سینما و یا به صورت اینترنتی نمایش داده شده اند.

 

دبیر جشن سینمایی حافظ تاکید کرد: امیدواریم جشن حافظ از این طریق بتواند از این اتفاق تازه در سینمای ایران (اکران آنلاین) حمایت کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------