همخوانی احمد مهرانفر و فرزاد فرزین در فیلم آهنگ دو نفره/ عکسفیلم آهنگ دو نفره،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
کارگردان فیلم "آهنگ دو نفره" از خوانندگی احمد مهرانفر در این فیلم و همصدایی او با فرزاد فرزین خبر داد.

به گزارش صبا، کارگردان فیلم سینمایی "آهنگ دونفره" به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی که اولین تجربه کار سینمایی او محسوب می‌شود درباره وضعیت این فیلم گفت: فیلمبرداری این فیلم بهمن‌ماه سال گذشته به پایان رسید، درحال حاضر نیز تدوین آن تقریبا به اتمام رسیده و برای صداگذاری آماده می‌شود.

 

آرزو ارزانش درباره خوانندگی بازیگران فیلم اظهار کرد: احمد مهرانفر و فرزاد فرزین در فیلم چند قطعه اورجینال را خوانده‌اند که برای اولین بار از "آهنگ دونفره" شنیدنی می‌شوند. یکی از این قطعات را این دو نفر با همکاری یکدیگر خوانده‌اند. البته باید بگویم موسیقی متن فیلم توسط امیر توسلی ساخته می‌شود و فرزاد فرزین دو قطعه اورجینال خود را با همکاری گروهش و مشاوره امیر توسلی برای این فیلم به اتمام رسانده است.

فیلم آهنگ دو نفره،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

ارزانش درباره اکران فیلم بیان کرد: باتوجه به شرایط موجود نمی‌دانم که چه زمانی فیلم به اکران برسد. چندین فیلم در نوبت اکران است، ما هم آهسته جلو می‌رویم تا ببینیم چه پیش می‌آید، البته باید گفت که تصمیم پخش فیلم با پخش‌کننده است. خیلی از فیلمسازها کارهای کمدی ساخته‌اند که سینماداران از آن‌ها استقبال می‌کنند، ولی اگر فیلم‌ها را به اکران برسانند، ضرر خواهند کرد.

 

با اشاره به اینکه مردم کار کمدی را دوست دارند، خاطرنشان کرد: در شرایط موجود و افسردگی‌ای که همه جهان را فرا گرفته است، مردم به سینمای کمدی نیاز دارند ولی اینکه باتوجه به شرایط کرونا، جرأت سینما رفتن را هم داشته باشند، اهمیت دارد، پس درصورتی که مردم به سینما نروند، صاحبان اثر نیز فیلم خود را اکران نمی‌کنند. همچنین معتقدم که سینما یک تجارت است و فیلم باید توسط مردم دیده شود و به فروش برسد تا برای ساخت اثر جدید اقدام کنیم.

 

این تدوینگر تصریح کرد: اولویت من ساخت اثر در ژانر کمدی است چراکه ترجیح مردم به دیدن این نوع فیلم‌هاست، البته خنداندن مردم در این شرایط بسیار سخت است و باید پر زور و قوی جلو بیایی تا بتوانی آن‌ها را بخندانی. امیدوارم "آهنگ دونفره" بتواند حس شادی و حال خوب را حتی برای لحظاتی در مردم ایجاد کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------