پرونده قتل چیتگر فاش شد/ آخوند قلابی، بهنوش بختیاری را فریب دادبهنوش بختیاری،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون خبر از قتل یک روحانی به نام حجت الاسلام همتی ادمین یکی از فن پیج های خود خبر داده است.

به گزارش دیده بان ایران، بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون در پیج اینستاگرامی خود خبر از قتل یک روحانی به نام حجت الاسلام همتی ادمین یکی از فن پیج های خود خبر داده است.

 

بهنوش بختیاری به قتل رسیدن یا درگذشت این ادمین را تسلیت گفته و از دلیل قتل را سرقت از او عنوان کرده است.

 

بهنوش بختیاری در ادامه ادعا کرد که عاملان قتل دستگیر شده اند.

 

هنوز پلیس واکنشی به قتل ادمین بهنوش بختیاری نشان نداده است. ادمین پیج بهنوش بختیاری را در عکس زیر مشاهده می کنید.

 

بهنوش بختیاری،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

 ادمین به قتل رسیده بهنوش بختیاری روحانی قلابی بوده است

رکنا نوشت: شنبه 19 تیرماه بود که ماجرای کشف جنازه یک مرد در چیتگر به  ماموران کلانتری 145 وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابی از دادسرای امورجنایی تهران تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی وارد عمل شدند تا با شناسایی صاحب جنازه بتوانند رازگشایی کنند.

 

بازداشت زن و شوهر در  قتل روحانی قلابی

معاینه جنازه نشان می داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می توانست کلید اسرار این قتل باشد.

 

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است آنان رفتارهای نادرست مقتول را انگیزه ی قتل او دانستند.

 

افشای راز روحانی قلابی

درحالیکه تجسس ها نشان می داد مقتول یکی از فن پیج های  بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران را مدیریت می‌کند، اقدامات اطلاعاتی فاش کرد این فرد به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده است و با پوشیدن لباس روحانیت خیلی ها از جمله بهنوش بختیاری را فریب داده است.

 

بنا به این گزارش؛ تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی روی اقدامات متقلبانه مقتول و فریبکاری هایش با سو استفاده از لباس روحانیت متمرکز است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------