پیام پنهانی در حلقه نامزدی بریتنی اسپیرزبریتنی اسپیرز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

بریتنی اسپیرز، خواننده موسیقی پاپ آمریکایی در ویدئویی دو نفره با سام اصغریث از نامزدی خود با او خبر داد و حلقه نامزدی خود را به نمایش گذاشت. به گزارش مجله انگلیسی "هلو"، اسپیرز در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر کرد خبر نامزدی با اصغری دوست پسر سابقش را با نمایش حلقه‌ای درخشان که حاوی یک پیام پنهان است، خبر داد.

 

در این ویدئو اسپیرز دست چپ خود را جلوی دوربین گرفت و انگشتر الماس درخشان خود را نشان داد و نوشت: "باورم نمی شود". به گفته آجی آناند، مدیرعامل RareCarat، حلقه نامزدی بریتنی یک الماس سولیتر ۳.۵ قیراطی متوسط ​​است که حدود ۷۰ هزار دلار ارزش دارد.

 

به طور رایج، سولیتر به معنای انگشتر نامزدی با یک الماس یا کریستال است. اما می توان هر نوع حلقه ای با یک الماس را سولیتر نامید. زمانی که یک الماس با هر شکل و اندازه ای بر روی یک جواهر یا فلز و یا حلقه قرار گیرد، آن را سولیتر می نامند. بنابراین به طور مثال یک انگشتر سولیتر الماس در واقع یک تک کریستال است که بر روی حلقه ای قرار گرفته است. یا به طور مثال یک گوشواره ی سولیتر به معنای یک سنگ کریستال بر روی یک جفت گوشواره است. همین قانون برای یک آویز گردن و یا یک گل سینه هم برقرار است. نام های دیگر انگشتر سولیتر الماس انگشتر تک سنگ، انگشتر یک الماسی و یا انگشتر تک الماس است.حال با خواندن مطالب فوق، شما می دانید که سولیتر چیست پس در جمع های دوستانه ی خود می توانید از انگشتر دوستان خود تعریف کنید. به عنوان مثال می توانید بگویید”چه انگشتر سولیتر زیبایی در دست داری” و در جواب نگاه های شگفت زده ی آن ها، معنای سولیتر را توضیح دهید.

 

اگرچه انگشتر نامزدی اصغری و اسپیرز،  ظاهری بسیار کلاسیک و معتدل دارد، اما ویژگی پنهانی دارد که شرکت Forever Diamonds New York آن را فاش کرد. در وب سایت این شرکت آمده است که اصغری برای طراحی حلقه ویژه با بنیانگذار رومن مالایف همکاری کرده است. این حلقه دارای یک پیام ویژه حک شده در قسمت داخلی پل حلقه پلاتین بود.

بریتنی اسپیرز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

اصغری کلمه شیر زن (لقبی که به نامزدش اسپیرز داده) را به عنوان پیامی که در داخل حلقه الماس حک شده بود انتخاب کرد.

 

گفته می‌شود که اصغری ماه‌ها برای تهیه این حلقه زمان گذاشته است و در نهایت شرکت Forever Diamonds NY را برای طراحی الماس برای معشوق خود انتخاب کرد.

 

پاریس هیلتون یکی از اولین کسانی بود که به اسپیرز پیام تبریک ارسال کرد و نوشت: تبریک می‌گویم عزیزم! خیلی خوشحالم! به باشگاه خوش آمدی! در حالی که خواننده، میشل ویزاج هم نوشت: "تبریک می گویم."

 

بریتنی اسپیرز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

تابناک باتو

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------