قلعه نویشوانشتاین، از زیباترین قلعه های جهان (+تصاویر)قلعه نویشوانشتاین,قصر نویشوانشتاین آلمان,عکس های قصر نویشوانشتاین

قصر نویشوانشتاین در آلمان

 

قلعه نویشوانشتاین یکی از مکان های مورد علاقه عکاسان در کشور آلمان می باشد،  قصر نویشوانشتاین مجهز به تمام امکانات رفاهی مدرن آن دوره بوده است.

قلعه نویشوانشتاین، از مکانهای دیدنی آلمان

قصر نویشوانشتاین در کشور آلمان، یکی از کاخ های تاریخی زیبا مربوط به قرن 19 می باشد که بر روی تپه های ناهموار در منطقه باواریا قرار گرفته است. قصر نویشوانشتاین بعد از مرگ لودویگ دوم بایران در سال 1886 برای باردید عموم مردم آزاد شد. سالیانه بیش از 1.3 میلیون نفر از این قصر تاریخی دیدن می کنند.

 

قلعه نویشوانشتاین,تصاویر قصر نویشوانشتاین آلمان,عکسهای قصر نویشوانشتاین

قصر نویشوانشتاین، از بناهای تاریخی و دیدنی آلمان

 

لودویگ دوم پادشاه بایرن، هزینه هنگفتی برای احداث این استراحت گاه خرج کرد. وی با وجود فشارهای عصبی به طبیعت پناه آورده بود و فرمان احداثکاخی مجللو باشکوه بر روی تپه های سرسبز داد تا از مردم شهر به دور باشد. البته گفته می شد که ظاهرا او تصور میکرد که آن جا مکانی مناسب برای ساخت قلمرویی بزرگتر خواهد بود.


قصر نویشوانشتاین یکی از مکان های مورد علاقه عکاسان در کشور آلمان بوده و نیز یکی از مهم ترین مراکز جذب گردشگر در آلمان می باشد.

 

قلعه نویشوانشتاین,مکانهای تاریخی آلمان,عکسهای قصر نویشوانشتاین

عکس های قلعه نویشوانشتاین

 

ساخت قصر نویشوانشتاین طبق پلان سنجیده ای صورت گرفته است. قلعه مجهز به تمام امکانات رفاهی مدرن آن دوره بوده است. در هر طبقه آب جاری وجود داشته است. دستشویی هایی با سیفون خودکار وجود داشته و تمام ساختمان مجهز به سیستم سرمایش بوده است.

 

قلعه نویشوانشتاین,مکانهای تاریخی آلمان,تصاویر نویشوانشتاین

نمای داخلی قلعه نویشوانشتاین

 

طراحی دکوراسیون و تزئینات در قلعه نویشوانشتاین بسیار خوب است و بخاطر سردرهای ارک دار منحنی، پنجره های طاقدار و برج هایی که پنجره هایی قرمز رنگ دارد، یکی از جذابترین و شگفت انگیزترین جاذبه های تاریخی مشهور و از محبوب ترین نقاط توریستی کشور آلمان است.

 

قلعه نویشوانشتاین,نوی‌شوان‌شتاین,تصاویر نویشوانشتاین

تصاویر قصر نویشوانشتاین

 

بهترین زمان بازدید از قلعه نویشوانشتاین
چه این قلعه در زیر پرتو های نور خوشید بدرخشد و چه قله های پیرامون آن پوشیده از برف باشد، کاملاً دیدنی و زیبا است. زمان پیک بازدید از این قلعه ماه های جولای و آگوست است و بدین ترتیب درصورتی که از شلوغی فراری هستید باید زمان دیگری را به جز این ۲ ماه انتخاب کنید.


گردآوری: بخش گردشگری بیتوته

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------