درگیری عرب‌نیا و آرش مجیدی در بوشهر + عکساخبار , اخبار گوناگون, سریال رنگ شک

 

اخبار فرهنگی - درگیری عرب‌نیا و آرش مجیدی در بوشهر + عکس

سکانس های پایانی «رنگ شک» اولین تجربه کارگردانی فریبرز عرب نیا که مربوط به درگیری سروان علی نبوی (فریبرز عرب نیا) و شخصیت منفی داستان «نیم انگشتی» ( آرش مجیدی) است در بوشهر و بر روی دریا تصویربرداری خواهد شد. 

تصویربرداری 80 درصد از مینی سریال «رنگ شک» به کارگردانی فریبرز عرب‌نیا به پایان رسید. بهروز خوش رزم تهیه کننده این کار با اعلام این خبر گفت: بعد از ضبط سکانس های مربوط به بهشت زهرا گروه در حال حاضر مشغول تصویربرداری صحنه های مربوط به مطب دکتر روانشناس هستند و بعد از این مرحله پیش بینی ما این است که ظرف یک هفته آینده برای ضبط سکانس های فینال عازم بوشهر شویم.

 

اخبار , اخبار گوناگون, سریال رنگ شک

 

وی افزود: البته در این فاصله گروه چند روزی استراحت خواهند کرد و عرب نیا برای بررسی موقیعیت جغرافیایی لوکیشن های بوشهر عازم این بندر می شود . پس از بررسی های نهایی سکانس های پایانی که مربوط به درگیری سروان علی نبوی (فریبرزعرب نیا) و شخصیت منفی داستان نیم انگشتی ( آرش مجیدی) است در بوشهر و بر روی دریا تصویربرداری خواهد شد. و پس از این مرحله تصویربرداری به طور کامل به پایان می رسد.

 

اخبار , اخبار گوناگون, سریال رنگ شک

 

این سریال با حضور فریبر عرب‌نیا، آرش مجیدی، شهرزاد کمال‌زاده ، معصومه آقاجانی، رضا امامی ، حمیدرضا هدایتی، امیر مولوی، رضا نوری، پیام لاریان، هدایت الله سجادی و محمدرضا شیرخانلو و با حضور شاهرخ فروتنیان عمار تفتی و شهرام عبدلی ساخته می‌شود.

 

اخبار , اخبار گوناگون, سریال رنگ شک

 

فهرست عوامل پشت دوربین «رنگ شک» عبارت است از: مدیر تصویربرداری: حسن اسدی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: اکبرنصیری، دستیار دوم کارگردان: ارسطو خوش رزم، مدیر تولید: مهدی بدرلو، طراح صحنه : امیر شیرمحمدی ، صدابردار: علی گراکویی، طراح گریم: محسن موسوی، اجرای گریم: آفرین صادقی، پژمان بنفشه خواه، مدیر تدارکات: پرویز کاظم لو، عکاس: مسعود پاکدل. رز ارغوان آذر

 

اخبار , اخبار گوناگون, سریال رنگ شک

 

فیلمنامه این اثر را فریبرز عرب نیا نوشته و داستان یک افسر نیروی انتظامی را روایت می‌کند که ماموریت می‌یابد تا وارد یک باند بسیار مخوف مواد مخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات تنها یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و در این راه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود. «رنگ شک» در مرکز سیمافیلم تولید می‌شود.
اخبار فرهنگی - شبکه ایران

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022