گروه بازیگران فیلم ترنس مالیک مشخص شد/ بازیگر اسکاری در چهار نقشاخبار,اخبارفرهنگی وهنری,گروه بازیگران فیلم ترنس مالیک
گروه بازیگران فیلم جدید ترنس مالیک که شامل مارک رایلنس بازیگر اسکاری است، مشخص شد.

 به گزارش صبا به نقل از فیلم استیج، ترنس مالیک کارگردان بزرگ آمریکایی پس از درام باشکوه اخیرش «یک زندگی پنهان» که این روزها در جشنواره تورنتو در حال نمایش است و قرار است دسامبر امسال در آمریکا اکران شود به سراغ فیلم جدیدش «آخرین سیاره» که پیش از این گفته شده بود در تابستان امسال مراحل تولیدش آغاز می شود، رفته است.

«آخرین سیاره» فیلمی است که قسمت هایی از زندگی مسیح را مورد بررسی قرار می دهد.

حالا از این فیلم جزییات جالب توجهی مثل اولین دسته بازیگران فیلم که شامل مارک رایلنس اسکاری است به گوش می رسد. در کنار رایلنس بازیگر برنده اسکار فیلم «پل جاسوس ها»، ماتیاس شوئن‌آرتس که در فیلم «زندگی پنهان» نقش داشت و جیزا روهریگ ستاره فیلم اسکاری «پسر شائول» هم به فیلم جدید مالیک اضافه شده اند.

جزییات این فیلم زمانی جالب تر می شود که بدانیم مارک رایلنس قرار است نقش شیطان فیلم مالیک، شوئن‌آرتس نقش پطرس و روهریگ نقش عیسی ناصری را بازی کنند.

مارک رایلنس درباره نقش خود در این فیلم می گوید: تری (ترنس مالیک) چهار نسخه از کاراکتر شیطان نوشته است، من پیش از این فکر می کردم یکی از این چهارتا را بازی خواهم کرد اما الان شنیده ام قرار است من هر چهار نقش را بازی کنم. خیلی خوشحالم که می خواهم برای مالیک بازی کنم با این حال کنجکاو هم هستم چون شنیده ام او تمام مدت با بازیگرانش حرف می زند. من عادت ندارم موقعی که دارم بازی می کنم کارگردان فریاد بزند و به من بگوید چکار کنم. با این حال فیلم های مالیک برای من همیشه کنجکاوی برانگیز هستند.

مارک رایلنس می گوید تولید فیلم از ماه اکتبر امسال آغاز می شود و فیلم احتمالا سال ۲۰۲۲ به نمایش دربیاید.

مارک رایلنس همچنین فاش کرد که در حال حاضر در حال کار در پروژه بدون عنوانی از پل گرینگراس است.

ترنس مالیک کارگردان نامدار و گوشه گیر آمریکایی است که فیلم های «زمین های لم یزرع»، «روزهای بهشت»، «خط قرمز باریک» و «درخت زندگی» را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------