درامد خیره کننده ستارگان سینما و تلویزیون از اینستاگراماخبار,اخبار فرهنگی وهنری, اینستاگرام
این روزها ستارگان سینما و تلویزیون در ازای قرار دادن تبلیغات در اینستاگرام خود هزینه های گزافی دریافت می کنند و این موضوع به یک صنعت پولساز برای برخی از این چهره ها تبدیل شده است.

 به گزارش انتخاب، افراد مشهور و پرطرفداری مانند کایلی جنر و سلنا گومز می توانند یک پست اینستاگرامی را با بالاترین رقم ممکن به فروش برسانند. تنها کافیست آنان یک محصول را تبلیغ کنند تا تعداد زیادی از کاربران به سمت خرید این محصول تمایل پیدا کنند.

طبق تحقیقات انجام شده توسط Mediakix ، ستاره های برتر تلویزیون یا چهره های سرشناس هنری بین ۵،۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار برای یک پست اینستاگرامی درآمد کسب می کنند. میانگین درامد ستاره ها بین ۳۷۰۰۰ دلار تا ۴۴۴،۰۰۰ دلار در سال است. البته این یک میانگین پایین رده است. اگر پستهای تبلیغاتی در محدوده متوسط به بالا باشد می توانند حتی بیشتر درآمد کسب کنند یعنی ۸۸۸،۰۰۰ دلار تا ۱.۳۳ میلیون دلار در سال.

جالب است بدانید شخصی مثل کایلی جنر به طور میانگین بین ۱ میلیون تا  ۲ میلیون دلار در سال کسب می کند. کایلی جنر در راه رسیدن به عنوان میلیاردرهای خودساخته است ، تا حدود زیادی به لطف خطوط لوازم آرایشی و تبلیغاتش کسب درامد کرده است. درواقع او چندان خوساخته نبوده بلکه به لطف تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام داده کسب درامد کرده است.

براساس گزارش نیویورک پست ، جوانترین عضو خاندان کارداشیان-جنر که ۱۱۳ میلیون دنبال کننده دارد  از یک پست اینستاگرامی یک میلیون دلار درآمد کسب می کند. حامیان جنر شامل برندهای مشهوری مثل کالوین کلین هستند و در نتیجه وی حدود دو پست در هر ماه برای حامیان مالی خود ارسال می کند. این به این معناست که این ستاره واقعیت می تواند تنها از طریق سود اینستاگرام در سال حداکثر ۲۴ میلیون دلار درآمد کسب کند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------