تهیه كننده «خنده بازار»: قصد نداریم شخصیت كسی را زیر سوال ببریم 

 آتهیه كننده «خنده بازار»: قصد نداریم شخصیت كسی را زیر سوال ببریم

 

فرید شب خیز درباره ی برنامه «خنده بازار» گفت: در این برنامه اصلا خود شخص مورد انتقاد قرار نمی گیرد، بلكه اتفاقاتی كه افتاده را به نقد می كشیم.

فرید شب خیز درباره ی برنامه «خنده بازار» كه از اول ماه رمضان هر شب به روی آنتن شبكه سه رفته و انتقاداتی را هم به همراه داشته است، گفت: در این برنامه اصلا خود شخص مورد انتقاد قرار نمی گیرد، بلكه اتفاقاتی كه افتاده را به نقد می كشیم.

تهیه كننده «خنده بازار»با بیان اینكه هیچ گونه هماهنگی با اشخاصی كه در این برنامه مورد نقد قرار می گیرند، نداشته اند، افزود: ما در این برنامه اصلا قصد نداریم شخصیت كسی را زیر سوال ببریم و فقط اتفاقاتی كه افتاده است را به نقد می كشیم.

وی با بیان اینكه خوب است فرهنگ انتقاد پذیری در جامعه شكل بگیرد، ادامه داد: شاید برنامه «خنده بازار» كمی نقدپذیری را به همه یاد بدهد. این خیلی خوب است كه فرهنگ انتقادپذیری در جامعه شكل بگیرد.

شب خیز در پایان در پاسخ به اینكه آیا قرار است پخش «خنده بازار» بعد از ماه رمضان هم ادامه داشته باشد؟ به ایسنا گفت: اگر مدیر شبكه سه موافقت كند، قرار است این اتفاق بیفتد. به خاطر استقبال خوبی كه مردم در ماه رمضان از برنامه داشتند، شاید این برنامه روزهای تعطیل به صورت روتین پخش شود؛ بنابراین این اتفاق به تصمیم شبكه سه بستگی دارد.

شهاب عباسی به عنوان كارگردان هنری، غلامرضا هاشم زاده مدیر تولید، آرش قادری: سرپرست نویسندگان، شهاب عباسی، حمید برزگر، یزدان فتوحی: نویسندگان، شهرام خلج: طراح گریم، مرتضی ندرلو: مدیر تصویربرداری، علی شب خیز و حامد حسینی: تدوین گر، طاهر رحمانی: طراح صحنه و لباس، فریدون كاظمیان و مسعود دادگر: صدابردار در ساخت مجموعه «خنده بازار» همكاری دارند.

به گزارش ایسنا، طی هفته های اخیر برخی ورزشكاران و هنرمندان از برنامه «خنده بازار» انتقاد كرده اند.

رضا صادقی (خواننده)، مایلی كهن(مربی فوتبال) و علی دایی (مربی تیم راه آهن) از آن جمله اند..... /خبرگزارى ايسنا

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022