آخرین اخبار فرهنگی - هنری

فیلم هیچ‌کس نجاتت نخواهد داد،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

فیلم «هیچ‌کس نجاتت نخواهد داد»؛ آخرالزمان مبهم و ملال‌آور موجودات فضایی

«هیچ‌کس نجاتت نخواهد داد» (No One Will Save You) «متفاوت» است اما تفاوتش از آن جنسی نیست که جاذبه و شگفتی برای مخاطب ایجاد…

کودکان دیروز، بازیگران حرفه‌ای امروزاخبار,اخبار فرهنگی ,فاطیما بهارمست

کودکانی که تا چند سال قبل در سریال‌های تلویزیون نقش تقریبا حاشیه‌ای و کودک را بازی می‌کردند،‌ حالا بزرگ شده‌اند و در آثار تلویزیونی نقش‌های اصلی را به‌عهده می‌گیرند.

اخبار,اخبار فرهنگی ,فاطیما بهارمست

 

فاطیما بهارمست، مانی نوری و مهران ضیغمی سه بازیگر جوان سریال آخرین بازی را مخاطبان تلویزیون از کودکی دیده‌اند و اکنون هر سه نفر آنها در یک سریال نقش‌های اصلی را به‌عهده دارند.

مانی نوری نقش قباد، شخصیت اصلی سریال را بازی می‌کند، بهارمست نقش لیلا را به‌عهده دارد که خواهر قباد است و ضیغمی هم که بیشتر مردم او را با سریال تولدی دیگر به یاد می‌آورند نقش شوهر خواهر قباد را بازی می‌کند. آخرین بازی اولین سریالی است که از حضور این سه بازیگر در کنار هم استفاده کرده است.

بهار‌مست البته در کنار بازیگری، مجری‌گری را هم تجربه کرده و تاکنون اجرای برنامه‌هایی مانند دیده شو و فرش سپید شبکه دو را به‌عهده داشته است. وی درباره بازی‌اش در سریال آخرین بازی به فارس گفت: روز اول تصویربرداری تازه متوجه شدم که قرار است با مانی نوری و مهران ضیغمی هم بازی شوم و همین موضوع برایم بسیار لذت‌بخش بود زیرا هر دوی این افراد در کودکی بسیار پرکار بودند.

وی یادآور شد: نکته‌ای که هم برای من و دوستانم اهمیت داشت این بود که پس از گذشت سال‌ها که از حضور ما در سریال‌های تلویزیونی می‌گذرد باید موفق و خوب نقش‌هایمان را بازی کنیم تا مردم موفقیت ما را ببینند نه این‌که آن‌قدر بد ظاهر شویم که مردم بگویند اینها چرا برگشتند؟

بهارمست که در سریال حلقه سبز ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا هم نقش کوتاهی بازی کرده است، افزود: بازیگرهای کودک در کودکی‌ نقش‌ها را با تحلیل بازی نمی‌‌کنند و در حقیقت نقش خودشان را ایفا می‌کنند. اما وقتی بزرگ می‌شوند، باید حرفه‌ای و با توجه به اصول و فنون بازیگری مقابل دوربین ظاهر شوند.

بهارمست درباره تحصیلاتش گفت: من در هنرستان و دانشگاه بازیگری خواندم، مهران ضیغمی و مانی نوری نیز در رشته‌های بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده‌اند و از این فضا دور نبوده‌‌اند.

وی درباره اجرا توضیح داد: در کل اجرا را دوست ندارم و بازیگری برایم هیجان بیشتری دارد، اما در دوره‌ای برای اجرا هم پیشنهادات خوبی به من می‌شد که نمی‌توانستم آنها را رد کنم هر چند معتقدم که دنیای اجرا کاملا با دنیای بازیگری فرق دارد.

اخبار فرهنگی - جام جم

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------