آخرین اخبار فرهنگی - هنری

سعید روستایی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

واکنش سعید روستایی به ادعای یک مقام وزارت ارشاد: دست پیش میگیرند پس نیفتند

سعید روستایی گفت: اینگونه پیش برود هم می گوییم و هم انجام می دهیم هرچند که عاقبت درگیری با ارشاد (که دائم می گوید از دست ما…

۹ راز خانوادگی باورنکردنی از سلبریتی های هالیوودی که نمی دانستیدسلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

چه درباره ی شجره ی خانوادگی شان باشد و چه درباره ی گذشته ی خانواده ی آن ها، بعضی سلبریتی های هالیوود رازهای خانوادگی باورنکردنی ای دارند.

  

ادوارد نورتون

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

ادوارد نورتون می گوید از کودکی به او می گفتند از نوادگان مستقیم پوکاهانتس، دختر رئیس یکی از قبایل بومی آمریکا است اما همیشه تصور می کرد تمام این ماجرا چیزی جز یک افسانه ی خانوادگی نباشد.

 

با این حال، بررسی های اخیر درباره ی اجداد نورتون نشان داده پوکاهانتس که در قرن دوازدهم میلادی زندگی می کرد، دوازدهمین جد مادری او بوده.

 

سیندی کرافورد

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

سیندی کرافورد، سوپر مدل مشهور و دختر مدلش، کایا گربر هم جد مشهوری دارند. کرافورد تصور می کرد نسبت داشتنش با ارنست همینگوی، نویسنده ی بزرگ آمریکایی، چیزی جز یک شایعه ی خانوادگی نباشد. اما معلوم شده نسب او واقعاً به این چهره ی سرشناس بازمی گردد.

 

رابرت پتیسنون

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

رابرت پتینسون ستاره ی مجموعه فیلم مشهور «گرگ و میش» (Twilight) با یک خون آشام واقعی نسبت دارد. او نسبت دوری با حاکم قرن پانزدهمی رومانی، ولاد سوم، معروف به «ولاد صلابه گر» دارد که خالق رمان «دراکولا»، شخصیت معروف داستان خود را از او الهام گرفته بود.

 

زویی دشانل

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

تصور کنید یک روز متوجه شوید یکی از اجدادتان زندگی خود را برای کمک به آزادی بردگان به خطر انداخته بود. زویی دشانل وقتی به یک برنامه تلویزیونی درباره ی تبارشناسی رفته بود، به حقیقت جالبی درباره ی شجاعت این زن پی برد. این زن صاحب یک ملک بود که جزئی از راه آهن زیرزمینی مشهور آمریکا بود، شبکه‌ای از راه ‌های مخفی و خانه‌ های امن در آمریکا که از سوی بردگان سیاهپوست و با کمک متحدان آن ها، در قرن نوزدهم میلادی برای فرار به ایالت ‌های آزاد و کانادا مورد استفاده قرار می‌ گرفت.

 

جانی دپ

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

کارشناسان حوزه ی تبارشناسی پی بردند جانی دپ دودمان دور مشترکی با خاندان سلطنتی انگلیس دارد. آن ها متوجه شدند این بازیگر مشهور، با الیزابت دوم، ملکه ی فقید انگلیس نسبت دوری دارد. جد مشترک آن ها شاه ادوارد دوم است که در قرن سیزدهم میلادی بر انگلیس حکومت می کرد.

 

گلن کلوز

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

گلن کلوز بعد از حضور در یک برنامه تلویزیونی متوجه شد نسبت دوری با پرنسس دایانا دارد. آن ها در سال ۱۹۸۹ در یک مراسم سینمایی با یکدیگر آشنا شده و عکس گرفته بودند، اما از قرار معلوم، کلوز تا پیش از حضور در آن برنامه تلویزیونی از نسبت خود با عروس پیشین خاندان سلطنتی بی اطلاع بود.

 

اپرا وینفری

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

اپرا وینفری فاش کرد او خواهری ناتنی به نام پاتریشیا دارد که مادرش از او پنهان کرده بود. مادر وینفری، در سال ۱۹۶۳ سرپرستی پاتریشیا را واگذار کرده بود، به همین دلیل این مجری مشهور ۴۷ سال از وجود خواهر ناتنی خود بی خبر بود. این دو خواهر حالا رابطه ی نزدیکی با یکدیگر دارند و حتی در سال ۲۰۱۱ وینفری او را به همراه خود به مراسم اسکار برد.

 

نیکلاس کیج

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

نام واقعی نیکلاس کیج، نیکلاس کیم کاپولا است. علت آشنا بودن نام خانوادگی اش این است که او برادرزاده ی فرانسیس فورد کاپولا و بنابراین دخترعموی سوفیا کاپولا است. نیکلاس کیج برای آنکه نام خانوادگی اش جلب توجه نکند آن را تغییر داد.

 

جک نیکلسون

سلبریتی ها ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

جک نیکلسون پس از ۳۷ سال زندگی پی برد خواهرش، جون و مادرش، اتل می در حقیقت مادر و مادربزرگ او هستند. جون پس از آنکه از رابطه ای خارج ازدواج صاحب پسرش جک شد، وانمود کرد خواهر او است. والدین جون هم خود را پدر و مادر جک جا زدند. جک نیکلسون تازه در سال ۱۹۷۰، پس از افشاگری یک خبرنگار به این حقیقت پی برد.

 

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023