آخرین اخبار فرهنگی - هنری

شقایق دهقان و الناز شاکردوست،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند

شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند. به گزارش فارس، شقایق دهقان به‌دلیل هنجارشکنی به دادسرا احضار شده و باید…

بازیگر مشهور ادعای فروش چهره‌اش را تکذیب کرد بروس ویلیس,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
نمایندگان «بروس ویلیس» در مصاحبه با «بی‌بی‌سی» ادعای فروش امتیاز چهره این بازیگر به یک کمپانی دیپ‌فیک برای خلق «دوقلوی دیجیتال» را تکذیب کردند. 

به  گزارش همشهری آنلاین؛  هفته گذشته گزارش شد که ویلیس امتیاز بازآفرینی دیجیتال چهره‌اش را به یک کمپانی دیپ‌فیک روسی موسوم به دیپ‌فیک فروخته است. ویلیس در ماه مارس گذشته در پی ابتلا به آفازی از بازیگری بازنشسته شد.

 

با این حال نمایندگان ویلیس به «بی‌بی‌سی» می‌گویند: «شایعه فروش امتیاز نادرست است... بروس نمی‌تواند هیچ امتیازی را به هیچ‌کس بفروشد، این امتیاز به صورت پیش‌فرض به خودش تعلق دارد.»

 

«کلایدر» ادعا کرده بود که ویلیس پس از آزمایش این تکنولوژی برای یک تیزر تلویزیونی روسی با این قرارداد موافقت کرده است: «از دقتی که شخصیتم پیدا کرده بود راضی بودم. یک مینی-فیلم در ژانر اکشن-کمدی معمول من است. به نظر من، فرصتی عالی است برای بازگشت به گذشته. با ظهور این تکنولوژی مدرن، توانستم ارتباط برقرار کنم، و در فیلمبرداری مشارکت کنم. تجربه بسیار نو و جالبی است، و از تمام اعضای گروهمان تشکر می‌کنم.»

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022