آخرین اخبار فرهنگی - هنری


دکتر استرنج ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

«دکتر استرنج» صدر گیشه جهانی سینما را نگه داشت

فیلم سینمایی «دکتر استرنج ۲» در دومین هفته نمایش در سینماهای آمریکا و جهان، همچنان در صدر جدول فروش سینماها قرار گرفت. به…

سریالی که وجدان‌ها را در ایام محرم به چالش می‌كشدنویسنده تلویزیون گفت: سریال "هاتف" با مضمون عدالت در خانواده و جامعه،وجدان ها را در ایام محرم به چالش می كشد.

فروغ فروهیده نویسنده سریال"هاتف" در گفت و گو با  میزان گفت: سریال "هاتف" در واقع این موضوع را دنبال می کند كه اگر عدالت پشت در خانه ما بیاید و ما را به چالش بكشد، در را باز می كنیم یا نه. یعنی ما فقط ناقد عدالت اجتماعی هستیم یا اگر قرعه به خودمان افتاد، همان قدر عدالت اجتماعی داریم یا نه.

 

 اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی, سریال هاتف

وی ادامه داد: من از جایی به ایده قصه سریال"هاتف"رسیدم كه ما خیلی سر اختلاس ها و بی عدالتی هایی كه در سطح كشور می شود دلمان به درد می آید.اما اگر فرد اختلاس گر همسر و فرزند خودمان باشد،آیا همان قدر عكس العمل نشان می دهیم.

 

فروهیده در خصوص قهرمان قصه سریال"هاتف" بیان كرد: قهرمان قصه سریال "هاتف" زنی سی و چند ساله،خبرنگار و فعال اجتماعی به نام "ریحانه" است كه زیبا بروفه به ایفای این نقش می پردازد و این فرد بسیار درگیر مفهوم عدالت است و قصه این مجموعه از درگیری "ریحانه" با موضوعی تحت عنوان بسته شدن خوابگاه زنان بی سرپرست شروع می شود.

 

وی ادامه داد: عامل بسته شدن این خوابگاه فردی برج ساز است که در همان محل برای ساختن برج خود، این خوابگاه را به بدنامی در محل محکوم می کند بدون آن كه از ماهیت و ساختار این ساختمان اطلاعی داشته باشد، در ادامه "ریحانه" قهرمان قصه علیه این فرد شكایت می كند اما شهود در دادگاه حاضر نمی شوند و ریحانه محكوم به افترا می شود.

 

 اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی, سریال هاتف

  

این نویسنده گفت: این چالش در قصه با حال و هوای محرم ادامه دارد تا جایی كه "ریحانه" مانند تمام انسان ها در مقابل حقیقت تنها می ماند و انتخاب نهایی بین حق و نا حق را به دوش خود می كشد.

 

گفتنی است سریال"هاتف"به كارگردانی داریوش یاری و تهیه كنندگی نعمت چگینی با بازی زیبا بروفه،حمید گودرزی در ایام محرم بر روی آنتن شبكه یك می رود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------