تاثیر بیان بر مولکول آبتاثیر بیان بر مولکول آب, تاثیر کلمات بر مولکول آب, اثر بیان بر مولکول آب

تاثیر بیان بر مولکول آب

 

تاثیر کلمات و افکار بر مولکول های آب

آقای ماسارو ایموتو (Masaru Emoto)، دانشمند ژاپنی تحقیق جالبی کرده است. آقای ایموتو در مورد آب و تاثیرپذیری و هوشیاری آن تحقیق کرده است. در ادامه شما را با این تحقیق آشنا می کنیم.

ما به عنوان هندی ها هزاران سال است که این را می دانیم که همه چیز، چه جامد، مایع یا گاز، با فرکانس خاصی ارتعاش می کند. این حقیقت نیز توسط نیکولا تسلا و دانشمند ژاپنی ماسارو ایموتو کشف و تأیید شد.

 

دعاها، افکار مردم از طریق آب منتقل می شود - آزمایش ماسارو ایموتو

همانطور که از جنبش پروژه صلح آب توسط ماسارو ایموتو مشاهده می کنید، آزمایشی برای بررسی تأثیر نماز بر سلول های ما انجام شد.

 

آیا می دانید صحبت کردن و افکار مردم از طریق آب منتقل می شود.

 

consciousness آگاهی ما بر آب تأثیر می گذارد. افکار جمعی ما تأثیر ویژه ای دارد. آنها مانند نور لیزر هستند که می توانند حتی به سطح ماه برسند.

 

picture تصویر کریستال آب قبل از نماز وحشتناک به نظر می رسد. دقیق تر بررسی کنید، به نظر می رسد که زنی در حال نومیدی است که در حال مبارزه و رنج است. با این حال تصویر دیگر زیبا بود.

در کمال تعجب، این یک شش ضلعی نبود بلکه یک هفت ضلعی بود.

 

ما قبلاً هرگز نتوانسته بودیم چنین تصویری از کریستال هفت ضلعی بگیریم. من تعجب کردم که چرا این اتفاق افتاده است ، به زودی به دلیل آن پی بردم و یک فرضیه جدید ایجاد کردم: آب یک پایلوت برای همه موجودات است.

 

هنگامی که انسانها، که در جهان سه بعدی زندگی می کنند، به دنیای دیگر حرکت می کنند، آب به تنهایی می تواند با سطوح انرژی آگاهی آنها هماهنگ شود.

 

آب تنها عاملی است که با انسان تداخل ندارد و آنها را به ابعاد دیگر همانطور که هستند می برد. بنابراین، در جهان سه بعدی، آب باید خواص فیزیکی خود را به طرق مختلف تغییر دهد. بنابراین، نکاتی را در مورد عملکردهای آن به ما ارائه دهید. آرمان نهایی آب در منظومه شمسی باید خود "نور" باشد.

 

ماسارو ایموتو، در آزمایش خود متوجه شد که کلمات خیلی سریع روی مولکول های آب تاثیر می گذارند.

 

ماسارو ایموتو، در آزمایش خود، مقداری آب در یک ظرف ریخت. پس از آن افکار مثبت و کلمات زیبا را بر آن آب خواند و یا نوشت. بعد آن را سریع منجمد کرد. با میکروسکوپ های فوق پیشرفته از مولکول های یخ آن ظرف عکس گرفت.

 

او همین کار را روی ظرف آب دیگری انجام داد اما این بار با افکار منفی و کلمات زشت روی آب اینکار را انجام داد. و فورا آن منجمد کرد. و باز از مولکول های آن عکس گرفت. 

 

در کمال ناباوری و تعجب، مشاهده کرد که تصویر اولی که افکار مثبت داشت شکل مولکول های آب به صورت شش وجهی و زیبا بودند. اما تصویر مولکول های آب در ظرف دوم، شکل هندسی منظمی نداشتند و اصلا زیبا نبودند.

 

تاثیر این کلمات تفاوتی در نوع آن نداشت. این کلمات را چه بر آب می نوشتی و یا به زبان می آوردی، به هر زبانی که بود تفاوتی نداشت. آن ها تاثیر خود را روی آب می گذاشتند.

 

این افکار حتی روی آب رودخانه ها و ... هم تاثیر دارد. حتی افکار منفی مردم شهر و روستا روی مولکول های آب رودخانه ها تاثیر می گذارد. ماسارو ایموتو، این آزمایش را روی آب دریاچه بیواکو انجام داد. او گفت چون آب این دریاچه ساکن است و حرکتی ندارد باعث شده است که مولکول های آب زشت شوند. همین آب ها تاثیر منفی روی گیاهان و ... که از آن استفاده می کنند دارد.

 

در جهان هستی و دنیایی که زندگی می کنید همه مخلوقاتی که دارای هدف و آرزویی هستند و بسوی آن در حال حرکت هستند، این آرزو و این رویا باعث زیبا شدن و قوی شدن آنها می شود. از قطره آب گرفته تا انسان ها و تا بزرگترین اجرام آسمانی، این حرکت است که باعث زیبایی درونی و بیرونی آنها می شود.

 

تاثیرات بیان بر آب, تاثیر افکار و کلمات بر مولکول آب, آیا بیان روی مولکول های آب تاثیر دارد

تصاویری از تاثیر افکار و بیان بر مولکول های آب

 

همانطور که می دانید؟

کلمات دارای انرژی هستند.

هر کلمه ای بطرف کائنات ساطع می شود، مجددا به خود ما و زندگی خود ما باز می گردد.

 

جهان هستی (کائنات) انرژی این کلمات را به زندگی ما تهاتر می نماید. (تهاتر یعنی چه؟ آن هم در تبادل انرژی با جهان هستی؟)

 

عوامل موثر در مبحث تاثیر کلمات بر مولکول های آب:

1- نامه هایی که برای آب نوشته می شوند (جملات مثبت بر روی مولکول های آب، تأثیر مثبت دارد و مولکول های تشکیل شده از آب شکل منظم به خود می گیرند و جملات منفی اثر برعکس)

 

2- نمایش تصویرها

3- پخش صوت

 

4- خواندن دعا (وقتی روی آب دعا خوانده می شود مولکول های آب منظم ترین شکل را به خود می گیرند، در دعا لفظ مهم نیست، حس درونی که دعا را می خواند مهم است)

 

گردآوری: بخش علمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------