ادامه تصویربرداری «معراجی‌ها» در تهران + تصاویرسریال معراجی‌ها, علی صادقی,مسعود ده نمکی

 ادامه تصویربرداری «معراجی‌ها» در تهران + تصاویر

تصویربرداری سریال «معراجی‌ها» در تهران پیگیری می‌شود. رضا رویگری، سیدمهرداد ضیایی، امیر نوری، کاوه خداشناس، اسماعیل سلطانیان، نیما شاهرخ شاهی، علی صادقی، محمود عزیزی، حدیثه تهرانی، حسین مهری، سمانه پاکدل و اصغر نقی زاده از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین این مجموعه رفته‌اند.

 مسعود ده‌نمکی در دومین تجربه سریال سازی‌اش، پس از سه‌گانه «اخراجی‌ها» و «رسوایی» مجموعه تلویزیونی «معراجی‌ها» را کارگردانی می‌کند.

سریال معراجی‌ها, علی صادقی,مسعود ده نمکی

این مجموعه تلویزیونی اوایل مهرماه جلوی دوربین رفت و ضبط تصاویر همچنان در تهران پیگیری می‌شود. رضا رویگری، سیدمهرداد ضیایی، امیر نوری، کاوه خداشناس، اسماعیل سلطانیان، نیما شاهرخ شاهی، علی صادقی، محمود عزیزی، حدیثه تهرانی، حسین مهری، سمانه پاکدل و اصغر نقی زاده از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین این مجموعه رفته‌اند.

سریال معراجی‌ها, علی صادقی,مسعود ده نمکی

«معراجی‌ها» داستانی است که در آن قرار است تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه‌ها دفن شوند اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می‌کند که آغاز قصه‌ای می‌شود که گروهی از دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته شده و ... .

سریال معراجی‌ها, علی صادقی,مسعود ده نمکی

فیلمنامه سریال «معراجی‌ها» در 26 قسمت 40 دقیقه‌ای توسط یک گروه نویسنده به سرپرستی مسعود ده‌نمکی به نگارش در آمده و قرار است این مجموعه از شبکه یک سیما به روی آنتن رود.

سریال معراجی‌ها, علی صادقی,مسعود ده نمکی

تهیه کنندگی دومین سریال ده‌نمکی پس از مجموعه «دارا و ندار» - که نوروز 89 روی آنتن شبکه تهران رفت - را محمود رضوی به عهده دارد./ شبکه ایران

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------