آخرین اخبار فرهنگی - هنری

فیلم آواتار،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

جیمز کامرون دیگر «آواتار» نمی‌سازد/ از کار و زندگی افتادم

کارگردان فیلم پرفروش «آواتار» گفت: فیلم‌های مجموعه «آواتار» مرا از کار و زندگی انداخته‌اند و امکان دارد ساخت دو قسمت آخر را…

شاهکار جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب را بیشتر بشناسید | صداپیشه این عروسک پیچیده کیست؟برنامه مهمونی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
برنامه مهمونی جدیدترین اثر ایرج طهماسب، هرروز با معرفی یک عروسک با کاراکتر جدید دوستداران این برنامه را پای تلویزیون میخکوب می کند. 

به گزارش همشهری آنلاین، برنامه مهمونی جدیدترین اثر ایرج طهماسب است که در آن نشانی از کلاه قرمزی و دوستانش نیست اما آقای مجری حتی بدون حضور کلاه قرمزی توانسته است تماشاگر را در برابر تلویزیون میخکوب کند.

 

در برنامه مهمونی عروسک های جدیدی وجود دارند که اکثر آن ها کارکنان سالن عروسی نزدیک خانه جدید ایرج طهماسب هستند و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. در قسمت یازدهم برنامه مهمونی روح مهمان آقای طهماسب و عروسک‌ها است اما صداپیشه شخصیت عروسکی جدید در برنامه‌ مهمونی چه کسی است؟

 

برنامه مهمونی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

روح جدیدترین شاهکار ایرج طهماسب

مجید توکلی مشاور کارگردان و خواننده تیتراژپایانی در برنامه مهمونی به تازگی ویدیویی از شخصیت عروسکی جدید در برنامه‌ مهمونی را منتشر کرد و از صداپیشه آن رونمایی نمود و نوشت:

 

«و بالاخره «روحی» رونمایی شد. شخصیت دوست‌داشتنی جدید مجموعه «مهمونی» که با خلاقیت و نبوغ ایرج طهماسب شکل گرفت و با صدا و مغز بهادر مالکی جان گرفت و دو چیره‌دست عروسک‌گردانی، محمد لقمانیان و علی پاکدست هم بازی‌دهندگانش هستند.

 

فارغ از علاقه شخصیم به این عروسک، به نظرم یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌هایی است که تا امروز ایرج طهماسب خلق کرده و یک قمار تمام عیار به حساب میاد. و چقدر خوب که همه‌چی دست به دست هم داد تا «بهادر مالکی» صداپیشه خلاق روحی باشه.

 

این ۵۸ ثانیه فقط بخش کوتاهی از همه‌ی این نبوغ و خلاقیته. ترکیب نبوغ خالق شخصیت همراه با خلاقیت ذهن بهادر.

 

به گفته‌ی «روحی» سعدی سه جلد کتاب داره:گلستان، بوستان و روحستان!»

 

مختصری درباره صدا پیشه روح برنامه‌ مهمونی

بهادر مالکی صداپیشه و عروسک گردان متولد ۸ اسفند ۱۳۶۱ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. بهادر مالکی فعالیت در تلویزیون را به عنوان صداپیشه، در برنامه «خانم حنا» آغاز نمود و صداپیشه فامیل دور است و به تازگی نیز به برنامه مهمونی ایرج طهماسب اضافه شده و صداپیشه شخصیت عروسکی جدید روح در برنامه‌ مهمونی است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------