ماجرای خنده‌دار کتک خوردن جکی چان از بروس لی چه بود؟ اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,جکی چان
بعد از به تصویر کشیدن بروس لی در فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود»، تاکنون صحبت‌های زیادی در مورد این بازیگر شده است. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هالیوود ریپورتر، به نظر می‌رسد هر کسی که با بروس لی کار کرده از طرفداران همیشگی او محسوب و این قاعده شامل جکی چان هم می‌شود.

 

این دو بازیگر مشهور فیلم‌های اکشن در فیلم سینمایی «اژد‌ها وارد می‌شود» با یکدیگر بازی کرده اند؛ هر چند برای چند سکانس کوتاه. بروس لی در آن فیلم نقش اول بود و چان جوان در بین تبهکار‌هایی بود که به راحتی توسط شخصیت لی شکست داده شد.

 

جکی چان اخیراً خاطره‌ای جالب در مورد همکاری اش با بروس لی در فیلم «اژد‌ها وارد می‌شود» گفته که توسط خانواده بروس لی به اشتراک گذاشته شده است. در این فیلم بروس لی به صورت اتفاقی در یک مبارزه به چان صدمه می‌زند.

 

جکی چان در این باره گفت: پشت دوربین و در حال تماشای بروس لی بودم. بعد به طور ناگهانی به سمت او دویدم، اما خیلی سریع همه چیز جلو چشم هایم سیاه شد. او یک ضربه درست به سر من وارد کرد. احساس گیجی می‌کردم و به بروس لی خیره بودم؛ تا زمانی که کارگردان گفت کات او در حال ایفای نقش بود!

 

بازیگر «ساعت شلوغی» ادامه داد: سپس او دور و بر خود را نگاه کرد و گفت «وای خدای من» و به سمت دوید و به من گفت که متاسف است. اما من تظاهر کردم که هنوز درد دارم تا به این بهانه بروس لی بیشتر در کنار من بماند! من در تمام روز در حال تظاهر کردن بودم.

 

گفتنی است پس از انتشار فیلم «روز و روزگاری در هالیوود» صحبت‌های زیادی در مورد بروس لی مطرح شده بود و نزدیکان او از به تصویر کشیدن بروس لی به عنوان یک شخصیت مغرور انتقاد کردند؛ اما تارانتینو در جواب اعلام کرد که بروس لی واقعاً مغرور بود!

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,جکی چان

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------