تجربه «بوتاکس» پس از «شهربازی»/ هر روز به بازیگری فکر می‌کنم اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم بوتاکس
سروش سعیدی بازیگر و تهیه‌کننده فیلم «بوتاکس» به‌عنوان اولین فیلم بلند کاوه مظاهری پس از کارگردانی چند فیلم کوتاه موفق،‌ درباره همکاری با این فیلمساز و نقشش در این فیلم توضیحاتی ارائه کرد. 

سروش سعیدی بازیگر و یکی از تهیه‌کنندگان دو تجربه اخیر کاوه مظاهری در مقام کارگردان یعنی فیلم کوتاه «شهربازی» و فیلم بلند «بوتاکس» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تجربه حضور در اولین فیلم بلند این کارگردان گفت: من در فیلم کوتاه «شهربازی» هم علاوه بر بازیگری، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم بودم که فیلم بسیار موفقی برایمان شد. همکاری خوبی که سر این فیلم باهم داشتیم باعث شد تا همکاری مجددمان در فیلم «بوتاکس» شکل بگیرد.

 

وی افزود: بعد از فیلم «شهربازی» من به کانادا بازگشتم ولی همچنان با کاوه مظاهری در تماس بودم و او مرا در جریان ساخت اولین فیلم بلندش گذاشت. بعد از اینکه درباره فیلم صحبت کردیم به این نتیجه رسیدیم که با هم روی این فیلم کار کنیم و قرار شد باز هم من هم به عنوان بازیگر و هم تهیه‌کننده با او همکاری داشته باشم. دوست داشتیم خودمان تهیه‌کنندگی فیلم را انجام بدهیم چون می‌خواستیم فیلمی کاملاً هنری بسازیم.

 

این بازیگر با اشاره به نقش کوتاهش در «بوتاکس» بیان کرد: بعد از اینکه تصمیم گرفتیم با هم در فیلم «بوتاکس» همکاری داشته باشیم، کاوه به من بازی در نقش عماد را پیشنهاد داد. من خوشحال شدم، چون با این نقش ارتباط خوبی برقرار کرده بودم و به نظرم عماد در فیلمنامه نقش کلیدی دارد. اصلاً به کوتاهی یا بلندی نقش فکر نکردم. برای من تاثیرگذاری نقش در فیلم نکته مهم‌تری است. عماد، شخصیت مهمی در قصه فیلم «بوتاکس» است چون تمام ماجرای فیلم بر اساس این شخصیت پیش می‌رود.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم بوتاکس

سروش سعیدی در نمایی از «شهربازی»

سعیدی درباره همکاری با کاوه مظاهری هم توضیح داد: من و کاوه رابطه کاملاً حرفه‌ای با هم در طول ساخت فیلم داشتیم. هر دوی ما برای کار همدیگر احترام زیادی قائل هستیم. زمانی که بازیگری می‌کردم، او کارگردان من بود و هر کجا که لازم بود به عنوان تهیه‌کننده مشترک مسائل را باهم در میان می‌گذاشتیم. در این فیلم همه‌چیز سر جای خودش بود.

 

وی با اشاره به سکونتش در خارج از کشور بیان کرد: من در لندن به دنیا آمدم و تا ۱۲ سالگی هم ساکن لندن بودم. مدتی در نیویورک زندگی کردم و در حال حاضر سال‌هاست که در تورنتو زندگی و کار می‌کنم. به بازیگری از قبل علاقه داشتم و بازیگری را از تئاتر شروع کردم. بعد وارد کار تولید شدم و شرکت تهیه و تولید فیلم خودم را در کانادا تأسیس کردم. در اینجا هم کار بازیگری و تهیه‌کنندگی فیلم‌های کوتاه، بلند و برنامه‌های تلویزیونی انجام می‌دهم. تا امروز هم توانسته‌ام کارهای خوبی در اینجا انجام بدهم. تا قبل از آشنایی با کاوه مظاهری در ایران کار بازیگری یا تهیه‌کنندگی فیلم انجام نداده بودم ولی بعد از این همکاری‌ها، پیشنهاداتی داشتم که به خاطر مشغولیت‌های خودم در کانادا هنوز فرصت نشده تا بتوانم آن‌ها را انجام بدهم.

 

سعیدی در پایان گفت: در حال حاضر بازیگری اولویت من و عشق زندگی‌ام است و هر روز به آن فکر می‌کنم. می‌خواهم بازیگری را ادامه بدهم و برایم مهم نیست در خارج باشد یا در ایران. ادامه فعالیتم در سینمای ایران به شرایطش بستگی دارد. اگر شرایط مناسبی پیش بیایید حتماً ادامه می‌دهم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------