روایت کاوه خداشناس از بازی در «صبح آخرین روز»کاوه خداشناس,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
خداشناس گفت: کارگردان و تهیه‌کننده سریال «صبح آخرین روز» گفتند تحت هر شرایطی باید این نقش را بازی کنی. 

 به  گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، کاوه خداشناس بازیگر نقش شهید شهریاری در سریال «صبح آخرین روز» اظهار کرد: بازی در نقش شهید شهریاری دانشمند بزرگ هسته‌ای کشورمان یکی از افتخارات کارنامه هنری من است.

 

وی افزود: ابتدای امر، نقش‌آفرینی در نقش این شخصیت برایم دشوار بود و حتی از تهیه‌کننده و کارگردان اثر خواستم نقش دیگری به من بدهند، ولی جواب آن‌ها فقط یک لبخند و یک جمله بود؛ «تحت هر شرایطی باید این نقش را بازی کنی».

 

این هنرمند با بیان اینکه لحظات بسیار خوبی را هنگام نقش‌آفرینی به جای شهید شهریاری تجربه کرده است گفت: انرژی مثبت زیادی از سوی دوستان و به ویژه خانواده این شهید بزرگوار گرفتم و اگر همراهی آن‌ها نبود، شاید کار به این خوبی و باورپذیری تولید نمی‌شد، هر روز این پروژه برایم دلپذیر و مملو از خاطرات شیرین است.

 

وی ادامه داد: برای ایفای نقش شهید شهریاری دیدار‌های متعدد و مفصلی با خانواده شهید و همکاران او در سازمان انرژی اتمی و دانشگاه شهید بهشتی و حتی برخی شاگردانشان داشتم، چون برایم مهم بود که با رفتار و شخصیت او آشنایی بیشتر پیدا و از این مسئله در شخصیت‌پردازی بهتر استفاده کنم به همین دلیل از این کار ساده نگذشتم و به ریزترین مسائل از جمله تکه کلام‌های این شهید حتی در منزل توجه داشتم.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------