آنجلینا جولی به کمک یونیسف شتافتآنجلینا جولی 18 دقیقه برای عکاسی زیرنیش زنبورها ماند.او این عکس ها را برای مجله نشنال جیوگرافیک و برای تبلیغ زنبور ملکه در روز جهانی زنبورها گرفته است. 

به  گزارش دنیای تصویر آنلاین؛  آنجلینا جولی 18 دقیقه برای عکاسی زیرنیش زنبورها ماند.او این عکس ها را برای مجله نشنال جیوگرافیک و برای تبلیغ زنبور ملکه در روز جهانی زنبورها گرفته است.

آنجلینا جولی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

دن وینتر عکاس این تصاویر نگران سلامتی افراد در دوران عکسبرداری بود. او می گوید:« به عنوان یک زنبوردار وقتی به من ماموریت این عکسبرداری را دادند، نگرانی اصلی ام سلامت گروه، آنجلینا جولی در دوران همه گیری بود. زنبوران زنده هم عکسبرداری را پیچیده کردند. تنها روشی که به نظرم عکسبرداری را تضمین می کرد روشی بود که چهل سال پیش ریچارد اودون برای خلق تصویر مشهور زنبوردار استفاده کرد.»

آنجلینا جولی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

گروه از زنبورهای ایتالیایی برای عکسبرداری استفاده کردند . دین وینتر می گوید سرصحنه همه لباس مخصوص تن شان بود به جز آنجلینا جولی.اما هیچ کدام جولی را نیش نزدند.

آنجلینا جولی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

اخیرا آنجلینا جولی در روز ملی زنیور به عنوان مادرخوانده زنان برای زنبورها لقب گرفته است. این یک برنامه پنج ساله توسط سازمان یونسکو است که می خواهند 2500 لانه زنبور و 125 میلیون زنبور تا سال 2025 به تولید برسانند و از 5 زن زنبوردار حمایت کنند. در این طرح برند عطر گرلن هم همکاری می‌کند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------