پخش ۸۰فیلم در تعطیلات از تلویزیونفیلم سینمایی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
۸۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ خرداد ماه روی آنتن شبکه های سیما می روند که از این تعداد «حق سکوت»، «سلیم»، «نجات مزرعه»، «گلوله گمشده» و «خاکستر در برف» پنج اثر جدید هستند. 

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما:فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «بیست و چهار»، «بازگشت»، «جابربن حیان (قسمت ۱)»، «قیام»، «جابربن حیان (قسمت ۲)»، «رگبار»، «تهران دربست»، «آینه ای در غبار»، «خشت بهشت»، «مسافر ارغوان»، «پیشواز»، «حق سکوت»، «افرا»، «غافل»، «سلیم»، «میلیونر زاغه نشین»، «سال های برف و بنفشه ۱»، «گلوله گمشده»، «سال های برف و بنفشه ۲»، «آتش آسمان»، «زنده باد ناراسیمها ردی»، «صنوبر»، «نجات مزرعه»، «کیلومتر ۱۴»، «کوه نوردان»، «خاکستر در برف»، «در جنگل سیبری»، «دوست ربات من»، «نسترن های وحشی»، «تنها در اعماق»، «نردبان»، «انتقام»، «پل سفید»، «تونل»، «آسمان خراش جهنمی»، «ای تی موجود ماوراء زمین»، «کیلومتر ۱۴ (قسمت اول)»، «ندامت»، «کد آبی»، «تماس»، «ترون»، «موج»، «دو جریب زمین»،

 

«آخرین مسابقه»، «کیلومتر ۱۴ (قسمت دوم)»، «نبرد جبار»، «تشخیص قتل»، «نشانه ها»، «اراده قوی»، «سیکاریو»، «واکسی»، «کنارم بمان»، «مثل یک پدر»، «سامورایی رامن فروش»، «زندانی ایرلندی»، «اثبات»، «باران سخت»، «از کرخه تا راین»، «جیب بر»، «نامه هایی به خدا»، «دریاچه ماهی»، «آتش فشان»، «انتخاب ادل»، «مردی که بی نهایت می شناخت»، «قرارداد»، «آقای اوه»، «شیر کوچولوی شجاع»، «بنیامین»، «داستان سامرا»، «افسانه آرش»، «وای آمپول»، «شن شن»، «پا به پای آفتاب»، «اقبال کودک شجاع»، «خیال نقش»،

 

«۱۲ سال بردگی»، «پرونده»، «روز لیلا»، «تیغ و ترنج»، «سوها» و «نبض نگاه» پنج‌شنبه، جمعه، شنبه و یک شنبه ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ خرداد ماه مصادف با سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب و قیام تاریخی ۱۵ خرداد و همچنین شهادت امام جعفر صادق (ع) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

 

شبکه یک سیما

 فیلم تلویزیونی «بیست و چهار» به کارگردانی «داریوش ربیعی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

قاسم زارع، نرگس محمدی و میثاق زارع در این فیلم بازی کرده‌اند.

  

فیلم تلویزیونی «بازگشت» به کارگردانی «علی غفاری»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

آتیلا پسیانی، حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، هرمز سیرتی، سمیرا سیاح و زهرا سعیدی در فیلم تلویزیونی «بازگشت» بازی کرده اند.

 

 

فیلم تلویزیونی «جابربن حیان (قسمت ۱)» به کارگردانی «جواد افشار»، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

اکبر عبدی، جعفر دهقان، زیبا بروفه، حسن جوهرچی، علیرام نورایی، سودابه بیضایی، حسن اسدی، انوشیروان ارجمند، عنایت شفیعی، حسین توشه، فرهاد بشارتی، علی جاوید فر، سعیده عرب، اصغر نیکخواه، محسن افشار، کریم اکبری مبارکه و بابک والی بازیگران این فیلم هستند.

  

فیلم تلویزیونی «قیام» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

داستان این فیلم در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت محمدرضا پهلوی است.

 

حسین نورعلی، امیریل ارجمند، سعید نیکپور و شکرخداگودرزی در فیلم تلویزیونی « قیام» بازی کرده اند.

 

 

قسمت دوم فیلم تلویزیونی «جابربن حیان (قسمت ۲)» به کارگردانی «جواد افشار»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  

فیلم تلویزیونی «رگبار» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

این فیلم برگرفته از قیام ۱۵خرداد در سال ۱۳۴۲ و مبارزه مردمی با رژیم شاهنشاهی و نحوه برخورد رژیم با مردم و به شهادت رسیدن عده زیادی از مردم را نمایش می دهد.

 

سعید نیک پور، شکرخدا گودرزی، امیریل ارجمند و گوهرخیراندیش در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

  

شبکه دو سیما 

فیلم تلویزیونی «تهران دربست» به کارگردانی «حسین تبریزی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 

خلاصه داستان فیلم در مورد فرهاد پسر ساده و در عین حال صادقی است که پس از درگذشت پدرش، با خواهرش فریبا به‌تنهایی زندگی می‌کنند. روزی که برای خوردن ناهار به ساندویچی رفته، با پسر جوانی به‌نام ساعد برخورد می‌کند که از او می‌خواهد در گرفتن انتقام از شوهر خواهرش، به او کمک کند....

 

امیر غفارمنش، افشین سنگ‌چاپ، کیانوش گرامی، مریم کاویانی و زهرا سعیدی بازیگران این فیلم هستند.

 

 

فیلم تلویزیونی «آینه ای در غبار» به کارگردانی «ایمان افشاریان»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم خواهیم دید: مهرداد و پرهام دستگاهی را اختراع می کنند که با آن قادرند صداهای مانده در فضا را در مکان های مختلف، بازشنوی کرده و طول موج آنها را ثبت کنند. این دستگاه به مهرداد این فرصت را می دهد که یک معمای کهنه خانوادگی را که به فعالیت های انقلابی پدربزرگش در سال هزار و سیصد و چهل دو مربوط می شود کشف کند و پدرش را از مخمصه ذهنی نجات دهد.

 

حبیب دهقان نسب، امیر رضا دلاوری و افشین کتان چی در فیلم تلویزیونی «آینه ای در غبار» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

 

 

فیلم تلویزیونی «خشت بهشت» به کارگردانی «مجید اسماعیلی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

داستان فیلم درباره ابراهیم، نوجوانی است که به همراه برادرش در کوره آجرپزی کار می کند. او قصد دارد با پولی که به زحمت به دست آورده برای خود و برادرش خانه ای بسازد. اما با خبر فوت حضرت امام تصمیمش عوض می شود. او تصمیم می گیرد آجرهایی را آماده کند و به بهشت زهرا برده تا بر بالای مزار امام (ره) سایه بانی بسازد.

 

حمید ابراهیمی، سیروس همتی، حسین فرخی زاده و نصرت شاه نظری در فیلم تلویزیونی «خشت بهشت» بازی کرده اند.

 

 

فیلم تلویزیونی «مسافر ارغوان» به کارگردانی «اسماعیل رحیم زاده»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

امیرحسین مدرس، محرم زینال زاده، مهدی صبایی، زهرا سعیدی، علیرضا جاویدنیا و افشین نخعی در فیلم تلویزیونی «مسافر ارغوان» ایفای نقش کرده اند.

 

 

فیلم تلویزیونی «پیشواز» به کارگردانی «سعید ابراهیمی فر»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

خلاصه داستان فیلم در مورد پدری است که به همراه همسر و پسر نوجوانش به محل تولدش که روستایی در اطراف کاشان است سفر می کند. او در خلال سفر، برای پسرش از خاطراتی از دوران کودکیش در روستا، که مصادف با روزهای انقلاب و بهمن ۱۳۵۷ است تعریف می کند.

 

جعفر دهقان، مینا نوروزی و اسماعیل سلطانیان در این فیلم بازی کرده اند.

 

 

فیلم تلویزیونی جدید «حق سکوت» به کارگردانی «هادی نائیجی»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۷:۵۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

داستان این فیلم درباره طلبه جوانی به نام میر هاشم است که در اثر مشکلات مالی تحت فشار زیادی است. او خانه ای را خریداری کرده ولی در پرداخت اقساط آن دچار مشکل شده است، از سوی دیگر همسرش نیز به همین دلیل با او دچار اختلافات جدی شده و به همراه کودک خردسالشان به خانه پدرش رفته است. او که از سوی طلبکاران نیز تحت تعقیب است، به امید اینکه درآمدی کسب کند برای ارائه منبر و سخنرانی به روستایی می رود، اما یکی از طلبکاران به دنبالش رفته و در روستا با داد و بیداد از او می خواهد طلبش را بدهد که ...

 

حسام محمودی، محمد عسگری، هوتن شکیبا و شیرین اسماعیلی در فیلم تلویزیونی «حق سکوت» بازی کرده اند.

  

فیلم تلویزیونی «افرا» به کارگردانی «شهرام باباپور»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱:۴۵ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

این فیلم درباره مرد جنگلبانی به نام آقا بزرگ است که همسر خود را در راه حفاظت و حراست از جنگل های گیلان از دست داده و خود نیز هم اکنون در شرف بازنشستگی است. اما در این میان مدیر اداره منابع طبیعی منطقه که به تازگی به این بخش از استان منتقل شده است در نظر دارد که با تکنولوژی روز و استفاده از تصاویر ماهواره ای جنگل های تحت پوشش را زیر نظر گرفته و در مقابل قاچاقچیان چوب از آنها محافظت نماید، ولی برای این امر به شخصی نیاز دارد که کل جنگل های منطقه را به خوبی بشناسد .

 

حمید ابراهیمی، حسین توشه، افشین سنگ چاپ، فرهاد بشارتی، نیلوفر پورمحمدی در این فیلم تلویزیونی بازی کرده‌اند.

  

فیلم تلویزیونی «غافل» به کارگردانی «منوچهر هادی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

این فیلم داستان جوانی را بازگو می کند که پیش از این فکر می کرده پدرش مرده است؛ اما او که در آستانه ازدواج، با بدهی فراوانی دست به گریبان است، درمی یابد پدرش زنده است.

 

محمود پاک نیت، یوسف تیموری، مهوش صبرکن و سپیده خداوردی در این فیلم بازی کرده اند.

  

فیلم تلویزیونی جدید «سلیم» به کارگردانی «وحید پاکزاد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۷:۵۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

علیرضا هوشیار، امین مهری بابادی، فرهان منصوری و ابوالفضل صابری در فیلم تلویزیونی «سلیم» بازی کرده اند.

  

فیلم سینمایی «میلیونر زاغه نشین» به کارگردانی «دنی بویل و لاولین تاندان»، دوشنبه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۱:۴۵ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

در این فیلم با بازی دو پتل، فریدا پینتو، آنیل کاپور، عرفان خان و ماهش مانجرکار خواهیم دید: پسر جوانی به نام جمال که کودکی خود را در محله های فقیرنشین گذرانده است، فرصت این را پیدا می کند که در مسابقه ای تلویزیونی به نام چه کسی می خواهد میلیونر می شود؟، شرکت کند. او پس از وارد شدن در مسابقه، تا آخرین سوال پیش می رود. اما ...

  

شبکه سه سیما 

فیلم تلویزیونی «سال های برف و بنفشه ۱» به کارگردانی «سعید سلطانی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

سام درخشانی و لاله اسکندری در فیلم تلویزیونی «سال های برف و بنفشه» بازی کرده اند.

 

 

فیلم سینمایی جدید «گلوله گمشده» به کارگردانی «گیوم پیرت»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

داستان این فیلم با بازی آلبان لنویر، نیکلاس دوواشل و رمزی بدیا؛ درباره پسر جوانی است که مربی اش توسط پلیسی فاسد کشته می شود و او مجبور می شود تا بیگناهی خود را در برابر قانون ثابت کند که ...

  

فیلم سینمایی «سال های برف و بنفشه ۲» به کارگردانی «سعید سلطانی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

 

 فیلم سینمایی «آتش آسمان» به کارگردانی «سیمون وست»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی هانا کوینلیوان، جیسون آیزکس، لسلی ما و شان دو خواهید دید: جزیرۀ تیانهوا، جزیره ای زیبا در چین است که هر چند سال یک بار آتشفشان های هولناک و بسیار خطرناکی دارد. پروفسور لی، همسر و دخترش شیامونگ برای انجام تحقیقات علمی در مورد این موضوع به جزیره رفته اند. اما به یکباره آتشفشان می شود و همسر لی می میرد.

  

فیلم سینمایی «زنده باد ناراسیمها ردی» به کارگردانی «سارندار ردی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم آمیتاب باچان، چیرانجیوی و سوییپ بازی کرده اند.

 

 

فیلم تلویزیونی «صنوبر» به کارگردانی «مجتبی راعی»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

داستان فیلم درباره دوران نوجوانی و حدود ۱۳ سالگی حضرت امام (ره) است.

 

حسین محجوب، پریوش نظریه، محمود پاک نیت، زهرا سعیدی و امیر قهرمان‌زاده بازیگران این فیلم هستند.

  

فیلم سینمایی جدید «نجات مزرعه» به کارگردانی «برت هدلاند»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی کریستوفر مک دونالد، ژاکلین توبونی، مایکل اونیل و تایلر جاکوب مور خواهید دید: جانا کانلی که در ارتش به کار بهیاری مشغول است توسط دوستش با خبر می شود که پدر سکته کرده و به او نیاز دارد. جانا که از جنگ خسته شده از ارتش بیرون آمده و به خانه بازمی گردد. او سال ها پیش مادرش را از دست داده و پدرش نیز به تنهایی مشغول پروش اسب است. جانا با ورود به خانه متوجه می شود پدرش دیگر توان اداره مزرعه را ندارد. از طرفی انجمن حمایت از حیوانات از نحوه نگهداری و تجهیزات مزرعه ایراد گرفته و اگر تعمیرات انجام نشود ممکن است کل مزرعه و اسب ها توسط دادستانی مصادره شود. جانا مشغول می شود تا مشکلات را بر طرف کند اما رییس پلیس هر روز با یک دستورالعمل جدید از طرف دادستان سر می رسد و ایرادات جدیدی از مزرعه می گیرد. جانا با کمک دوست دامپزشکش متوجه می شود این ها همگی نقشه ای از طرف رییس پلیس و دادستان فاسد است تا اسب های منطقه را مصادره کرده ...

 

 فیلم تلویزیونی «کیلومتر ۱۴» به کارگردانی «جواد افشار»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

 

کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

 

 فیلم سینمایی «کوه نوردان» به کارگردانی «دانیل لی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جکی چان، وو جینگ، چوئنی تسرینگ و جانگ زئی خواهیم دید: در سال ۱۹۶۰ یک گروه چهار نفره از برترین کوهنوردان چین برای صود به اورست اقدام می کنند. در این مسیر کاپیتان تیم جان خود را از دست می دهد و ادامه راه را به فنگ ووژون واگذار کرده و او را به عنوان کاپیتان انتخاب می کند. هرچند که فتح آنها با موفقیت انجام می شود اما از دست دادن دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری موجب می شود که هیچ سندی برای اثبات ادعای این گروه وجود نداشته باشد.

 

 

شبکه چهار سیما

 

فیلم سینمایی جدید «خاکستر در برف» به کارگردانی «ماریوس مارکوویسیوس»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

 

داستان فیلم با بازی بن پائولی، جیمز کاسمو و مارتین والستروم، زندگی یک خانواده ۴ نفره از اهالی لیتوانی بعد از اشغال لیتوانی توسط شوروی را روایت می کند.

 

 فیلم سینمایی «در جنگل سیبری» به کارگردانی «صفی نبو»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

 

در خلاصه داستان فیلم با بازی رافائل پرسوناز و اوگنی سیدیکین آمده است: تدی مردی جوان که از دنیای پرهیاهوی شهری خسته شده است، تصمیم می گیرد در فصل زمستان و به تنهایی یک کلبه در مناطق دور افتاده سیبری را با قیمتی اندک بخرد و برای مدتی آنجا زندگی کند. او در کمال آرامش در دل جنگل های یخ زده سیبری زندگی جدید خود را شروع می کند ولی کم کم مشکلات خود را نشان می دهد.

  

شبکه پنج سیما

 فیلم سینمایی «دوست ربات من» به کارگردانی «استفان شیمک»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

 

 

فیلم تلویزیونی «نسترن های وحشی» به کارگردانی «رهبر قنبری»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

داوود رضایی، نگین غفاری، پدرام پورعباسی، حسام شجاعی، مهران کرمی، لیلا شعبانی و افضل پزشک در فیلم تلویزیونی «نسترن های وحشی» بازی کرده اند.

 

 

فیلم سینمایی «تنها در اعماق» به کارگردانی «یوآخیم هدن»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

  

فیلم تلویزیونی «نردبان» به کارگردانی «ولی باقری»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

آیلین باقری، نازنین زهرا متقیان، زهرا نجفی، شیما افسری و ریحانه متقیان در فیلم تلویزیونی «نردبان» هنرنمایی کرده اند.

  

فیلم سینمایی «انتقام» به کارگردانی «سوجای گاش»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

در این فیلم آمیتاب باچان، تاپسی پانو و دنزل اسمیت ایفای نقش کرده اند.

  

فیلم سینمایی «پل سفید» به کارگردانی «علی قوی تن»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

این فیلم داستان بهاره یک دختر بچه ابتدایی است که یک سال پیش در جاده با والدینش تصادف کرده و ماشینشان به ته دره سقوط کرده است و پدرش فوت کرده است. بهاره هم مدتی در کما بوده است. او یک پایش کمی مشکل دارد و درست نمی تواند راه برود و در تست های مدرسه هم نتوانسته نمره بیاورد و مدیر مدرسه او را به مدرسه استثنایی می فرستد ولی مادر بهاره خیلی در مقابل این قضیه مقاومت می کند و می خواهد که دخترش به مدرسه خودش برگردد .

 

بهاره نوروزی، حسین محمدیان، صدیقه نوروزیان، فریبا بجنوردی و امیر پاسبان در فیلم تلویزیونی «پل سفید» بازی کرده اند.

  

فیلم سینمایی «تونل» به کارگردانی «پل اویی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی توربورن هار، یلوا فوگلرو و لیزا کارلهد خواهیم دید: استین برگ یک آتشنشان است که همسرش سه سال پیش فوت کرده است. دخترش الیس دوست ندارد که پدرش با اینگرید ازدواج کند و زمانی که پدرش و اینگرید سعی دارند موضوع را به او بگویند تصمیم می گیرد که با اتوبوس نزد مادر بزرگش برود ولی یک کامیون سوخت در تونل تصادف کرده و تونل بسته شده است و اتوبوس هم و تعدادی ماشین در تونل گیر می افتند. استین برای نجات می رسد و با همکارانش سعی دارد که کمک کند ولی نمی تواند. او متوجه می شود که دخترش در تونل گیر افتاده و برای نجات دوباره وارد تونل می شود و الیس و چند نفر را نجات می دهد و سوار اتوبوس می کند تا از تونل خارج شوند ولی ...

 

 شبکه نمایش

 فیلم سینمایی «آسمان خراش جهنمی» به کارگردانی «جان گیلرمین»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی استیو مک‌کوئین، پل نیومن، ویلیام هولدن، فی داناوی، سوزان بلکلی و فرد آستر خواهید دید: داگ رابرتس طراح و آرشیتکت یک آسمانخراش شیشه ای که بلندترین ساختمان دنیا با ۱۳۸ طبقه است، برای مراسم افتتاحیه ساختمان وارد سن فرانسیسکو می شود. او پس از صحبت با معمار آسمان خراش متوجه می شود داماد معمار، برای کاهش هزینه ها از سیم‌های نامرغوب در سیم‌کشی ساختمان استفاده کرده است که با سهل انگاری در این بخش آتش سوزی عظیمی در شب افتتاحیه اتفاق می افتد و ...

  

فیلم سینمایی «ای تی موجود ماوراء زمین» به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی هنری توماس، درو بریمور، دی والاس و رابرت مک‌ناتون خواهید دید: موجود فضایی به نام ای.تی از سفینه فضایی اش که در جنگلی در حومه لس آنجلس فرود آمده، جا می ماند و در حیاط خلوت خانه ای پناه می گیرد که در آن الیوت ده ساله زندگی می کند. خیلی زود الیوت، ای.تی را می بیند و با او دوست می شود و...

 

 فیلم تلویزیونی «کیلومتر ۱۴ (قسمت اول)» به کارگردانی «جواد افشار»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

 

 فیلم سینمایی «ندامت» به کارگردانی «آرون اشنایدر»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

داستان فیلم با بازی لوکاس بلک، بیل مری، سیسی اسپیسک و بیل کوبس؛ درباره پیرمرد گوشه نشینی است که توجهی به افراد شهر و کسانی که می خواهند او را بشناسند ندارد. اما وقتی که یکی از دوستانش از دنیا می رود و مردم داستان هایی درباره ی وی می گویند، او تصمیم می گیرد این حرف ها را بین مردم پایان دهد. او مردی به نام فرانک، را استخدام می کند تا تشییع جنازه ای برای او برپا کند و ...

 

 

فیلم سینمایی «کد آبی» به کارگردانی «ماساکی نیشیورا»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

داستان این فیلم با بازی توموهیسا یاماشیتا، مانامی هیگا، یوئی اراگاکی و اریکا تودا؛ درباره‌ یک تیم پزشکی حرفه‌ای است که با تمام توان آماده مواجه شدن با بلایای طبیعی و تصادفات احتمالی و غیرمنتظره در فرودگاه ناریتا در ژاپن هستند و ...

  

فیلم سینمایی «تماس» به کارگردانی «رابرت زمه کیس»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی جودی فاستر، متیو مک‌کانهی، جنا مالون و ویلیام فیکنر خواهیم دید: الی ارووی اخترشناسی که سال ها پیش پدرش را از دست داده‌است نمی‌تواند بپذیرد که بشر در کهکشان‌ها تنهاست. تا آن که یک شب تیم الی در صحراهای نیومکزیکو سیگنالی از فضا دریافت می‌کند و الی متوجه می‌گردد که سیگنال حاوی یک ساختار هوشمندانه است. اما عکس العمل مقامات نسبت به کشف وی ناامید کننده‌است. از جمله مایکل کیتز مشاور امنیت ملی با بی علاقگی به موضوع می‌پردازد. دنیا از شنیدن این خبر تکان می‌خورد. پیام مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد ولی ...

 

 

فیلم سینمایی «ترون» به کارگردانی «جوزف کوشینسکی»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی جف بریجز، گرت هدلند، اولیویا وایلد و بروس باکسلیتنر خواهیم دید: پسر مردی که یک دنیای مجازی را خلق کرده، به دنبال پدرش می گردد و نهایتا از همان دنیای دیجیتالی سر در می آورد. او در میابد که چیزی که پدرش ساخته به پلیدی گراییده است و ...

 

 فیلم سینمایی «موج» به کارگردانی «روآر اُتاگ»، پنج شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در خلاصه داستان فیلم با بازی کریستوفر جونر، توماس بولارسن و آنی دا ل تورپ آمده است: یک زمین شناس نروژی متوجه حرکت عظیم لایه های درون زمین در کنار یک دریاچه بزرگ می شود که این پدیده قادر است موج هایی را به وجود آورد و شهر کنار دریاچه را کاملا نابود کند. پیش بینی های او درست از آب درمی آید و کوه به درون دریاچه رانش می کند و یک سونامی بزرگ را به وجود می آورد.

  

فیلم سینمایی «دو جریب زمین» به کارگردانی «بیمال روی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی بالراج ساهنی و نیرکپا خواهیم دید: هنگامی که شامبو، یک کشاورز فقیر، نمی تواند بدهی های خود را بازپرداخت کند، ارباب روستا تهدید به تصرف دو جریب زمین او و خانواده اش می کند. سپس شامبو برای کسب درآمد راهی کلکته می شود که ...

 

 فیلم سینمایی «آخرین مسابقه» به کارگردانی «کیلیان ریدهوف»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

این فیلم با بازی دیتر هالروردن، هایکه ماکاچ و تاتیا سیبت؛ در مورد قهرمان خیالی ماراتن المپیک پاول آرهوف است که با آموزش برای دویدن مجدد و شرکت در ماراتن برلین سعی در فرار از یکنواختی زندگی سالمندی خود در یک خانه بازنشستگی دارد.

 

 

فیلم تلویزیونی «کیلومتر ۱۴ (قسمت دوم)» به کارگردانی «جواد افشار»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در خلاصه داستان فیلم آمده است: سعید سرخورده به‌خاطر پشیمانی از خلاف‌های گذشته اش به‌همراه دایی پیر خود به مرقد امام(ره) می‌رود. دایی قرار است در مرقد امام به کاروانی که پس برگزاری مراسم سال‌روز ارتحال امام راهی کربلاست بپیوندد. سعید طی ماجراهایی با افرادی روبرو می‌شود که هرکدام از جایی برای برپایی این مراسم آمده‌اند. حضور در کنار آنها آغاز مسیر تازهای در زندگی اوست.

 

کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم هستند.

 

 فیلم سینمایی «نبرد جبار» به کارگردانی «تتسو شینوهارا»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

داستان فیلم با بازی میتسورو فوکیکوشی و یوشیکونی دوچینی؛ درباره ایزومی کوراموتو دختری است که نامه ‏ای را دریافت کرده است. او نمی‏داند که این نامه چیست فقط می‏فهمد که مربوط به پدربزرگش است. او یکی از هم‏ دوره ‏ای ‏های پدربزرگش به نام آقای سوزوکی را پیدا می‏ کند و از او می‏خواهد که ماجرا را برای او توضیح دهد. سوزوکی می‏گوید که تاکایوکی پدربزرگ ایزومی، یکی از فرماندهان برتر نیروی دریایی ژاپن بوده که در سال آخر جنگ جهانی دوم در جایی که همه نیروی نظامی این کشور بجز زیردریایی تحت فرماندهی تاکایوکی از بین رفته بودند این فرمانده با درایت و شجاعت خود باعث شده تا همه به او افتخار کنند. او در مبارزه رو در رو با یک کشتی آمریکایی در ابتدا به زیر دریا می‏رود و ...

  

فیلم سینمایی «تشخیص قتل» به کارگردانی «پیتر لادکنی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی جولیا ماریا کوهلر، سیمون بویر و آدینا ویتر خواهیم دید: آلکس و همسرش هر دو پلیس هستند و تصمیم به جدایی دارند. تومی برادر آلکس خبرنگار است، به او زنگ می‌زند و قصد دارد موضوعی را با او مطرح کند اما ناگهان هر دو مورد حمله قرار می‌گیرند و تومی به‌دلیل اصابت گلوله به کما می‌رود. در بیمارستان نیز فردی ناشناس قصد جان تومی را دارد که متواری می‌شود. دکتر متوجه می‌شود که خونریزی داخلی تومی به‌ سبب اصابت گلوله نیست بلکه او احتمالا مسموم شده است. اگر آنها دلیل مسمومیت را کشف نکنند او خواهد مرد...!

  

فیلم سینمایی «نشانه ها» به کارگردانی «ام. نایت شیامالان»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

داستان این فیلم با بازی ام. نایت شیامالان، ابیگیل برسلین، مل گیبسون و روری کالکین؛ درباره خانواده‌ای‌ است که پدر خانواده، گراهام گس، از راه کشاورزی مخارج را تأمین می‌کند. گراهام تا قبل از مرگ همسرش در حادثه رانندگی، کشیش هم بود، اما بعد از آن حادثه ایمان خود را از دست می‌دهد و لباس کشیشی را از تن درمی‌آورَد. شش ماه از حادثه می‌گذرد و همه چیز آرام پیش می‌رود، تا این که اتفاقی مرموز در مزرعه می‌افتد؛ اَشکالی پیچیده و نامفهوم در مزرعه آن‌ها ظاهر می‌شوند و این ماجرا فکر همه را مشغول می‌کند. چند روز بعد، اَشکال مشابهی در نقاط دیگر زمین مشاهده می‌شوند که ...

 

 فیلم سینمایی «اراده قوی» به کارگردانی «ادهان کوان»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در خلاصه داستان فیلم با بازی جف برید جیس و مت دیمون آمده است: متی دختر تاجری است که خبردار می‌شود پدرش در اثر خیانت کارگرش کشته شده، او با استخدام یک کلانتر سعی می کند تا چینی که قاتل پدرش است را پیدا کند و از او انتقام بگیرد.

 

 فیلم سینمایی «سیکاریو» به کارگردانی «دنی ویلنو»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی امیلی بلانت و بنیسیو دل تورو خواهید دید: طی یک حمله تیم سوات اف‌بی‌ای به یک مخفیگاه مظنونان مکزیکی در چندلر، آریزونا، مامور کیت ماکر، همکار او ریگی واین و تیم آنها ده‌ها جنازه کشف می‌کنند. هنگامی که تیم اف‌بی‌ای مشغول جستجو محل شده، انفجار یک ماده منفجره جاسازی شده باعث کشته شدن دو مامور می‌شود....

  

فیلم سینمایی «واکسی» به کارگردانی «ویتوریو دسیکا»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

این فیلم با بازی فرانکو اینترلنگی، آنیلی میلی و رینالدو اسموردونی؛ روایتی تلخ از زندگی کودکان فقر زده‏ ایتالیایی پس از جنگ جهانی دوم است ..

 

 فیلم سینمایی «کنارم بمان» به کارگردانی «سو این بنگ»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  

فیلم سینمایی «مثل یک پدر» به کارگردانی «رهبر قنبری»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

داستان «مثل یک پدر» در حال و هوای سال ۴۲ می‌گذرد و درباره شاگرد عکاس خانه‌ای است که بنا به شرایطی برای عکاسی از مردم، وارد تظاهرات ۱۵ خرداد می‌شود.

 

سعید نیک‌پور، مریم کاویانی، حسین عابدینی، بهزاد داوری، سعیده عرب، راحی بوستانی، آریا گوهر، حمید عجمی، امیرحسین عباسی و حسین تفرشی از بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.

  

فیلم سینمایی «سامورایی رامن فروش» به کارگردانی «ناکایی ساگی»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  

فیلم سینمایی «زندانی ایرلندی» به کارگردانی «مارچلا سیلوا»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  

فیلم سینمایی «اثبات» به کارگردانی «جان مدن»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی گوئینت پالترو، آنتونی هاپکینز، جیک جیلنهال و هوپ دیویس خواهیم دید: دختر یک ریاضیدان بزرگ اما روان پریش که به تازگی درگذشته، اکنون سعی دارد تا با تنها چیزی که از پدرش به او ارث رسیده، یعنی همان جنون، کنار بیاید.

 

 

فیلم سینمایی «باران سخت» به کارگردانی «مایکل سالمون»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی مورگان فریمن، کریستین ساتر و راندی کوید خواهیم دید: به دلیل بارش فراوان باران و سرازیر شدن سیلاب‌ ها، شهری کوچک در ایالت ایندیانا به زیر آب فرو خواهد رفت. تلاش برای تخلیه ساکنان آغاز می‌شود و تام به اتفاق عمویش چارلی مأمور جمع‌آوری پول‌ های بانک‌ ها در سطح شهر می‌ شوند تا آنها را به جای امنی منتقل کنند و ...

  

فیلم سینمایی «از کرخه تا راین» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی کیا»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

علی دهکردی و هما روستا در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

  

فیلم سینمایی «جیب بر» به کارگردانی «روبر برسون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی مارتین لاسال، ماریکا گرین، ژان پله‌گری و پییِر لیماری خواهیم دید: میشل در یک مسابقه اسب‌دوانی جیب یکی از تماشاگران را می‌زند. او خیالش راحت است که کسی او را ندیده، اما هنگام خروج از میدان مسابقه ناگهان دستگیر می‌شود.

  

فیلم سینمایی «نامه هایی به خدا» به کارگردانی «دیوید نیکسون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

 فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» به کارگردانی «مریم دوستی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

فیلم «دریاچه ماهی» نگاهی به وقایع پس از جنگ ایران و عراق دارد و داستان چند خانواده را روایت می‌کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می‌رسند و در این میان عشق گمشده‌ای پیدا می‌شود.

 

افشین هاشمی، نادر فلاح، ستاره اسکندری، لاله اسکندری، علی دهکردی و حدیثه تهرانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

  

فیلم سینمایی «آتش فشان» به کارگردانی «مایک جکسون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی آن هیش، گبی هافمن، تامی لی جونز و دان چیدل خواهیم دید: مایک رورک، رئیس گروه عملیات اضطراری و دکتر ایمی بارنز زلزله شناس، به تحقیق درباره انفجاری زیر زمینی می پردازند که در اثر آن عده ای کارگر ساختمانی کشته شده اند. معلوم می شود که احداث تونلی زیر زمینی باعث بروز فعالیت آتشفشانی شده است که ..

  

فیلم سینمایی «انتخاب ادل» به کارگردانی «اولیویر گیگنارد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ادل که معلم یک مدرسه در فرانسه است به دلیل فوت همسرش دچار افسردگی است او که معلمی مقرراتی و وظیفه شناس است در نیمه سال تحصیلی شاگردی به شاگردانش اضافه میشود که باعث دردسر می گردد. شاگرد که خارجی و اهل بوسنی است به طور غیر قانونی با خانواده اش در شهر زندگی می کند، معلم در میابد که مشکلات روحی شاگرد او به دلیل این است که خانواده اش به خاطر جنگ از بوسنی فرار کرده اند و در شرایط خیلی سخت در خارج از کشورشان زندگی می کنند و ...

  

فیلم سینمایی «مردی که بی نهایت را می شناخت» به کارگردانی «متیو براون»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

 

فیلم سینمایی «قرارداد» به کارگردانی «بروس برسفورد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در این فیلم با بازی مورگان فریمن، جان کیوسک، مگان دادز و آلیس کریج خواهیم دید: پدری که می خواهد خود را از دید پسر خود دور نگه دارد و سعی در این دارد که یک قاتل حرفه ای را به عدالت بسپارد. در طول داستان او سعی می کند که از جان پسر خود محافظت کند و ...

 

 

فیلم سینمایی «آقای اوه» به کارگردانی «هانس هولم»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

در خلاصه فیلم با بازی رولف لاسگارد، بهار پارس و فیلیپ برگ آمده است: داستان این فیلم آشنایی اتفاقی خانواده‌ای ایرانی در سوئد با یک مرد سوئدی بد اخلاق است. اوه، پیرمردِ عبوس و ترش‌روی ۵۹ ساله محله است که به همسایه‌ها و دیگران روی خوش نشان نمی‌دهد و در فکر خودکشی است. در یکی از همان روزهای معمولی، پروانه و خانواده‌اش به خانه روبه‌رویی نقل مکان می‌کنند. مدتی بعد، تصادف سرنوشت‌سازِ آن‌ها با صندوق پستیِ اوه، مقدمه‌ای می‌شود به دوستیِ غیرمنتظره پروانه با اوه و ...

  

شبکه کودک 

انیمیشن سینمایی «شیر کوچولوی شجاع» به کارگردانی «جورج تانیگاچی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

 

 

انیمیشن سینمایی «بنیامین» به کارگردانی «محسن عنایتی»،جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

 

انیمیشن «بنیامین» داستان کودکی به نام بنیامین است که همراه مادرش در مصر زندگی می کنند.

  

انیمیشن سینمایی «داستان سامرا» به کارگردانی «حسین سلطانی و وحید چالاک»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

 

 انیمیشن سینمایی «افسانه آرش» به کارگردانی «علیرضا کاویان‌راد»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

 

 شبکه امید 

فیلم سینمایی «وای آمپول» به کارگردانی «علی رضا محمودزاده»، چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

داستان این فیلم درباره ترس بچه ها از آمپول زدن است.

 

شهرام قائدی، علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند و سارا روستاپور بازیگران این فیلم هستند.

  

فیلم سینمایی «شن شن» به کارگردانی «بان آن»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

این فیلم روایت زندگی پیرزنی تنها است که برای گذران روزمرگی از اتفاقات روزانه‌اش فیلم گرفته و در اینستاگرام استوری می‌گذارد. در میان مخاطبان اینستاگرامش پسرک نوجوانی متوجه تنهایی وی شده و او را پیدا می‌کند و ...

  

انیمیشن سینمایی «پا به پای آفتاب» به کارگردانی «رسول بابارضا»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

 

فیلم سینمایی «اقبال کودک شجاع» به کارگردانی «مایکل فوزیلر»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

داستان فیلم در مورد پسری است که برای خرید داروی برادرش به بازار می‌رود اما در راه زندانی بچه دزدها می شود تا به کار اجباری قالی بافی مشغول شود در این بین همه به هنر زیبای او پی می برند...

  

فیلم سینمایی «خیال نقش» به کارگردانی «احمد فیضی»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

قاسم زارع، حسین توشه، مانی رحمانی و فاطمه سرلک در فیلم تلویزیونی «خیال نقش» بازی کرده اند.

  

شبکه افق 

فیلم سینمایی «۱۲ سال بردگی» به کارگردانی «استیو مک کوئین»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

 

در خلاصه داستان فیلم با بازی چیویتل اجیوفور، مایکل فاسبندر و بندیکت کامبربچ آمده است: سال ۱۸۴۱، سالومون نورثاپ یک سیاهپوست آزاد است که با همسر و فرزندانش زندگی می‌کند. او با نواختن ویولن امرار معاش می‌کند. یک شب توسط چند نفر اراذل و اوباش اغفال شده، به وسیله آن‌ها مسموم و به‌عنوان برده فروخته می‌شود. به هوش که می‌آید، خود را در غل و زنجیر می‌بیند. سپس به مزارع پنبه در جنوب آمریکا برده می‌شود و ...

 

 

فیلم سینمایی «پرونده» به کارگردانی «مهدی صباغ زاده»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

 

فرامرز قریبیان، حسین کسبیان و سعید اویسی در فیلم سینمایی «پرونده» ایفای نقش کرده‌اند.

  

شبکه شما 

فیلم تلویزیونی «روز لیلا» به کارگردانی «حسین قاسمی جامی»، پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

 

شیرین بینا، علیرضا مهران، مهنوش شیخی، حسین فردین مهر، لیلا فیجانی و لیلا ازادی، مریم دهویی، ملیکا نوازی بازیگران این فیلم هستند.

  

فیلم تلویزیونی «تیغ و ترنج» به کارگردانی «آرش سجادی حسینی»، جمعه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

 

آزاده مهدی زاده، حسین معلومی، رامتین خداپناهی، عنایت بخشی و افسر اسدی در فیلم تلویزیونی «تیغ و ترنج» بازی کرده‌اند.

  

فیلم تلویزیونی «سوها» به کارگردانی «محمد باقری نیکو»، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

 

سیدرضی محمودی، بهناز محمدحسینی، کامران پورناجی، حجت بابایی، فرشید سلامت و اسماعیل بابایی در فیلم تلویزیونی «سوها» هنرنمایی کرده‌اند.

  

فیلم تلویزیونی «نبض نگاه» به کارگردانی «سید مجتبی اسدی پور»، یک شنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

 

«نبض نگاه» داستان زنی به نام سیمین است که برای نجات فرزندش (نوید) که در حادثه تصادف ناخواسته، به زندان افتاده است، در تلاش است تا رضایت بگیرد.

 

فاطمه گودرزی، حشمت آرمیده، رحمان مقدم، صادق یزدانی، پریا حیدری، عباس قاسمی و حمیدرضا زرگرانی در این فیلم بازی کرده‌اند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------